2016. február 20-án az Újszászon 79 versenyző részvételével megrendezett gyermek és serdülő versennyel elkezdődött a 2016. évi lábtoll-labdás idény. A kezdés a házigazda újszásziaknak nagyon jól sikerült. A nyolc versenyszámból hétben megszerezték az első helyet, és még két ezüst és hat bronzéremmel is bővítették éremgyűjteményüket. Az újszásziak közül Diós Letícia, Kökény Martin és Molnár Dániel a csapatgyőzelem után egyéniben is a legjobbnak bizonyultak. A 100 %-os hazai sikert a serdülő leány egyéni megnyerésével a pusztaszeri Németh Barbara akadályozta meg, aki három újszászi elől vitte el az aranyérmet.
Fotó: Fehér János és Tóth Gábor
Eredmények:
Gyermekek
Fiú csapat (9): 1. Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Barna Benjamin, Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 14-12, 11-5, 3. Bakos Dávid, Szakács Olivér, Rivasz Attila (Szolnok Kodály DSE). További újszászi eredmények: 5. Balogh Dávid, Galambos László, Sebők Roland, 6. Bereczki Róbert, Farkas Péter, Kulcsár Zalán, 7. Dombai Ádám, Farkas Marcell, Köböl Richárd, 8. Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás
Fiú egyéni (32): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel (Cserszegtomaji SK), döntő: 8-11, 14-12, 11-6, 3. Kenyeres Krisztián és Rab Alexander (mindkettő Újszászi VVSE)
Leány csapat (4): Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz (Újszászi VVSE), 2. Belovári Panna, Gyetvai Boglárka, Horváth Lili, Pál Diána, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 11-6, 3. Oláh Noémi, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra (Dunaújváros Gárdonyi DSE), 4. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Nagy Karina, Oláh Viktória
Leány egyéni (20): 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Szigedi Barbara (Tápióbicske ST), döntő: 11-8, 11-8, 3. Szőllősi Vanessza (Dunaújváros Gárdonyi DSE) és Bakó Lili (Újszászi VVSE), 7. Konka Tímea
Serdülők
Fiú csapat (5): 1. Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel, (Újszászi VVSE), 2. Simon Márk, Szabó Gergő, Túri Máté (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-9, 11-8, 3. Árvai Milán, Csabai Dániel, Mezei Gábor, Oláh Szabolcs (Tápióbicske ST), 5. Dániel Márk, Mihályi Richárd, Nagy Milán
Fiú egyéni (12): 1. Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Kovács Márton (Újszászi VVSE), döntő: 11-1, 12-10, 3. Árvai Milán (Tápióbicske ST) és Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), 7. Dániel Márk, 8. Juhász Patrik
Leány csapat (6): 1. Kovács Enikő, Kovács Brigitta, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Babos Klaudia, Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-4, 11-8, 3. Balogh Noémi, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE)
Leány egyéni (14): 1. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 11-4, 3. Kovács Enikő és Ézsiás Zsófia (mindkettő Újszászi VVSE), 5. Kovács Brigitta, 7. Szaszkó Dorka
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 7 | 2 | 6 | 15 |
Pusztaszer PISZE SE | 1 | 2 | 1 | 4 |
Cserszegtomaji SK | - | 3 | - | 3 |
Tápióbicske ST | - | 1 | 2 | 3 |
Dunaújváros Gárdonyi DSE | - | - | 2 | 2 |
Szolnok Kodály DSE | - | - | 1 | 1 |
{slide=Eredménylista}
Gyermekek | ||
Fiú hármas (9) | ||
1. | Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Barna Benjamin, Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Bakos Dávid, Szakács Olivér, Rivasz Attila | Szolnok Kodály DSE |
4. | Bozár Rajmund, Tokodi Dániel, Zuniga Ádám | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5. | Balogh Dávid, Galambos László, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
6. | Bereczki Róbert, Farkas Péter, Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
7. | Dombai Ádám, Farkas Marcell, Köböl Richárd | Újszászi VVSE |
8. | Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
9. | Halász Benjamin, Kiss Alex, Sebestyén Attila | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Fiú egyéni (32) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel | Cserszegtomaji SK |
3. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
4. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
5. | Bozár Rajmund | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Oláh Szabolcs | Tápióbicske ST |
7. | Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
8. | Barna Benjamin | Cserszegtomaji SK |
9. | Rivasz Attila | Szolnok Kodály DSE |
10. | Zuniga Ádám | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Koszorús Mirkó | Cserszegtomaji SK |
