Megbecsülés Napja III.: A szociális ágazatban dolgozók köszöntése Újszászon.

Településünkön egyedülálló módon minden évben egy családi nappal köszönjük meg a szociális ágazatban dolgozók áldozatos munkáját. Ugrálóvár, számháború, csillámtetoválás, rókavadászat, főzőverseny, tombola, élő zene és számtalan más kedvesség: mind az egyik leginkább rejtőzködő ágazat dolgozói iránti megbecsülésünket fejezi ki.

Zagyvaparti Idősek Otthona, Szent Márton Otthon, Zagyvamenti Integrált Központ, Városi Bölcsőde: évről évre egyre többen döntenek úgy, hogy elfogadják meghívásomat. Idén már 320-an regisztráltak a rendezvényre. Az éves melegrekord ellenére 7:30-tól sokan kitartottak velem az éjszakai zárásig.

Köszönöm mindenkinek, aki eljött, aki segített, vagy aki tombolatárgyat ajánlott fel. Ismét jó volt közösen ünnepelni!

Dobozi Róbert
polgármester

Fotó: facebook | Dobozit Róbert | 2023.08.27.