Tószeg U16 – Újszász U16 8-1 (6-0)
Tószeg, vezette: Erdélyi Bence

Újszász U16: Szabó Balázs – Glonczi István (Kaló Gábor), Kiss Imre, Konka Tamás, Kiss Balázs, Skultéti István (Barta Dominik), Sándor Adrián, Farkas Levente, Debrei Tamás (Fazekas Edmond), Kaló László, Kanalas Márió

Góllövő: Sándor Adrián (75. perc)

Sajnos, nem sikerült meglepetést okozni, a bajnokságot nagy valószínűséggel megnyerő tószegi csapat ellen.

Tószeg U19 – Újszász U19 8-2 (4-1)
Tószeg, vezette: Mati Viktor

Újszász U19: Szabó Balázs – Paplanos Kristóf, Kanálos Róbert, Dalmadi Dávid, Bugyi Balázs, Nagy Patrik (Sampei Alex), Szűcs Dénes, Jánosik Sándor, Pomázi Bálint, Kenyó Márk, Paplanos Ákos

Góllövő: Jánosik Sándor 2 (28., 81. perc)

Kiállítva: Paplanos Kristóf (31. perc)

A múlt heti Rákóczifalva elleni győzelem nem igazán dobta fel a csapatot. Még el sem indult az eredményjelző tábla, amikor hátrányba kerültünk, majd a 4. percben újabb gólt kaptunk. 2-0 után még sikerült szépíteni, ám a 31. percben tíz emberre fogyatkoztunk, ami után sorban kaptuk a gólokat, így a végére csúfos vereséget szenvedtünk.