Nyomtatás
Kategória: Teremfoci
Találat: 922

2018. február 17-én az Újszászi VVSE labdarúgó-szakosztálya teremfoci tornát rendezett U11-U13-as csapatok részére. Jó hangulatú, küzdelmes mérkőzések után végül mindkét korcsoportban újszászi győzelem született.

Az U11-es korosztályban az Újszászi VVSE két csapatot indított, mivel a szajoliak a játékosokon végigsöprő influenzajárvány miatt az utolsó pillanatban kénytelenek voltak lemondani a részvételt. Az Újszász I. csapata a rendkívül gólérzékenyen játszó Rézsó Marcell vezérletével valamennyi ellenfelét legyőzte, a második helyen a szolnoki Lurkó végzett, míg a dobogó harmadik fokára a Szászberek állhatott fel, megelőzve az Újszász II. együttesét.

Google Photos

Eredmények:

Szászberek – Újszász I. 1-2, Újszász II. – Lurkó 0-3, Újszász I. – Lurkó 3-0, Újszász II. – Szászberek 2-3, Újszász I. – Újszász II. 3-2, Szászberek – Lurkó 2-3.

Különdíjak:

Legjobb kapus: Csontos Sándor (Lurkó)
Legjobb játékos: Mácsai Levente (Szászberek)
Gólkirály: Rézsó Marcell (Újszász I.) 7 góllal

Újszász I. 3 3 0 0 8-3 9 pont
Lurkó 3 2 0 6-5 6 pont
Szászberek 3 1 0 2 6-7 3 pont
Újszász II. 3 0 0 3 4-9 0 pont

Az eredményhirdetés után az U13-asok következtek, ahol a Szajol, Szászberek, Zagyvarékas és természetesen a házigazda Újszász csapata alkotta a mezőnyt. Az elején a szajoliak tűntek a legmeggyőzőbbnek, de a hazaiak Kanalas (Dumpó) Róbert szemfüles góljaival legyőzték őket, és ezután már nem engedték ki a kezükből a kupát. A harmadik helyen a Zagyvarékas, a negyediken pedig Szászberek csapata végzett.

Eredmények:

Újszász – Szászberek 1-1, Szajol – Zagyvarékas 4-0, Újszász – Szajol 2-1, Zagyvarékas – Szászberek 2-0, Újszász - Zagyvarékas 3-0, Szászberek – Szajol 1-3.