Három korcsoportban 67-en indultak a Tollaslabda Diákolimpia® iskolai fordulójában. A korcsoportok legjobbjai továbbjutottak a megyei döntőbe, amelyet február 11-én Újszászon rendeznek.
Eredmények:
3-4. osztályos fiúk: 1. Makula Lajos 4.a, 2. Oláh Barnabás 4.b, 3. Komáromi Martin 4.b és Szentpéteri Tamás 3.a.
3-4.osztályos leányok: 1. Sallai Panna 4.a, 2. Oláh Lola 4.b, 3. Pomázi Boróka 3.a és Novák Veronika 4.a.
5-6. osztályos fiúk: 1. Kökény Martin 6.c, 2. Fodor László 6.b, 3. Rab Alexander 6.b és Kaló László 6.b
5-6. osztályos leányok: 1. Vincze Vivien 6.a, 2. Havacs Vivien 5.b, 3. Galambos Leila 6.a és Rafael Letícia 5.b
7-8. osztályos fiúk: 1. Molnár Dániel 8.a, 2. Dániel Márk 8.a, 3. Kanalas Márió 8.b és Kanálos Péter 7.a
7-8. osztályos leányok: 1. Szaszkó Dorka 8.a, 2. Diós Letícia 8.a, 3. Ézsiás Zsófia 8.a és Bakó Lili 7.a
V. korcsoport fiúk: 1. Suki József 8.a
Fotó: Fehér János
Név | Születési év | Osztály | |
3-4. osztályosok | |||
Fiúk (18) | |||
1. | Makula Lajos | 2005 | 4.a |
2. | Oláh Barnabás | 2006 | 4.b |
3. | Komáromi Martin | 2006 | 4.b |
4. | Szentpéteri Tamás | 2007 | 3.a |
5. | Szurmai Bence | 2006 | 4.b |
6. | Eszes Dávid | 2006 | 4.b |
7. | Oláh Levente | 2007 | 3.a |
8. | Konka Dániel | 2007 | 4.b |
9. | Kanálos Krisztofer | 2006 | 4.b |
10. | Kanalas Roland | 2006 | 4.a |
11. | Jónás Károly | 2006 | 4.a |
12. | Skultéti Zsombor | 2007 | 3.a |
13. | Kulcsár Zalán | 2006 | 4.b |
14. | Gyalog Bálint | 2007 | 3.a |
15. | Ürmös László | 2007 | 3.a |
16. | Rácz Attila | 2006 | 4.b |
17. | Csobai Attila | 2008 | 3.a |
18. | Galambos Levente | 2007 | 3.a |
Leányok (8) | |||
1. | Sallai Panna | 2007 | 4.a |
2. | Oláh Lola | 2006 | 4.b |
3. | Pomázi Boróka | 2008 | 3.a |
4. | Novák Veronika | 2006 | 4.a |
5. | Kanálos Letícia | 2007 | 4.a |
6. | Hajdú Fanni | 2006 | 4.a |
7. | Breszkó Klaudia | 2006 | 4.a |
8. | Lázár Zsuzsanna | 2005 | 4.a |
5-6. osztályosos | |||
Fiúk (19) | |||
1. | Kökény Martin | 2004 | 6.c |
2. | Fodor László | 2004 | 6.b |
3. | Rab Alexander | 2005 | 6.b |
4. | Kaló László | 2004 | 6.b |
5. | Kaló Gábor | 2004 | 6.b |
6. | Dombai Ádám | 2004 | 6.c |
7. | Oláh Péter | 2004 | 6.a |
8. | Lakatos Martin | 2005 | 6.c |
9. | Eszes Bence | 2004 | 6.c |
10. | Komáromi Gyula | 2005 | 6.a |
11. | Viola Zoltán | 2005 | 5.a |
12. | Farkas Marcell | 2004 | 6.c |
13. | Tóth Roland | 2006 | 5.a |
14. | Oláh Krisztián | 2005 | 5.b |
15. | Kanalas Róbert | 2005 | 5.a |
16. | Lázár Sándor | 2004 | 5.b |
17. | Kanálos József | 2004 | 5.a |
18. | Barta Gábor | 2005 | 5.b |
19. | Zakar Tibor | 2005 | 5.b |
Leányok (6) | |||
1. | Vincze Vivien | 2004 | 6.a |
2. | Havacs Vivien | 2006 | 5.b |
3. | Galambos Leila | 2005 | 6.a |
4. | Rafael Letícia | 2005 | 5.b |
5. | Varga Cintia | 2004 | 6.a |
6. | Nédó Éva | 2006 | 5.b |
7-8. osztályosok | |||
Fiúk (6) | |||
1. | Molnár Dániel | 2002 | 8.a |
2. | Dániel Márk | 2002 | 8.a |
3. | Kanalas Márió | 2002 | 8.b |
4. | Kanálos Péter | 2003 | 7.a |
5. | Gudics Richárd | 2002 | 8.c |
6. | Zachar Dániel | 2003 | 7.b |
Fiúk (1) | |||
1. | Suki József | 2000 | 8.a |
Leányok (9) | |||
1. | Szaszkó Dorka | 2002 | 8.a |
2. | Diós Letícia | 2003 | 8.a |
3. | Ézsiás Zsófia | 2002 | 8.a |
4. | Bakó Lili | 2003 | 7.a |
5. | Rab Viktória | 2003 | 7.a |
6. | Oláh Viktória | 2003 | 7.b |
7. | Rafael Letícia | 2002 | 7.c |
8. | Barta Angelika | 2004 | 7.c |
9. | Rigó Mercédesz | 2002 | 7.c |