117 lábtoll-labdázó lépett pályára február 9-én Dunaújvárosban a Gárdonyi Kupán, az utánpótlás idénynyitón. Legnépesebb csapattal az újszásziak indultak. Hat első, négy második és tíz harmadik helyezéssel ők voltak a legeredményesebbek. A korcsoport váltásokat jól vették az ÚVVSE versenyzői. Az idősebb korcsoportban is az élen folytatták, ahol az elmúlt évben abbahagyták. Az éremtáblázat második helyén a gyermek és a serdülő leány mezőnyt uraló Cserszegtomaji SKvégzett négy arany, egy ezüst és három bronzéremmel. Egy-egy versenyszámot nyertek a pusztaszeriek és a szederkényiek. A pusztaszeriek egy bronzzal többet gyűjtöttek mint a dél-dunántúliak. Kiemelkedően szerepeltek a Kökény fivérek. Martin a serdülőknél győzelemre vezette csapatát és nyerte az egyénit is. Az ifjúságiaknál bátyja, Zoltán másolta le a teljesítményét. Jól játszott a Csobai Levente, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence gyermek csapat. Kulcsár Zalán bravúros győzelemet aratott egyéniben. A jól szerváló Jónás Károly Krisztián meglepetés bronzot nyert.
Pirosban az újszásziak
117-en a megnyitón
Újszászi serdülő csapatok egymás ellen
Újszász - Szederkény serdülő leány mérkőzés
A Szederkény - Újszász gyermek fiú csapat döntő után. Pirosban az újszásziak: Csobai Levente, Kulcsár Zalán, Konka Dániel és Szurmai Bence
Gyermek leány csapat: 2. Dunaújváros Gárdonyi, 1. Cserszegtomaji SK, 3. Újszászi VVSE (Oláh Lola, Breszkó Klaudia, Hajdú Fanni)
Gyermek fiú csapat: 2. Újszászi VVSE (Csobai Levente, Kulcsár Zalán, Konka Dániel, Szurmai Bence), 1. Szederkény, 3. Cserszegtomaji SK
Serdülő fiú csapat: 2. Újszászi VVSE (Béki Norbert, Sebők Roland, Oláh Péter, Zsigmond Tamás), 1. Újszászi VVSE (Varga-Nagy Bálint, Kökény Martin, Rab Alexander), 3. Dunaújváros Gárdonyi
Ifjúsági leány csapat: 2. Újszászi VVSE (Bakó Lili, Szaszkó Dorka, Vachal Krisztina, Kovács Evelin), 1. Pusztaszer PISZE SE, 3. Újszászi VVSE (Diós Letícia, Kovács Brigitta, Konka Tímea, Ézsiás Zsófia)
Ifjúsági fiú csapat: 2. Tápióbicske ST, 1. Újszászi VVSE (Kökény Zoltán, Bakos Dávid, Galambos László), 3. Újszászi VVSE (Kenyeres Krisztián, Czétényi Krisztián, Csabai Gábor)
Gyermek fiú egyéni: 2. Zsdrájevics Niko (Szederkény), 1. Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE), 3. Trubics Gorán (Szederkény) és Jónás Károly (Újszászi VVSE)
Serdülő leány egyéni: 2. Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), 1. Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 3. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Suki Bianka (Újszászi VVSE)
Ifjúsági fiú egyéni: 2. Árvai Milán (Tápióbicske ST), 1. Kökény Zoltán (Újszászi VVSE), 3. Kanalas Márió (Újszászi VVSE) és Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE)
Serdülő fiú egyéni: 2. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 3. Sebők Roland (Újszászi VVSE) és Mezei Gábor (Tápióbicske ST)
Ifjúsági leány egyéni: 2. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 1. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 3 Kovács Evelin (Újszászi VVSE) és Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE)
Fotó: Fehér János
Lábtoll-labda az Aktív rádió hétvégi sportműsorában, a Ziccerben. Szerkesztő: Kovács Tibor.
