Február 12-én a IX. Szenior Újszász Kupával zárult a városi szenior és veterán bajnokságban résztvevők számára a teremfoci szezon. A szenior bajnokságban részt vevő négy csapat Földi János játékvezetésével 2x10 perces mérkőzésekkel körmérkőzést játszott. A nyitó mérkőzésen a Hajduk 3-0-ra verte a bajnokságban második helyezett Barátokat. Utánuk a bajnok Real Spedíció 10-2-re lelépte a létszámhiányos Loksit. A két szenior meccs után a veteránok játszottak gálamérkőzést: Szunnyogók – Loksi 7-4. Miután már mindenki játszott egyet, a bajnokság eredményhirdetése következett. A veteránok álltak először a dobogóra.

Negyedszer is a Szunnyogók szerezték meg a győzelmet. 1. Szunnyogók (Konka Menyhért, Juhász József, Kasza József, Gregor József, Fehér (Krumpli) János, Kovács Ferenc, Pető Lajos, Pagonyi Zoltán, Kovács György, Szarvák János) 19 pont, 2. Vének 4 pont. A veterán bajnokság különdíjasai: Gólkirály: Szarvák János (Szunnyogók) 22 gól, 2. Gregor József (Szunnyogók) 19 gól, 3. Alács János (Vének) 10 gól. A legjobb kapusok: Konka Menyhért (Szunnyogók) és Szalai Hugó (Vének). Hatvan év feletti Old boy díjasok: Juhász József (Szunnyogók), Konka Menyhért (Szunnyogók), Kovács György (Szunnyogók), Molnár Béla (Vének), Pintér József (Vének). Különdíjat kapott a két csapatkapitány: Kovács Ferenc (Szunnyogók) és Szórád Béla (Vének) is.

A 14. Szenior Teremlabdarúgó Bajnokság végeredménye: 1. Real Spedíció (Nagy Zoltán, Bezzeg László, Farkas László, Pomázi János, Pető Béla, Szilvási Ferenc, Szita János, Viola Kálmán, Nemes József) 21 pont, 2. Barátok 13 pont, 3. Loksi 10 pont, 4. Hajduk 9 pont. A Real Spedíció hatodik (megszakítás nélkül ötödik) bajnoki címét nyerte.

A szenior bajnokság különdíjasai: Gólkirály: Nemes József (Real Spedíció) 23 gól, 2. Stummer Mátyás (Barátok) 15 gól, 3. Antal Elemér (Loksi) 12 gól.

A legjobb kapusok: Nagy Zoltán (Real Spedíció) és Alapi József (Hajduk).

Az eredményhirdetés után folytatódott a Szenior Újszász Kupa. Real Spedíció – Hajduk 5-2, Barátok – Loksi 4-2, Hajduk– Loksi 2-2, Barátok – Real Spedíció 7-4. Az utolsó mérkőzések már baráti hangulatban zajlottak. A csapatok játékosokat adtak kölcsön egymásnak. A legutolsó mérkőzésen a Real Spedíciónak a döntetlen is elég lett volna a kupa ötödszöri elnyerésére. A 2-1-es félidei eredménnyel még megvolt a győzelem is, de a következő öt percben összeomlottak, sok gólt kaptak, megszakadt a nagy sorozat, azonos pontszámmal, egymás elleni eredménnyel a ceglédi Barátok (Szabó Mihály, Stummer Mátyás, Víg Csaba, Rácz Vilmos, Víg Lajos. Faragó László, Dávid Zoltán) nyerték a kupát.