Az Újszászi VVSE labdarúgó szakosztálya 2019. január 19-én immár harmadik alkalommal rendezett teremfoci tornát a legkisebb focistáknak. Mindkét korosztályban négy csapat mérte össze a tudását, az U7-eseknél Zagyvarékas , míg az U9-eseknél Újszász indított két csapatot, ezen kívül még Szászberek és Abony egészítette ki a mezőnyt.

Először az U7-esek vették birtokba a játékteret, akik a szokásoknak megfelelően rendkívül pörgős mérkőzéseket vívtak a palánkkal teljesen körülvett pályán. Végül nagy csatában Szászberek csapata szerezte meg a győzelmet, második lett az Újszász, míg a harmadik és negyedik helyen Zagyvarékas csapatai osztoztak.

Eredmények: Újszász – Zagyvarékas I. 3-1, Zagyvarékas II. – Szászberek 1-5, Szászberek – Újszász 5-4, Zagyvarékas I. – Zagyvarékas II. 4-3, Újszász – Zagyvarékas II. 3-0, Zagyvarékas I. – Szászberek 1-2.

1. Szászberek 3 3 0 0 12 - 6 9 pont
2. Újszász 3 2 0 1 10 - 6 6 pont
3. Zagyvarékas I. 3 1 0 2 6 – 8 3 pont
4. Zagyvarékas II. 3 0 0 3 4 – 12 0 pont

Az eredményhirdetés után az U9-es csapatok következtek, ahol a házigazda Újszász első csapata léphetett fel a dobogó legfelső fokára. Az ezüstérmek az abonyiak nyakába kerültek, míg a harmadik helyen a Szászberek végzett.

Eredmények: Újszász I. – Abony 4-1, Újszász II. – Szászberek 1-4, Szászberek – Újszász I. 1-2, Abony – Újszász II. 4-0, Újszász I. – Újszász II. 6-0, Szászberek – Abony 2-3.

1. Újszász I. 3 3 0 0 12 – 2 9 pont
2. Abony 3 2 0 1 8 – 6 6 pont
3. Szászberek 3 1 0 2 7 – 6 3 pont
4. Újszász II. 3 0 0 1 – 14 0 pont