Miklós János plébános urat 80. születésnapján köszöntöttük.

Plébános úr 2008-tól végzi szolgálatát Újszászon, Zagyvarékason és Szászberken.

A lelkipásztori munkáján kívül számtalan, a lakosság egészét érintő tevékenységet végzett az egy évtized alatt. A helyi Karitász csoport megalakítása is az ő nevéhez fűződik.

2018-ban Újszász Város Díszpolgára kitüntető címben részesült.

Isten éltesse Plébános urat erőben, egészségben!

Forrás: facebook | Dobozi Róbert | 2022.02.08.

A Kertbarátkör mai ülésén Nász Imrét köszöntöttük 90. születésnapja alkalmából.

Imre bácsi az általános iskola nyugalmazott igazgatójaként a mai napig aktívan részt vesz Újszász közéletében. 1972-ben megalakította az újszászi Horgász Egyesületet, melynek több ciklusban elnöke is volt. Részt vett a tornacsarnok felépítésében, az e célból létrehozott alapítvány kuratóriumi elnöke. 1998-ban megszervezte a városi Polgárőr Egyesületet, melynek jelenleg is tagja.

2002-ben Újszász Város Díszpolgára kitüntető címben részesült.

Isten éltesse erőben, egészségben még hosszú évekig közöttünk!

Dobozi Róbert
polgármester

Forrás: facebook | Dobozi Róbert | 2022.02.08.