|
Forrás: D+ TV
Gyermekek
Fiú csapat (10): 1. Trubics Gorán, Varga Balázs, Zsdrájevics Niko (Szederkény), 2. Csobai Levente, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence (Újszászi VVSE), döntő: 11-4, 8-11, 11-7, 3. Berezvai Barbara, Farkas Bence, Román Sándor (Cserszegtomaji SK). További újszászi eredmények: 4. Jónás Károly Krisztián, Sándor Kristóf, Sebők Bence
Fiú egyéni (31): 1. Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE), 2. Zsdrájevics Niko (Szederkény), döntő: 7-11, 11-5, 11-8, 3. Trubics Gorán (Szederkény) és Jónás Károly Krisztián (Újszászi VVSE), 6. Konka Dániel, 7. Szurmai Bence, 8. Csobai Levente
Leány csapat (4): 1. Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Csenki Sára, Farkas Vanessza, Kondor Anett, Kovács Alexa Réka, Szücs Vivien (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 11-0, 11-5, 3. Breszkó Klaudia, Hajdú Fanni, Oláh Lola (Újszászi VVSE)
Leány egyéni (18): 1. Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Gumhert Noémi (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-9, 5-11, 11-5, 3. Hegedűs Petra (Pusztaszer PISZE SE) és Berezvai Barbara (Cserszegtomaji SK), 7. Oláh Lola
Serdülők
Fiú csapat (4): 1. Kökény Martin, Rab Alexander, Varga-Nagy Bálint (Újszászi VVSE), 2. Béki Norbert, Oláh Péter, Sebők Roland, Zsigmond Tamás (Újszászi VVSE), döntő: 11-8, 11-9, 3. Bozár János Rajmond, Major István Csongor, Rupa Roland (Dunaújváros Gárdonyi), 4. Kanalas József, Lázár Sándor, Makula Lajos, Oláh Krisztián
Fiú egyéni (16): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Rab Alexander (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 11-9, 3. Mezei Gábor (Tápióbicske ST) és Sebők Roland (Újszászi VVSE), 7. Varga-Nagy Bálint, 8. Oláh Péter
Leány csapat (5): 1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra (Cserszegtomaji SK), 2. Börzöli Nikoletta, Lendvai Dalma, Tóth Réka (Szederkény), döntő: 11-7, 11-5, 3. Hegedűs Petra, Horváth Ramóna, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 5. Breszkó Viktória, Kolmanics Bianka, Lázár Zsuzsanna, Suki Bianka
Leány egyéni (16): 1. Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 2-11, 11-3, 16-14, 3. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Suki Bianka (Újszászi VVSE), 6. Kolmanics Bianka
Ifjúságiak
Fiú csapat (5): 1. Bakos Dávid, Galambos László, Kökény Zoltán (Újszászi VVSE), 2. Árvai Milán, Mezei Gábor, Vadas Viktor (Tápióbicske ST, Dunaújváros Rudas), döntő: 15-12, 15-10, 3. Czétényi Krisztián, Csabai Gábor, Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), 5. Farkas Levente, Kanalas Márió, Virág Attila
Fiú egyéni (14): 1. Kökény Zoltán (Újszászi VVSE), 2. Árvai Milán (Tápióbicske ST), döntő: 15-12, 15-9, 3. Kanalas Márió (Újszászi VVSE) és Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), 5. Virág Attila, 6. Galambos László, 8. Csabai Gábor
Leány csapat (7): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Bakó Lili, Kovács Evelin, Szaszkó Dorka, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), döntő: 15-13, 15-13, 3. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Konka Tímea, Kovács Brigitta (Újszászi VVSE)
Leány egyéni (19): 1. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 15-8, 14-16, 15-8, 3. Kovács Evelin (Újszászi VVSE) és Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), 5. Bakó Lili, 6. Kovács Brigitta, 8. Diós Letícia
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 6 | 4 | 10 | 20 |
Cserszegtomaji SK | 4 | 1 | 3 | 8 |
Pusztaszer PISZE SE | 1 | 2 | 2 | 5 |
Szederkény | 1 | 2 | 1 | 4 |
Dunaújváros Gárdonyi | - | 1 | 1 | 2 |
Tápióbicske ST | - | 2 | 1 | 3 |
Gyermekek | ||
Fiú csapat (10) | ||
1. | Trubics Gorán, Varga Balázs, Zsdrájevics Niko | Szederkény |
2. | Csobai Levente, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
3. | Berezvai Barbara, Farkas Bence, Román Sándor | Cserszegtomaji SK |
4. | Jónás Károly Krisztián, Sándor Kristóf, Sebők Bence | Újszászi VVSE |
