2018. február 2-án az Újszászi VVSE labdarúgó szakosztálya harmadik alkalommal rendezett teremfoci tornát U11-U13-as csapatok részére. Mindkét korosztályban sikerült itthon tartani a kupát, de a lényeg az volt, hogy jó hangulatú meccseken, jól elfáradtak a résztvevők.

Google Photos

Fotó: Fehér János

Az U11-es korosztályban Szajol, Szászberek és Zagyvarékas csapatai fogadták el a meghívásunkat a tornára. Az újszászi csapat egy gól nélküli döntetlen után két magabiztos győzelemmel szerezte meg a tornagyőzelmet, a második helyen Szászberek végzett, míg a dobogó harmadik fokára Zagyvarékas léphetett fel.

Eredmények: Szászberek – Újszász 0-0, Zagyvarékas – Szajol 2-1, Újszász – Zagyvarékas 7-2, Szajol – Szászberek 2-2, Újszász – Szajol 4-1, Szászberek – Zagyvarékas 1-0.

Különdíjak:

Legjobb kapus: Tóth Levente (Szászberek).
Legjobb játékos: Faragó Béla (Zagyvarékas).
Gólkirály: Balogh Ábel (Újszász) 6 góllal.

1. Újszász 3 2 1 0 11 – 3 7 pont
2. Szászberek 3 1 2 0 3 – 2 5 pont
3. Zagyvarékas 3 1 0 2 4 – 9 3 pont
4. Szajol 3 0 1 2 4 – 8 1 pont

Az eredményhirdetés után az U13-asok következtek, ahol különböző okok miatt sajnos csak három csapat alkotta a mezőnyt. Nagy küzdelemben Újszász első csapata nyert, a második helyen Abony, míg a harmadikon Újszász II. végzett.

Eredmények: Újszász I. – Abony 2-1, Újszász I. – Újszász II. 3-1, Újszász II. – Abony 0-3, Újszász I. – Abony 1-2, Újszász I. - Újszász II. 5-2, Újszász II. – Abony 1-0.