2010. február 20-án Jánoshidán öt egyesület – Jánoshida SE, Nagykanizsa ZSE, Pusztaszer, Szepetnek SE, Újszászi VVSE – 67 nagyon lelkes gyermek és serdülő versenyzőjének részvételével az utánpótlás részére hivatalosan megkezdődött a 2010. évi versenyszezon. A fiatal lábtoll-labdázók két korcsoportban nyolc versenyszámban mérkőztek. Jól kezdte az évet a nagy létszámú újszászi csapat. Három arany – ez lehetett volna több –, hat ezüst és tizenkét bronzéremmel tértek haza Jánoshidáról. A csapat legeredményesebb versenyzője Szacskó Ágota volt, aki csapatban és egyéniben is első helyezést ért el. Kiemelkedően szerepelt a negyedikes Csépány Erik, aki ötödikeseket-hatodikosakat legyőzve harmadik helyezést ért el a gyermek fiú egyéniben.
Eredmények
Gyermek fiú hármas (6): 1. Ágotai Olivér, Baláti Márton, Farkas Balázs, Kökény Zsolt, 2. Bérczes Róbert, Csépány Erik, Szarvák Zsolt, 3. Becskereki László, Faragó Róbert, Farkas Károly Ferenc, Remecz Attila, 4. Barta Martin, Makula Endre, Piti Dávid.
Gyermek fiú egyéni (23): 2. Baláti Márton, 3. Csépány Erik és Ágotai Olivér, 5. Barta Martin, 6. Bérczes Róbert, 7. Szarvák Zsolt, 8. Farkas Balázs.
Gyermek leány hármas (3): 1. Becskereki Nikolett, Rézsó Babett, Szacskó Ágota, Tűri Alexandra, 3. Csák Vivien, Hornyák Erzsébet, Nagy Gabriella.
Gyermek leány egyéni (11): 1. Szacskó Ágota, 3. Becskereki Nikolett és Tűri Alexandra, 8. Csák Vivien.
Serdülő fiú hármas (7): 2. Kanálos Gábor, Kanálos Júlió, Molnár Kristóf, Raffael Csaba, 3. Farkas Martin, Kanálos József, Kanálos Róbert, Szarvák Krisztián, 7. Kalányos Tamás (Szepetnek), Kanálos Martin, Máté Gyula.
Serdülő fiú egyéni (20): 2. Kanálos Róbert, 3. Kanálos Gábor és Kanálos Júlió, 5. Szarvák Krisztián, 8. Molnár Kristóf.
Serdülő leány hármas (4): 2. Dobozi Boglárka, Kovács Gabriella, Oszlányi Mercédesz, Zachar Henrietta, 3. Gulyás Adrienn, Tóth Virág, Varga Frida.
Serdülő leány egyéni (13): 2. Oszlányi Mercédesz, 3. Tóth Virág és Gulyás Adrienn, 5. Zachar Henrietta, 6. Dobozi Boglárka.
Fehér János
Fotó: Fehér János
Idénynyitó gyermek és serdülő országos verseny |
||
Gyermek korcsoport | ||
Fiú hármas (6) | ||
1- | Ágotai Olivér, Baláti Márton, Farkas Balázs, Kökény Zsolt | Újszászi VVSE |
2. | Bérczes Róbert, Csépány Erik, Szarvák Zsolt | Újszászi VVSE |
3. | Becskereki László, Faragó Róbert, Farkas Károly Ferenc, Remecz Attila | Újszászi VVSE |
4. | Barta Martin, Makula Endre, Piti Dávid | Újszászi VVSE |
5. | Czibak Márk, Peták Gergő, Szabó Miklós | Jánoshida SE |
6. | Fehér Kálmán, Kovács Krisztián, Szlivka Erik | Jánoshida SE |
Fiú egyéni (23) | ||
1. | Kunics Bence | Nagykanizsa ZSE |
2. | Baláti Márton | Újszászi VVSE |
3. | Csépány Erik | Újszászi VVSE |
4. | Ágotai Olivér | Újszászi VVSE |
5. | Barta Martin | Újszászi VVSE |
6. | Bérczes Róbert | Újszászi VVSE |
7. | Szarvák Zsolt | Újszászi VVSE |
8. | Farkas Balázs | Újszászi VVSE |
9. | Farkas Károly Ferenc | Újszászi VVSE |
10. | Máté Gyula | Újszászi VVSE |