5. | Lednecki Patrik Balázs, Sziver Patrik, Nagy Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Irowa Noel, Rabi Marcell, Rédli István Márk | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Budai Tamás Szebasztián, Farkas István, Kádár Barna, Sebők Martin | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Bálint Ádám, Kovács Dominik, Lantos Simon | Úri Szent Imre Általános Iskola |
9. | Csatári Ábel István, Hasanic Dávid Márk, Szücs Tamás Eduárd, Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Nagy Tamás, Szőcs Áron, Túri Bodza | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
Fiú egyéni (31) | ||
1. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
2. | Zsdrájevics Niko | Szederkény |
3. | Trubics Gorán | Szederkény |
4. | Jónás Károly Krisztián | Újszászi VVSE |
5. | Farkas Bence | Cserszegtomaji SK |
6. | Konka Dániel | Újszászi VVSE |
7. | Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
8. | Csobai Levente | Újszászi VVSE |
9. | Lednecki Patrik Balázs | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Kádár Barna | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Lantos Simon | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
12. | Román Sándor | Cserszegtomaji SK |
13. | Varga Balázs | Szederkény |
14. | Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi |
15. | Rédli István Márk | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Sándor Kristóf | Újszászi VVSE |
17. | Hasanic Dávid Márk | Dunaújváros Gárdonyi |
18. | Sebők Bence | Újszászi VVSE |
19. | Sebők Martin | Dunaújváros Gárdonyi |
20. | Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi |
21. | Sziver Patrik Péter | Dunaújváros Gárdonyi |
22. | Nagy Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
23. | Csatári Ábel István | Dunaújváros Gárdonyi |
24. | Bálint Ádám | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
25. | Nagy Tamás | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
26. | Farkas István | Dunaújváros Gárdonyi |
27. | Irowa Noel | Dunaújváros Gárdonyi |
28. | Budai Tamás Szebasztián | Dunaújváros Gárdonyi |
29. | Szőcs Áron | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
30. | Kovács Dominik | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
31. | Szűcs Tamás Eduárd | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány csapat (4) | ||
1. | Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
2. | Csenki Sára, Farkas Vanessza, Kondor Anett, Kovács Alexa Réka, Szücs Vivien | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Breszkó Klaudia, Hajdú Fanni, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
4. | Balatinácz Miléna, Domokos Viktória, Troszt Fanni, Tukacs Noémi | Szederkény |
Leány egyéni (18) | ||
1. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
2. | Gumhert Noémi | Cserszegtomaji SK |
3. | Hegedűs Petra | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Berezvai Barbara | Cserszegtomaji SK |
5. | Csenki Sára | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Balatinácz Miléna | Szederkény |
7. | Oláh Lola | Újszászi VVSE |
8. | Kondor Anett | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Domokos Viktória | Szederkény |
10. | Farkas Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Troszt Fanni | Szederkény |
12. | Tukacs Noémi | Szederkény |
13. | Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
14. | Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
15. | Szücs Vivien | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Horváth Ramóna | Pusztaszer PISZE SE |
17. | Kovács Alexa Réka | Dunaújváros Gárdonyi |
18. | Túri Bodza | Úri Szent Imre Ált. Isk. |
Serdülők | ||
Fiú csapat (4) | ||
1. | Kökény Martin, Rab Alexander, Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
2. | Béki Norbert, Oláh Péter, Sebők Roland, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
3. | Bozár János Rajmond, Major István Csongor, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Kanalas József, Lázár Sándor, Makula Lajos, Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (16) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
3. | Mezei Gábor | Tápióbicske ST |
4. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
