2019. november 9-én a Baranya megyei Szederkény Általános Iskolájának szépen felújított sportcsarnokában rendezték a Tini Kupát, a gyermek és serdülő lábtoll-labdázók szezonzáró versenyét. A több mint nyolcvanfős mezőnyben jól szerepeltek az Újszászi VVSE versenyzői.

Öt arany, három ezüst és öt bronzéremmel zárták az évet. Kiválóan szerepeltek a minden érmet begyűjtő serdülő fiúk, akik a vegyes párosban újszászi lányok hiányában más egyesületbeli lányokkal nyerték az érmeket. A torna legjobbja, a három versenyszámot nyerő Kökény Martin volt.

Jók voltak a gyermek fiúk is. A Jónás Károly, Konka Dániel, Kulcsár Zalán összeállítású csapat szép játékkal nyerte a csapatversenyt, aztán Károly és Zalán több pontos előnyről a már majdnem megnyert páros döntőt kapkodva, idegeskedve elvesztette. Később, a vegyes párosban Kulcsár Zalán Oláh Lolával újabb aranyérmet nyert. A gyermek korcsoportú lányoknál meglepetés győzelmet aratott a Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Oláh Lola trió, amely az egész évben veretlen cserszegtomajiak 2-1-es legyőzésével nyerte a versenyt. Klaudia és Lola párosban is fogtak egy bronzérmet. A legkisebbek, a versenyzést még most kezdők, a jövő reménységei: Galambos Levente, Sebők Bence, Sebők Dávid, Szurmai Bence, 12. Bonnyai Botond, Dániel Patrik, Kanalas Renátó, Rab Dávid, Dániel Petra, Ézsiás Lotti, Nagy Noémi, Szabó Szilvia bátran, ügyesen játszottak. A jövő év januárjában, a korcsoport változások után már ők is bizonyíthatnak.

A Tini Kupa újszászi résztvevői

Az Újszászi VVSE lábtoll-labdázói a Tini Kupa megnyitóján

84-en a Tini Kupán

Az Újszász -Szederkény gyermek fiú csapat döntő