Öt döntőben a Pusztaszer PISZE SE, háromban a Cserszegtomaji SK versenyzői voltak az újszásziak ellenfelei a nyárlőrinci 85 részvevővel megrendezett gyermek és serdülő országos lábtoll-labda versenyen. A nyolc döntőből háromjátszmás szoros küzdelmekben hetet az Újszászi VVSE játékosai nyertek. Egyben, a serdülő lányok csapatversenyében a pusztaszeriek megszakították az újszásziak nagy sorozatát. Csapatban és egyéniben is aranyérmesek, így a nap legeredményesebb versenyzői Diós Letícia, Kökény Martin és Molnár Dániel voltak. Az éremtáblázaton hét arany, egy ezüst és három bronzéremmel az Újszászi VVSE végzett az élen.
Eredmények
Gyermekek
Fiú csapat (10): 1. Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Barna Benjamin, Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő:11-5, 6-11, 11-5, 3. Bitó Balázs, Süli Erik, Túri Máté (Pusztaszer PISZE SE). További újszászi eredmények: 4. Balogh Dávid, Dombai Ádám, Galambos László, Sebők Roland, 8. Bereczki Róbert, Farkas Péter, Zsigmond Tamás, 9. Farkas Marcell, Gudics Bálint, Gudics Richárd, Köböl Richárd, 10. Kanyaró Csaba, Oláh Péter, Zachar Norbert
Fiú egyéni (33): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-8, 11-6, 3. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK) és Bitó Balázs (Pusztaszer PISZE SE)
Leány csapat (3): 1. Bakó Lili, Bubori Hajnalka, Diós Letícia, Konka Tímea (Újszászi VVSE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 6-11, 11-0, 3. Buki Napsugár, Macsicska Noémi, Paragi Jázmin (Pusztaszer PISZE SE)
Leány egyéni (16): 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-8, 11-9, 3. Horváth Lili (Cserszegtomaji SK) és Bakó Lili (Újszászi VVSE)
Serdülők
Fiú csapat (5): 1. Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergő, Székesi Arnold (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 8-11, 11-9, 11-8, 3. Merics Ferenc, Süli Balázs, Széles László (Cserszegtomaji SK)
Fiú egyéni (17): 1. Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 6-11, 13-11, 11-7, 3. Szabó Gergő (Pusztaszer PISZE SE) és Kovács Márton (Újszászi VVSE)
Leány csapat (6): 1. Babos Klaudia, Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), döntő: 11-13, 11-8, 12-10, 3. Barna Bianka, Cserép Bernadett, Gyalog Csenge, Horváth Dorina, Szrapkó Sára (Cserszegtomaji SK), 4. Czigány Viktória, Kovács Brigitta, Szaszkó Dorka
Leány egyéni (19: 1. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-6, 9-11, 11-6, 3. Kovács Enikő és Kovács Brigitta (mindkettő Újszászi VVSE)
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 7 | 1 | 3 | 11 |
Pusztaszer PISZE SE | 1 | 4 | 4 | 9 |
Cserszegtomaji SK | - | 3 | 5 | 8 |
{slide=Eredménytáblázat}
Gyermekek | ||
Fiú csapat (10) | ||
1. | Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Barna Benjamin, Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Bitó Balázs, Süli Erik, Túri Máté | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Balogh Dávid, Dombai Ádám, Galambos László, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
5. | Bakos Dávid, Szakács Olivér, Rivasz Attia | Szolnok Kodály DSE |
6. | Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Pikó Tibor | Tápióbicske ST |
7. | Androvics Márió, Kovács Márton, Szabó Vivien | Mohács Meixner ODSE |
8. | Bereczki Róbert, Farkas Péter, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
9. | Farkas Marcell, Gudics Bálint, Gudics Richárd, Köböl Richárd | Újszászi VVSE |
10. | Kanyaró Csaba, Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (33) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel | Cserszegtomaji SK |
3. | Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
4. | Bitó Balázs | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Balogh Dávid | Újszászi VVSE |
6. | Pikó Tibor | Tápióbicske ST |
7. | Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
8. | Oláh Szabolcs | Tápióbicske ST |
9. | Androvics Márió | Mohács Meixner ODSE |
10. | Galambos László | Újszászi VVSE |
11. | Bakos Dávid | Szolnok Kodály DSE |
12. | Szakács Olivér | Szolnok Kodály DSE |
13. | Bereczki Róbert | Újszászi VVSE |
14. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
15. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
16. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
17. | Mezei Gábor | Tápióbicske ST |
18. | Kanyaró Csaba | Újszászi VVSE |
19. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
20. | Barna Benjamin | Cserszegtomaji SK |
21. | Koszorús Mirkó | Cserszegtomaji SK |
22. | Dombai Ádám | Újszászi VVSE |
23. | Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
24. | Farkas Péter | Újszászi VVSE |
25. | Oláh Péter | Újszászi VVSE |
26. | Gudics Richárd | Újszászi VVSE |
27. | Kovács Márton | Mohács Meixner ODSE |
28. | Farkas Marcell | Újszászi VVSE |
29. | Süli Erik | Pusztaszer PISZE SE |
30. | Rivasz Attila | Szolnok Kodály DSE |
31. | Túri Máté | Pusztaszer PISZE SE |
32. | Gudics Bálint | Újszászi VVSE |
33. | Köböl Richárd | Újszászi VVSE |
Leány csapat (3) | ||
1. | Bakó Lili, Bubori Hajnalka, Diós Letícia, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
2. | Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Buki Napsugár, Macsicska Noémi, Paragi Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
Leány egyéni (16) | ||
1. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
4. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
5. | Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
6. | Szigedi Barbara | Tápióbicske ST |
7. | Macsicska Noémi | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Konka Tímea | Újszászi VVSE |
9 | Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
10. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
11. | Czigány Viktória | Újszászi VVSE |
12. | Barta Alexandra | Nyárlőrinc |
13. | Paragi Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
14. | Bubori Hajnalka | Újszászi VVSE |
15. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
16. | Szabó Vivien | Mohács Meixner ODSE |
Serdülők | ||
Fiú csapat (5) | ||
1. | Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergő, Székesi Arnold | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Merics Ferenc, Süli Balázs, Széles László | Cserszegtomaji SK |
4. | Tasi Csaba, Tóth Tamás, Varga Dávid | Nyárlőrinc |
5. | Andrivics Zsolt, Krisch Noémi, Orsós Ferenc, Rónavölgyi Sándor | Mohács Meixner ODSE |
Fiú egyéni (17) | ||
1. | Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
5. | Varga Dávid | Nyárlőrinc |
6. | Babos Roland | Pusztaszer PISZE SE |
7. | Süli Balázs | Cserszegtomaji SK |
8. | Juhász Patrik | Újszászi VVSE |
9. | Tasi Csaba | Nyárlőrinc |
10. | Tóth Tamás | Nyárlőrinc |
11. | Merics Ferenc | Cserszegtomaji SK |
12. | Androvics Zsolt | Mohács Meixner ODSE |
13. | Széles László. | Cserszegtomaji SK |
14. | Dániel Márk | Újszászi VVSE |
15. | Rónavölgyi Sándor | Mohács Meixner ODSE |
16. | Székesi Arnold | Pusztaszer PISZE SE |
17. | Orsós Ferenc | Mohács Meixner ODSE |
Leány csapat (6) | ||
1. | Babos Klaudia, Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
3. | Barna Bianka, Cserép Bernadett, Gyalog Csenge, Horváth Dorina, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
4. | Czigány Viktória, Kovács Brigitta, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
5. | Kiss Barbara, Szigedi Barbara, Tóth Annamari | Tápióbicske ST |
6. | Barta Alexandra, Bálint Antónia, Faragó Kitti, Golovics Aliz, Mák Réka | Nyárlőrinc |
Leány egyéni (19) | ||
1. | Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
4. | Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
5. | Babos Klaudia | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
7. | Barna Bianka | Cserszegtomaji SK |
8. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
9. | Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
10. | Mák Réka | Nyárlőrinc |
11. | Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
12. | Cserép Bernadett | Cserszegtomaji SK |
13. | Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
14. | Tóth Annamari | Tápióbicske ST |
15. | Bálint Antónia | Nyárlőrinc |
16. | Horváth Dorina | Cserszegtomaji SK |
17. | Kiss Barbara | Tápióbicske ST |
18. | Krisch Noémi | Mohács Meixner ODSE |
19. | Faragó Kitti | Nyárlőrinc |
{/slide}