2015. március 21-én a Bács-Kiskun megyei Nyárlőrincen rendezett országos gyermek és serdülő verseny nyolcvanfős mezőnyében kiválóan szerepeltek a hat versenyszámot megnyerő Újszászi VVSE versenyzői, akik az aranyak mellé még öt ezüst és nyolc bronzérmet is begyűjtöttek. A legjobb eredményt a serdülő fiúk érték el. Nyerték a csapatversenyt, a harmadik hely is az övék volt, és egyéniben az első hat helyet foglalták el. A serdülő lányok is hasonló eredményt értek el. Két újszászi csapat és három egyéniző állt a dobogón. A gyermek fiúknál az egyéniben és a csapatversenyben is újszásziak döntőztek. A gyermek lányoknak kevésbé sikerült a nyárlőrinci verseny. Mindkét aranyérmet a pusztaszeriek vitték haza. Egyénileg kiemelkedő teljesítményt nyújtott a gyermek korcsoportban Molnár Dániel, a serdülőknél Suki József és Vachal Krisztina. Ők hárman csapatban és egyéniben is a dobogó legmagasabb fokára állhattak.
A gyermek és serdülő versenyzők részére a diákolimpiák következnek. Március végén és áprilisban az iskolai és a megyei diákolimpián dől el, hogy kik utazhatnak Zánkára, a május 7-8-i országos döntőre.
Fotó: Fehér János
Eredmények:
Gyermekek
Fiú csapat (8): 1. Kovács Márton, Kökény Martin, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Dániel Márk, Dombai Ádám, Farkas Levente (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 12-14, 11-2, 3. Fark Vencel, Merics Ferenc, Sándor Barnabás (Z+D Cserszegtomaji SK). További újszászi eredmények: 5. Balogh Dávid, Galambos László, Kenyeres Krisztián, 6. Gudics Richárd, Kanyaró Csaba, Sebők Roland, 7. Farkas Marcell, Gudics Bálint, Köböl Richárd, Mátyus Martin, 8. Gyürki Márk, Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás
Fiú egyéni (27): 1. Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Kovács Márton (Újszászi VVSE), döntő: 11-8, 11-3, 3. Kökény Martin (Újszászi VVSE) és Szabó Gergő (Pusztaszer PISZE SE), 5. Kenyeres Krisztián, 6. Farkas Levente, 8. Dániel Márk
Leány csapat (6): 1. Babos Klaudia, Németh Barbara, Paragi Jázmin (Pusztaszer PISZE SE), 2. Ézsiás Zsófia, Diós Letícia, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-8, 3. Bakó Lili, Hudák Viktória, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE)
Leány egyéni (18): 1. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Gyalog Csenge (Z+D Cserszegtomaji SK), döntő: 11-7, 11-9, 3. Diós Letícia (Újszászi VVSE) és Szigedi Barbara (Tápióbicske ST), 5. Bakó Lili, 6. Kovács Enikő, 7. Szaszkó Dorka, 8. Ézsiás Zsófia
Serdülők
Fiú csapat (6): 1. Juhász Patrik, Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József (Újszászi VVSE), 2. Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergő (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-8, 12-10, 3. Becskereki László, Németh Márk, Varga Károly (Újszászi VVSE), 4. Árvai Milán, Tamás Patrik, Vidák Krisztián
Fiú egyéni (17): 1. Suki József, 2. Molnár Gergő, döntő: 11-2, 12-10, 3. Becskereki László és Kökény Zoltán (mind Újszászi VVSE), 5. Varga Károly, 6. Juhász Patrik
Leány csapat (5): 1. Barta Karolina, Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Honti Lívia, Kun Viktória, Prokkain Krisztina, Szigedi Barbara, Szigedi Hanna (Tápióbicske ST), döntő: 11-5, 11-8, 3. Balogh Noémi, Bolyós Liliána, Kovács Evelin (Újszászi VVSE), 5. Czétényi Klaudia, Kovács Brigitta, Lakatos Daniella
Leány egyéni (16): 1. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Ézsiás Zsófia (Újszászi VVSE), döntő: 9-11, 11-9, 11-8, 3. Kovács Evelin (Újszászi VVSE) és Prokkain Krisztina (Tápióbicske ST), 6. Balogh Noémi, 7. Barta Karolina
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 6 | 5 | 8 | 19 |
Pusztaszer PISZE SE | 2 | 1 | 1 | 4 |
Tápióbicske ST | - | 1 | 2 | 3 |
Z+D Cserszegtomaji SK | - | 1 | 1 | 2 |
{slide=Eredménytábla}
Gyermekek | ||
Fiú hármas (8) | ||
1. | Kovács Márton, Kökény Martin, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Dániel Márk, Dombai Ádám, Farkas Levente | Újszászi VVSE |
3. | Fark Vencel, Merics Ferenc, Sándor Barnabás | Z+D Cserszegtomaji SK |
4. | Magyari Kristóf, Hatvanyi József, Tóth Tamás | Nyárlőrinc |
5. | Balogh Dávid, Galambos László, Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
6. | Gudics Richárd, Kanyaró Csaba, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
7. | Farkas Marcell, Gudics Bálint, Köböl Richárd, Mátyus Martin | Újszászi VVSE |