11. | Faragó Róbert | Újszászi VVSE |
12. | Kovács Krisztián | Jánoshida SE |
13. | Becskereki László | Újszászi VVSE |
14. | Makula Endre | Újszászi VVSE |
15. | Piti Dávid | Újszászi VVSE |
16. | Losonczi Viktor | Pusztaszer |
Leány hármas (3) | ||
1. | Becskereki Nikolett, Rézsó Babett, Szacskó Ágota, Tűri Alexandra | Újszászi VVSE |
2. | Béli Cintia, Csárdi Evelin, Vlasics Dalma | Szepetnek SE |
3. | Csák Vivien, Hornyák Erzsébet, Nagy Gabriella | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (11) | ||
1. | Szacskó Ágota | Újszászi VVSE |
2. | Kunics Réka | Nagykanizsa ZSE |
3. | Becskereki Nikolett | Újszászi VVSE |
4. | Tűri Alexandra | Újszászi VVSE |
5. | Béli Cintia | Szepetnek SE |
6. | Csárdi Evelin | Szepetnek SE |
7. | Vékási Dorottya | Szepetnek SE |
8. | Csák Vivien | Újszászi VVSE |
9. | Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
10. | Nagy Gabriella | Újszászi VVSE |
11. | Rézsó Babett | Újszászi VVSE |
Serdülők | ||
Fiú hármas (7) | ||
1. | Baranyai Benett, Kovács Patrick, Kunics Bence, Kunics Réka | Nagykanizsa ZSE |
2. | Kanálos Gábor, Kanálos Júlió, Molnár Kristóf, Raffael Csaba | Újszászi VVSE |
3. | Farkas Martin, Kanálos József, Kanálos Róbert, Szarvák Krisztián | Újszászi VVSE |
4. | Fehér Zsolt, Horváth Bence, Losonczi Viktor | Pusztaszer |
5. | Kovács Dávid, Rékasi Sándor, Sztruhala Máté | Jánoshida SE |
6. | Burai Kálmán, Czibak János, Peták Tamás | Jánoshida SE |
7. | Kalányos Tamás, Kanálos Martin, Máté Gyula | Szepetnek SE, Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (20) | ||
1. | Kovács Patrick | Nagykanizsa ZSE |
2. | Kanálos Róbert | Újszászi VVSE |
3. | Kanálos Gábor | Újszászi VVSE |
4. | Kanálos Júlió | Újszászi VVSE |
5. | Szarvák Krisztián | Újszászi VVSE |
6. | Fehér Zsolt | Pusztaszer |
7. | Horváth Bence | Pusztaszer |
8. | Molnár Kristóf | Újszászi VVSE |
9. | Burai Kálmán | Jánoshida SE |
10. | Kalányos Tamás | Szepetnek SE |
11. | Czibak János | Jánoshida SE |
12. | Kovács Dávid | Jánoshida SE |
13. | Rékasi Sándor | Jánoshida SE |
14. | Sztruhala Máté | Jánoshida SE |
15. | Raffael Csaba | Újszászi VVSE |
16 | Baranyai Benett | Nagykanizsa ZSE |
Leány hármas (4) | ||
1. | Morvai Noémi, Varró Evelin, Vlasics Dalma | Szepetnek SE |
2. | Dobozi Boglárka, Kovács Gabriella, Oszlányi Mercédesz, Zachar Henrietta | Újszászi VVSE |
3. | Gulyás Adrienn, Tóth Virág, Varga Frida | Újszászi VVSE |
4. | Halmai Nikolett, Kovács Nikolett, Peták Erzsébet | Jánoshida SE |
Leány egyéni (13) | ||
1. | Morvai Noémi | Szepetnek SE |
2. | Oszlányi Mercédesz | Újszászi VVSE |
3. | Tóth Virág | Újszászi VVSE |
4. | Gulyás Adrienn | Újszászi VVSE |
5. | Zachar Henrietta | Újszászi VVSE |
6. | Dobozi Boglárka | Újszászi VVSE |
7. | Vlasics Dalma | Szepetnek SE |
8. | Varró Evelin | Szepetnek SE |
9. | Kovács Gabriella | Újszászi VVSE |
10. | Halmai Nikolett | Jánoshida SE |
11. | Kovács Nikolett | Jánoshida SE |
12. | Peták Erzsébet | Jánoshida SE |
13. | Varga Frida | Újszászi VVSE |