5. | Balogh Márton | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Bozár János Rajmond | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
8. | Oláh Péter | Újszászi VVSE |
9. | Makula Lajos | Újszászi VVSE |
10. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
11. | Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi |
12. | Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
13. | Lázár Sándor | Újszászi VVSE |
14. | Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
15. | Kanalas József | Újszászi VVSE |
16. | Béki Norbert | Újszászi VVSE |
Leány csapat (5) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
2. | Börzöli Nikoletta, Lendvai Dalma, Tóth Réka | Szederkény |
3. | Hegedűs Petra, Horváth Ramóna, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Fónai Panka, Szabó Fruzsina, Tóth Bettina | Szederkény |
5. | Breszkó Viktória, Kolmanics Bianka, Lázár Zsuzsanna, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (16) | ||
1. | Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
4. | Suki Bianka | Újszászi VVSE |
5. | Börzöli Nikoletta | Szederkény |
6. | Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
7. | Szöllősi Vanessza Réka | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
9. | Tóth Réka | Szederkény |
10. | Lázár Zsuzsanna | Újszászi VVSE |
11. | Fónai Panka | Szederkény |
12. | Lendvai Dalma | Szederkény |
13. | Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
14. | Tóth Bettina | Szederkény |
15. | Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
16. | Szabó Fruzsina | Szederkény |
Ifjúságiak | ||
Fiú csapat (5) | ||
1. | Bakos Dávid, Galambos László, Kökény Zoltán | Újszászi VVSE |
2. | Árvai Milán, Mezei Gábor, Vadas Viktor | Tápióbicske ST, Dunaújváros Rudas |
3. | Czétényi Krisztián, Csabai Gábor, Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
4. | Koszorús Mirkó, Koszorús Sámuel, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
5. | Farkas Levente, Kanalas Márió, Virág Attila | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (14) | ||
1. | Kökény Zoltán | Újszászi VVSE |
2. | Árvai Milán | Tápióbicske ST |
3. | Kanalas Márió | Újszászi VVSE |
4. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
5. | Virág Attila | Újszászi VVSE |
6. | Galambos László | Újszászi VVSE |
7. | Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
8. | Csabai Gábor | Újszászi VVSE |
9. | Farkas Levente | Újszászi VVSE |
10. | Vadas Viktor | Dunaújváros Rudas |
11. | Bakos Dávid | Újszászi VVSE |
12. | Koszorús Sámuel | Cserszegtomaji SK |
13. | Czétényi Krisztián | Újszászi VVSE |
14. | Koszorús Mirkó | Cserszegtomaji SK |
Leány csapat (7) | ||
1. | Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Bakó Lili, Kovács Evelin, Szaszkó Dorka, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
3. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Konka Tímea, Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
4. | Gyalog Csenge, Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
5. | Honti Lívia, Szigedi Barbara, Szigedi Hanna | Tápióbicske ST |
6. | Ledneczki Rebeka, Pottondi Judit, Szöllősi Vanessza | Dunaújváros |
7. | Csenki Doroti, Kovács Gina, Tapodi Karina | Dunaújváros |
Leány egyéni (19) | ||
1. | Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
4. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
5. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
6. | Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
7. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
9. | Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
10. | Konka Tímea | Újszászi VVSE |
11. | Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
12. | Pottondi Judit | Dunaújváros Rudas |
13. | Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
14. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
15. | Lednecki Rebeka | Dunaújváros Kereskedelmi |
16. | Tapodi Karina | Dunaújváros Kereskedelmi |
17. | Csenki Doroti | Dunaújváros Kereskedelmi |
18. | Kovács Gina | Dunaújváros Kereskedelmi |
19. | Gyetvai Boglárka | Cserszegtomaji SK |