2016. február 13-án és 14-én az újszászi Városi Tornacsarnok adott otthont – immár tizennyolcadik alkalommal – a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Tollaslabda Diákolimpiának. A két nap során a megye 18 iskolájának 102 tanulója lépett pályára, akik az érmekért, az oklevelekért és a szegedi területi döntőbe jutásért játszottak nagy mérkőzéseket. Az újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola 21 fős csapattal nevezett. Tóth Gábor tanítványai jól szerepeltek. Négy ezüst – Diós Letícia, Kovács Enikő, Rab Alexander, Suki József – és három bronzérmet – Csobai Levente, Molnár Dániel, Vachal Krisztina – nyertek. A második napon a középiskolások versenyében a Rózsa Imre Középiskola versenyzői – Becskereki László és Kenyeres Lívia – két bronzérmet szereztek.

 

Picasa | Google Photos

Fotó: Fehér János és Sándor Zsanett Katalin

 

Az újszásziak eredményei:

I. korcsoportos leányok: 5. Sallai Panna
I. korcsoportos fiúk: 3. Csobai Levente, 6. Ágotai Ede
II. korcsoportos leányok: 5. Havacs Vivien, 9. Rafael Letícia
II. korcsoportos fiúk: 2. Rab Alexander, 13. Gudics Szabolcs, 14. Viola Zoltán
III. korcsoport leányok: 2. Diós Letícia, 5. Bakó Lili, 6. Rab Viktória
III. korcsoport fiúk: 6. Kökény Martin, 8. Galambos László, 14. Bereczki Róbert
IV. korcsoport leányok: 2. Kovács Enikő, 3. Vachal Krisztina, 5. Ézsiás Zsófia, 6. Szaszkó Dorka
IV. korcsoport fiúk: 3. Molnár Dániel, 7. Kovács Márton
V. korcsoport leányok: 3. Kenyeres Lívia, 5. Hegedűs Réka
V. korcsoport fiúk: 2. Suki József, 3. Becskereki László
VI. korcsoport fiúk: 3. Bakó Zsolt (Szolnok Vásárhelyi)

 

Éremtáblázat
Iskolák arany ezüst bronz összesen
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4 3 2 9
Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI 2 1 2 5
Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola 2 - 2 4
Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok 1 1 1 3
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola 1 - 1 2
Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakközépiskolája 1 - 1 2
Kassai úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. 1 - - 1
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola - 4 3 7
Szolnok Fiumei úti Általános Iskola - 1 3 4
Varga Katalin Gimnázium Szolnok - 1 - 1
Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola   1 - 1
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola - - 3 3
SZMSZC Rózsa Imre Középiskolája Újszász - - 2 2
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium - - 1 1
Szandaszöllősi Általános Iskola és ÁMI - - 1 1
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - - 1 1
Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi, Idegenforgalmi Szakképző Iskolája - - 1 1

 

Jász-Nagykun-Szolnok megyei Tollaslabda Diákolimpia
Újszász, 2015. február 13-14.
18 iskola, 102 versenyző
I. korcsoport
  Leányok (6)  
1. Polónyi Fanni Zsófi Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
2. Csór Laura Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
3. Magyar Petra Szandaszöllősi Általános Iskola és ÁMI
3. Kelemen Bernadett Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
5. Sallai Panna Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Simon Petra Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
  Fiúk (8)  
1. Túri Patrik Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
2. Mészáros Máté Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
3. Csobai Levente Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Rőczey Zoltán Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
5. Nakechbandi Semir Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
6. Ágotai Ede Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Markóth Balázs Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
8. Kézsmárki Kristóf Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
II. korcsoport
  Leányok (10)  
1. Schaiber Patrícia Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
2. Szántó Cintia Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
3. Galambosi Laura Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
3. Lukács Kata Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
5. Havacs Vivien Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Hegedűs Anna Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
7. Gyurcsánszky Anikó Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
8. Magyar Lilla Szandaszöllősi Általános Iskola és ÁMI
9. Rafael Letícia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
10. Bede Noémi Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
  Fiúk (14)  
1. Rabi Sámuel Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
2. Rab Alexander Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Szabó Dávid Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
3. Csák Attila Szolnok Fiumei úti Általános Iskola Rákóczifalvai II.
5. Eperjesi Richárd Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
6. Oláh Róbert Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
7. Galambosi Kristóf Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
8. Hanga Dávid Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
9. Kovács Dominik Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
10. Szmutkó Árpád Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
11. Dalkó György Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
12. Molnár Iván Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
13. Gudics Szabolcs Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
14. Viola Zoltán Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
III. korcsoport
  Leányok (12)  
1. Mácsai Dzsenifer Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
2. Diós Letícia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Szabó Sára Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola
3. Ősz Matilda Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
5. Bakó Lili Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Rab Viktória Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Sárkány Alexandra Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
8. Lévai Valentina Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
9. Munkácsi Adél Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
10. Szabó Gertrúd Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
11. Rőczey Sára Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
12. Rabi Beatrix Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
  Fiúk (14)  
1. Tóth Barnabás Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
2. Németh Roland Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
3. Bóka Tamás Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola
3. Lukács Máté Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
5. Törőcsik Máté Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
6. Kökény Martin Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Ozsvárt János Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
8. Galambos László Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
9. Lados Bence Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
10. Csutár Konrád Olivér Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
11. Deák Dovydas Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
12. Kővári Csongor Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
13. Magyar Krisztián Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
14. Bereczki Róbert Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
IV. korcsoport
  Leányok (7)  
1. Bózsó Janka Kassai úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
2. Kovács Enikő Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Vachal Krisztina Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Bakos Boglárka Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
5. Ézsiás Zsófia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Szaszkó Dorka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Jánosi Dóra Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Fiúk (9)  
1. Faragó Bence Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
2. Tóth Márk Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
3. Balogh Hunor Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola
3. Molnár Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Oláh J. Dominik Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
6. Kovács Ruben Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
7. Kovács Márton Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8. Burai Richárd Szolnok Fiumei úti Általános Iskola
9. Gyursánszki Csaba Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
V. korcsoport
  Leányok (6)  
1. Nagy Klaudia Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI
2. Burján Tímea Varga Katalin Gimnázium Szolnok
3. Kenyeres Lívia SZMSZC Rózsa Imre Középiskolája Újszász
4. Burján Krisztina Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
5. Hegedűs Réka SZMSZC Rózsa Imre Középiskolája Újszász
6. Ács Bettina Karcagi SZC Nagy László Szakképző Iskolája, Gimnáziuma és Kollégiuma Kunhegyes
  Fiúk (6)  
1. Zsembeli Zsadány Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI
2. Suki József Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Szentesi Imre Ákos Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI
3. Becskereki László SZMSZC Rózsa Imre Középiskolája Újszász
5. Várkonyi Szilveszter Karcagi SZC Nagy László Szakképző Iskolája, Gimnáziuma és Kollégiuma Kunhegyes
6. Sarkadi Bence Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI
VI. korcsoport
  Leányok (6)  
1. Szekeres Rita Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
2. Kocsis Nikoletta Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI
3. Bakondi Dóra Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
3. Tóth Brigitta Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakközépiskolája
5. Jenei Klaudia Karcagi SZC Nagy László Szakképző Iskolája, Gimnáziuma és Kollégiuma Kunhegyes
6. Ökrös Teréz Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakközépiskolája
  Fiúk (4)  
1. Dora Márton Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakközépiskolája
2. Vincze Máté Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
3. Bakó Zsolt Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi, Idegenforgalmi Szakképző Iskolája
4. Puskás Máté Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SZKI

 

Újszász 2016©