Népszerű a tollaslabda a Vörösmarty Mihály Általános Iskolában. 76-an ütötték a labdát a három délutánon rendezett iskolai diákolimpián®. A legjobbak a megyei döntőbe jutottak, amelynek február 3-án és 4-én Újszász lesz a helyszíne.

 

Google Photos

Fotó: Fehér János

 

Eredmények

3-4. osztályos fiúk (15): 1. Sebők Dávid 3.b, 2. Galambos Levente 4.a, 3. Csobai Attila 4.b, 4. Oláh Levente 4.b

3-4.osztályos leányok (16): 1. Pomázi Boróka 4.b, 2. Suki Diána Liána 3.b, 3. Kállai Gabriella 3.b, 4. Varga Flóra 3.a

5-6. osztályos fiúk (16): 1. Ágotai Ede 5.a, 2. Makula Lajos 5.a, 3. Csobai Levente 5.a, 4. Oláh Krisztián 6.b

5-6. osztályos leányok (8): 1. Suki Bianka 6.a, 2. Oláh Lola 5.b, 3. Havacs Vivien 6.b, 4. Rafael Letícia 6.b

7-8. osztályos fiúk (12): 1. Kökény Martin 7.c, 2. Rab Sándor 8.b, 3. Regényi Dániel 8.b, 4. Fodor László 7.b

 

Vörösmarty Tollaslabda Diákolimpia®
Újszász, 2018. január 8., 10., 17.
76 induló
  Név Születési év Osztály
  3-4. osztályosok    
  Fiúk (15)    
1. Sebők Dávid 2009 3.b
2. Galambos Levente 2007 4.a
3. Csobai Attila 2008 4.b
4. Oláh Levente 2007 4.b
5. Tófalvi Hunor 2008 3.a
6. Mészáros Márk 2008 3.b
7. Bábosik Balázs 2007 4.a
8. Bodor István 2008 3.b
9. Petrik István 2008 4.b
10. Mezei Milán 2008 3.b
11. Kanálos Péter 2009 3.b
12. Vidák Norbert 2007 4.a
13. Mihá István 2008 4.b
14. Kovács Sándor 2009 3.b
15. Susztek Adrián 2008 3.a
  Leányok (16)    
1. Pomázi Boróka 2008 4.b
2. Suki Diána Liána 2007 3.b
3. Kállai Gabriella 2008 3.b
4. Varga Flóra 2008 3.a
5. Gőz Noémi 2007 3.b
6. Nagy Leila 2009 3.b
7. Kaló Natália 2008 3.b
8. Pocsári Dzsenifer 2008 3.b
9 Oláh Barbara 2009 3.b
10. Németh Panna 2008 3.a
11. Kanálos Dzsenifer 2008 3.a
12. Kanálos Tifani 2007 4.b
13. Szabó Fanni 2008 3.a
14. Kovács Anasztázia 2009 3.a
15. Ozsvári Fruzsina 2008 3.a
16. Gál Melitta Dorka 2009 3.a
  5-6. osztályososok    
  Fiúk (16)    
1. Ágotai Ede 2007 5.a
2. Makula Lajos 2005 5.a
3. Csobai Levente 2007 5.a
4. Oláh Krisztián 2005 6.b
5. Oláh Barnabás 2006 5.b
6. Kanálos József 2004 6.a
7. Kanalas Róbert 2005 6.a
8. Gudics Szabolcs 2006 6.b
9. Béki Norbert 2005 6.b
10. Kanalas Roland 2006 5.a
11. Szurmai Bence 2006 5.b
12. Barta Gábor 2005 6.b
13. Patkós Noel 2007 5.b
14. Kerékgyártó Zsolt 2005 5.b
15. Konka Dániel 2007 5.b
16. Nagy Nikolasz 2005 5.a
  Leányok (8)    
1. Suki Bianka 2005 6.a
2. Oláh Lola 2006 5.b
3. Havacs Vivien 2006 6.b
4. Rafael Letícia 2005 6.b
5. Breszkó Viktória 2005 6.a
6. Balaska Leila 2005 6.a
7. Breszkó Klaudia 2006 5.a
8. Novák Veronika 2006 5.b
  7-8 osztályosok (12)    
  Fiúk    
1. Kökény Martin 2004 7.c
2. Rab Sándor 2002 8.b
3. Regényi Dániel 2002 8.b
4. Fodor László 2004 7.b
5. Eszes Bence 2004 7.c
6. Kaló László 2004 7.b
7. Kaló Gábor 2005 7.b
8. Czétényi Krisztián 2003 8.b
9. Kenyeres Krisztián 2003 8.b
10. Vidák József 2004 7.b
11. Nagy Bálint 2004 8.a
12. Galambos László 2003 7.c
  Leányok (9)    
1. Bakó Lili 2003 8.a
2. Rab Viktória 2003 8.a
3. Konka Tímea 2003 8.a
4. Balogh Vanessza 2003 8.a
5. Menkó Dorina 2004 7.b
6. Kiss Julianna 2004 7.b

 

Újszász 2016©