2024. január 19-én megalakult az Újszászi Gyalogló Egyesület.

„A gyaloglás bármely életkorban elkezdhető, olcsó és egyszerű sport, hasznos és tartalmas időtöltés, mindenkinek ajánlható kortól edzettségi szinttől függetlenül.” – Monspart Sarolta

Célunk minél több embert megmozgatni a friss levegőn, együtt gyalogolva.
Egy kényelmes cipő és irány a természet!
Újszászon sok szép hely van, ahol tudunk gyalogolni.
Aki kedvet érez csatlakozzon hozzánk!!!
Hozzd magaddal a jókedvet, vidámságot, és gyűjtsük együtt a lépéseket és kilométereket!!!
UGYE megtudom csinálni? Meg tudod csinálni!!!!!

2024. február 9-én mosolygós, vidám csapat vágott bele az első gyaloglásba az UGYE - Ujszászi Gyalogló Egylet szervezésében. Ma a városon belül gyalogoltunk, körbe sétáltuk a Kastély otthon még téli álomban lévő parkját. Finom teát ihattunk a Kertvárosi óvodánál, amit nagyon szépen köszönünk! Köszönjük a Polgárőrség segítségét, egész utunk alatt segített nekünk, vigyázott ránk! Majd vissza sétáltunk kiindulási pontunkra a Polgármester Hivatal elé. Életkortól, nemtől függetlenül mindenki nagyon jókedvűen, feltöltődve búcsúzott el, és jelezték, hogy várjak a következő időpontot, ami 2024. február 19. 13,30 órakor lesz.

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen sokan 35 fő, időt szánt arra, hogy együtt mozogjunk és együtt legyalogoljunk 6,5 km 9290 lépést.

Tegyünk többen, többet az egészségünkért, mozogjunk együtt!

2024. február 19-én ismét gyalogolni hívtuk az érdeklődőket.

UGYE ma is jót gyalogoltunk! 5,78 km 9000 lépés kicsit borús időben, de jó kedvvel megettük a távot.

Erkel Ferenc út, Jász út, Akácfa út, Zagyvaparti Szociális Otthon, ahol ismét finom teát kaptunk, meg néztük a Zagyvát, majd visszaindultunk az Erzsébet körúton a hivatal elé. Itt már esett az eső, de a jó kedvünk megmaradt!

Újra UGYE szervezésében gyalogolhat bárki, aki kedvet érez, és szívesen tartana egy jókedvű csoporttal.

UGYE találkozunk március 1-én 15:00-kor a Polgármesteri Hivatal előtt?!

Február 9-én mosolygós, vidám csapat vágott bele az első gyaloglásba

Újszászon sok szép hely van, ahol tudunk gyalogolni

A Kastély Otthon még téli álomban lévő parkjában