2018 óta a Nagy Sportágválasztó, BBU Nonprofit Kft. hivatalos autós partnere a Mercedes-Benz Hungary. A Magyar Lábtoll-labda Szövetség, mint a Nagy Sportágválasztó rendszeres résztvevője, a BBU közreműködésével lehetőséget kapott egy hétvégi tesztvezetésre, amelyen egy Vito Tourer-t lehetett kipróbálni.

A tesztvezetést a Mercedes kifejezetten sportszövetségek és egyesületek számára ajánlotta fel. A Vito Tourer akár 9 fő szállítására is alkalmas. Ezért a mérkőzésekre és a versenyekre való utazásra, vagy bármilyen, a szervezet működéshez kapcsolódó logisztikai tevékenységre is jól használható.

A tesztpilóta Herczeg Gábor volt, akinek magabiztos vezetésével az Újszászi VVSE lábtoll-labdázói: Berkó Sándor, Farkas Lilla, Fehér János, Jónás Károly, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Tóth Gábor január 18-án a III. Dunaújvárosi Nyílt Lábtoll-labda Versenyre utaztak, ahol bekapcsolódtak a dunaújvárosiak sportág népszerűsítő tevékenységébe. A közel 100 fős mezőny részére Farkas Lilla, Herczeg Gábor és Tóth Gábor zenés bemutatót tartott, amely után Farkas Lilla és Tóth Gábor a helyi tv-nek is nyilatkozott. A többiek a teremben, a folyosón és az aulában lábtoll-labdáztak a lelkes dunaújvárosiakkal.

Közel százan a dunaújvárosi verseny megnyitóján

Szóládi Zoltán, a Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola igazgatója nyitotta meg a versenyt

Szóládi Zoltán iskola igazgató és Kohán Árpádné főszervező

Domján Boglárka labdarúgó