Szolnok Város Önkormányzata 2019. február 11-én a Verseghy Ferenc Gimnázium sportcsarnokában köszöntötte a város iskoláinak a 2017/2018. tanévben diákolimpiai bajnoki címet nyert tanulóit, felkészítőiket és edzőiket. Szalay Ferenc polgármester rövid beszédben üdvözölte a kilencven díjazottat, majd Szabó István alpolgármester közreműködésével átadta a díjakat. A lábtoll-labdázók hat diákolimpiai bajnoki címet nyertek.

Lábtoll-labdázó a díjátadó ünnepségen

Pető Dávid, a Szolnok TV riportere konferálta a díjátadót

Szalay Ferenc, Szolnok polgármestere mondott ünnepi beszédet

Táncbemutató

Farkas Balázs vette át elsőként a díját

Farkas Balázsnak Szabó István alpolgármester gratulált

Kanalas Márió

Sárkány Zsolt

Gratuláció Vonnák Dezsőnek

Az ÉPFA diákolimpiai bajnokcsapata: Farkas Balázs, Sárkány Zsolt, Kanalas Márió, Vonnák Dezső

Bózsó Janka tollaslabdázó és a Verseghy Ferenc Gimnázium diákolimpiai bajnok lábtoll-labdázói

Kenyeres Bernadett és Vachal Krisztina (fehérben), a Varga Katalin Gimnázium lábtoll-labdázói

Vachal Krisztina

Kenyeres Bernadett

Péter Triniti magasugró

A lábtoll-labdázók felkészítője, Fehér János is díjat kapott

Középen dr. Tombor Attila és Fehér János

A díjazott lábtoll-labdázók

A 2017/2018. tanévben a városi pontversenyben első helyezett szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium versenyzői és edzői

Google Photos

Fotó: Fehér János és Vachal Krisztina

• V. korcsoport fiú csapat: Keresztfalvi Krisztián, Kordács Bálint, Kovács Márton, Tarjányi Mózes (Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok)
  • VI. korcsoport fiú csapat: Farkas Balázs, Kanalas Márió, Kanalas Renátó, Sárkány Zsolt, Vonnák Dezső (Szolnoki Műszaki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  • VI. korcsoport fiú egyéni: Kanalas Renátó (Szolnoki Műszaki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  • VI. korcsoport leány csapat: Farkas Lilla, Kenyeres Bernadett, Vachal Krisztina (Varga Katalin Gimnázium Szolnok)
  • V. korcsoport leány egyéni: Vachal Krisztina (Varga Katalin Gimnázium Szolnok)
  • V. korcsoport leány egyéni: Farkas Lilla (Varga Katalin Gimnázium Szolnok)

Díjat kapott a többségében az Újszászi VVSE-ben edző lábtoll-labdázók edzője, Fehér János is.