Aki fát ültet, bízik a jövőben! - szól a mondás.

Polgármesteri fásítási programom idei szakaszában 100 db fa elültetését vállaltam Újszászon. A jelenlegi helyzetben kiemelten fontos dolog a jövőbe vetett bizalom, így a fásítási program nem állhat meg, idén sem szorulhat háttérbe.

100 db I. osztályú sorfa érkezett meg szerdán a Jaksics faiskolából, melyek ültetését már meg is kezdte városüzemeltető csoportunk, településünk előre kijelölt pontjain Répásiné Rozika képviselő asszony vezetésével.

40 db díszfa november elején az Újszászi Híradó olvasói között került kisorsolásra - ők napokon belül meg fogják kapni nyereményüket.

Fotó: facebook