Google Photos

Fotó: Fehér János

 

20. Jász-Nagykun-Szolnok megyei Tollaslabda Diákolimpia®
Újszász, 2018. február 3-4.
16 iskola, 84 versenyző
  Név Szül. év Iskola
  I. korcsoport    
  Fiúk (3)    
1. Szabó Benedek 2009 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
2. Szakali Domán 2009 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Sebők Dávid 2009 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Leányok (4)    
1. Földi Kendra 2009 Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola
2. Papp Nikolett 2009 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Fige Tímea 2009 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
3. Kovács Csenge Nina 2009 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  II. korcsoport    
  Fiúk (9)    
1. Serbán József 2007 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
2 Bognár Olivér 2008 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
3. Mészáros Máté 2008 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Ágotai Ede 2007 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Csobai Levente Béla 2007 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Kézsmárki Kristóf 2008 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7. Oláh Levente 2007 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8. Tatai Máté 2008 Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
9. Csobai Attila András 2008 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Leányok (8)    
1. Rigó Szabina 2007 Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
2. Józsa Alexa 2008 Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
3. Jakab Cintia 2008 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Antal Janka 2008 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
5. Kállai Gabriella 2008 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Suki Diána Liána 2007 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Kopházi Dorina 2008 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8. Békési Zsófia 2008 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
  III. korcsoport    
  Fiúk (3)    
1. Oláh Barnabás 2006 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Oláh Krisztián 2005 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Kopházi Antal 2006 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Leányok (10)    
1. Schaiber Patrícia 2005 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2. Szántó Cintia 2005 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Halász Regina 2006 Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
3. Halmi Gréta 2006 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
5. Méhesi Viktória 2005 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6. Suki Bianka Amina 2005 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Gyursánszki Anikó 2005 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8. Kiss Klaudia 2005 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
9. Oláh Lola 2006 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
10. Rafael Letícia Mónika 2005 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  IV. korcsoport    
  Fiúk (9)    
1. Tóth Barnabás 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2. Németh Roland 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Szilágyi László 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Fodor László 2004 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Bajzáth Tibor Béla 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6. Kővári Csongor 2003 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7. Varczag Norbert Dominik 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8. Kökény Gábor Martin 2004 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
9. Bodó Milán 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Leányok (6)    
1. Bakó Lili 2003 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Karászek Bettina 2004 Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. Menkó Lili 2004 Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
3. Rab Viktória 2003 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Balogh Vanessza 2003 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Konka Tímea 2003 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  V. korcsoport    
  Fiúk (8)    
1. Tóth Márk 2002 Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma
2. Balogh Hunor 2001 Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
3. Molnár Dániel 2002 Varga Katalin Gimnázium Szolnok
3. Faragó Bence 2001 Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma
5. Szacskó Levente 2001 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
6. Rab Sándor 2002 Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Sebők Lajos 2002 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
8. Dániel Márk 2002 Varga Katalin Gimnázium Szolnok
  Leányok (9)    
1. Bózsó Janka 2001 Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
2. Vachal Krisztina 2001 Varga Katalin Gimnázium Szolnok
3. Vajó Andrea 2002 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
3. Demeter Nóra 2002 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
5. Mészáros Ágnes 2001 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
6. Varga Dzsenifer 2002 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
7. Bíró Boglárka 2001 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
8. Szaszkó Dorka 2002 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
9. Hunyadi Henrietta 2002 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
  VI. korcsoport    
  Fiúk (6)    
1. Szentesi Imre Ákos 1999 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
2. Zsembeli Zsadány 1999 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
3. Becskereki László 2000 Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma Újszász
3. Németh Márk 2000 Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
5. Csúr Kristóf 1998 Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája Kunhegyes
6. Sarkadi Bence 2000 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
  Leányok (9)    
1. Burján Tímea 1999 Varga Katalin Gimnázium Szolnok
2. Nagy Klaudia 1999 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
3. Bognár Tamara 1999 Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma
3. Burján Krisztina 1999 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
5. Fási Zsuzsanna 1999 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
6. Demeter Zsuzsa 2000 Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
7. Farkas Lilla 1999 Varga Katalin Gimnázium Szolnok
8. Fábián Ágnes 1999 Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája Kunhegyes
9. Orbán Klára 1998 Szolnoki Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző iskolája

 

Újszász 2016©