8. | Gyürki Márk, Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (27) | ||
1. | Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
3. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
4. | Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
6. | Farkas Levente | Újszászi VVSE |
7. | Merics Ferenc | Z+D Cserszegtomaji SK |
8. | Dániel Márk | Újszászi VVSE |
9. | Galambos László | Újszászi VVSE |
10. | Tóth Tamás | Nyárlőrinc |
11. | Farkas Marcell | Újszászi VVSE |
12. | Fark Vencel | Z+D Cserszegtomaji SK |
13. | Sándor Barnabás | Z+D Cserszegtomaji SK |
14. | Barna Benjamin | Z+D Cserszegtomaji SK |
15. | Balogh Dávid | Újszászi VVSE |
16. | Hatvanyi József | Nyárlőrinc |
. | Leány csapat (6) | |
1. | Babos Klaudia, Németh Barbara, Paragi Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Ézsiás Zsófia, Diós Letícia, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
3. | Bakó Lili, Hudák Viktória, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
4. | Belovári Panna, Gyalog Csenge, Horváth Dorina | Z+D Cserszegtomaji SK |
5. | Bálint Antónia, Faragó Kitti, Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
6. | Barta Alexandra, Faragó Kitti, Mák Réka | Nyárlőrinc |
Leány egyéni (17) | ||
1. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Gyalog Csenge | Z+D Cserszegtomaji SK |
3. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
4. | Szigedi Barbara | Tápióbicske ST |
5. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
6. | Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
7. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
8. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
9. | Faragó Kitti | Nyárlőrinc |
10. | Paragi Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
11. | Horváth Dorina | Z+D Cserszegtomaji SK |
12. | Belovári Panna | Z+D Cserszegtomaji SK |
13. | Mák Réka | Nyárlőrinc |
14. | Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
15. | Babos Klaudia | Pusztaszer PISZE SE |
16. | Bálint Antónia | Nyárlőrinc |
17. | Hudák Viktória | Újszászi VVSE |
Serdülők | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Juhász Patrik, Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József | Újszászi VVSE |
2. | Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Becskereki László, Németh Márk, Varga Károly | Újszászi VVSE |
4. | Árvai Milán, Tamás Patrik, Vidák Krisztián | Tápióbicske ST, Újszászi VVSE |
5. | Magyari Norbert, Tasi Csaba, Varga Dávid | Nyárlőrinc |
6. | Barna Benjamin, Koszorús Sámuel, Széles László | Z+D Cserszegtomaji SK |
Fiú egyéni (17) | ||
1. | Suki József | Újszászi VVSE |
2. | Molnár Gergő | Újszászi VVSE |
3. | Becskereki László | Újszászi VVSE |
4. | Kökény Zoltán | Újszászi VVSE |
5. | Varga Károly | Újszászi VVSE |
6. | Juhász Patrik | Újszászi VVSE |
7. | Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Babos Roland | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Széles László | Z+D Cserszegtomaji SK |
10. | Varga Dávid | Nyárlőrinc |
11. | Koszorús Sámuel | Z+D Cserszegtomaji SK |
12. | Magyari Norbert | Nyárlőrinc |
13. | Árvai Milán | Tápióbicske ST |
14. | Németh Márk | Újszászi VVSE |
15. | Vidák Krisztián | Újszászi VVSE |
16. | Tamás Patrik | Újszászi VVSE |
17. | Tasi Csaba | Nyárlőrinc |
Leány csapat (5) | ||
1. | Barta Karolina, Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Honti Lívia, Kun Viktória, Prokkain Krisztina, Szigedi Barbara, Szigedi Hanna | Tápióbicske ST |
3. | Balogh Noémi, Bolyós Liliána, Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
4. | Barna Bianka, Cserép Bernadett, Szrapkó Sára | Z+D Cserszegtomaji SK |
5. | Czétényi Klaudia, Kovács Brigitta, Lakatos Daniella | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (16) | ||
1. | Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
3. | Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
4. | Prokkain Krisztina | Tápióbicske ST |
5. | Honti Lívia | Tápióbicske ST |
6. | Balogh Noémi | Újszászi VVSE |
7. | Barta Karolina | Újszászi VVSE |
8. | Szigedi Hanna | Tápióbicske ST |
9. | Szrapkó Sára | Z+D Cserszegtomaji SK |
10. | Cserép Brnadett | Z+D Cserszegtomaji SK |
11. | Lakatos Daniella | Újszászi VVSE |
12. | Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
13. | Czétényi Klaudia | Újszászi VVSE |
14. | Kun Viktória | Tápióbicske ST |
15. | Barna Bianka | Z+D Cserszegtomaji SK |
16. | Bolyós Liliána | Újszászi VVSE |
{/slide}