12. | Bereczki Róbert | Újszászi VVSE |
13. | Dombai Ádám | Újszászi VVSE |
14. | Szakács Olivér | Szolnok Kodály DSE |
15. | Bakos Dávid | Szolnok Kodály DSE |
16. | Mezei Gábor | Tápióbicske ST |
17. | Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
18. | Kiss Alex | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
19. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
20. | Farkas Péter | Újszászi VVSE |
21. | Oláh Péter | Újszászi VVSE |
22. | Galambos László | Újszászi VVSE |
23. | Farkas Marcell | Újszászi VVSE |
24. | Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
25. | Halász Benjamin | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
26. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
27. | Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
28. | Sebestyén Attila | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
29. | Túri Máté | Pusztaszer PISZE SE |
30. | Köböl Richárd | Újszászi VVSE |
31. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
32. | Balogh Dávid | Újszászi VVSE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
2. | Belovári Panna, Gyetvai Boglárka, Horváth Lili, Pál Diána, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
3. | Oláh Noémi, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
4. | Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Nagy Karina, Oláh Viktória | Újszászi VVSE |
Leány egyéni | ||
1. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Szigedi Barbara | Tápióbicske ST |
3. | Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
4. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
5. | Macsicska Noémi | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
7. | Konka Tímea | Újszászi VVSE |
8. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
9 | Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
11. | Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
12. | Tarczal Kira | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
13. | Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
14. | Nagy Karina | Szolnok Kodály DSE |
15. | Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
16. | Belovári Anna | Cserszegtomaji SK |
17. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
18. | Bubori Hajnalka | Újszászi VVSE |
19. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
20. | Oláh Viktória | Újszászi VVSE |
21. | Gyetvai Boglárka | Cserszegtomaji SK |
Serdülők | ||
Fiú csapat (5) | ||
1. | Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Simon Márk, Szabó Gergő, Túri Máté | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Árvai Milán, Csabai Dániel, Mezei Gábor, Oláh Szabolcs | Tápióbicske ST |
4. | Koszorús Sámuel, Román Zsolt, Süli Balázs | Cserszegtomaji SK |
5. | Dániel Márk, Mihályi Richárd, Nagy Milán | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (12) | ||
1. | Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
3. | Árvai Milán | Tápióbicske ST |
4. | Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Süli Balázs | Cserszegtomaji SK |
6. | Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
7. | Dániel Márk | Újszászi VVSE |
8. | Juhász Patrik | Újszászi VVSE |
9. | Mihályi Richárd | Újszászi VVSE |
10. | Koszorús Sámuel | Cserszegtomaji SK |
11. | Csabai Dániel | Tápióbicske ST |
12. | Nagy Milán | Szolnok Kodály DSE |
Leány csapat (6) | ||
1. | Kovács Enikő, Kovács Brigitta, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Babos Klaudia, Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Balogh Noémi, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
4. | Barna Bianka, Lázár Petra, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
5. | Kiss Barbara, Szigedi Barbara, Tóth Annamari | Tápióbicske ST |
6. | Simon Vanessza, Lednecki Rebeka, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Leány egyéni (14) | ||
1. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
3. | Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
4. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
5. | Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
6. | Barna Bianka | Cserszegtomaji SK |
7. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
8. | Babos Klaudia | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Tóth Annamari | Tápióbicske ST |
10. | Ledneczki Rebeka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
12. | Simon Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
13. | Kiss Barbara | Tápióbicske ST |
14. | Balogh Noémi | Újszászi VVSE |
{/slide}