2013. december 30-án az Újszászi VVSE lábtoll-labda szakosztálya év végi levezetésként hatodik alkalommal rendezte meg az asztaliteniszezésből, tollaslabdázásból és lábtoll-labdázásból álló háromlabda versenyét, amelyen részvételi csúcs született. Harminchatan – 22 férfi és 14 nő – neveztek. A résztvevők három korcsoportban kétvereséges rendszerben, mindhárom sportágban 21 pontos szetteket játszottak. Az nyert, aki a három sportágban több pontot gyűjtött. Az első két sportágban az ügyes ütőforgatók jelentős előnyt szerezhettek, amit a lábtoll-labda specialistáknak nem mindig sikerült behozni. A gyermek leány kategóriában az Ézsiás testvérek döntőztek. A döntőben Fanni mindhárom sportágban jobb volt Zsófiánál. 21-9, 21-, 14, 21-13, 3. Turza Beatrix, 4. Bolyós Liliána, 5. Barta Karolina. A serdülő és ifjúsági korcsoport versenyét a tápióbicskei Lőrincz Bettina nyerte. A döntőben Farkas Lillánál bizonyult jobbnak. (asztalitenisz 21-9, tollaslabda 15-21, lábtoll-labda 21-13), 3. Fehér Valéria, 4. Csák Vivien, (a harmadik helyért 21-18, 21-18, 21-16), 5. Hornyák Erzsébet, 6. Hegedűs Emese, 7. Kenyeres Lívia, 8. Molnár Bianka, 9. Váradi Krisztina. A gyermek fiú kategória győztese Suki József. 2. Becskereki László, döntő: 9-21, 21-20, 10-21, 3. Molnár Gergő, 4. Molnár Dániel, 5. Kovács Márton. A serdülő fiú korosztály versenyét Kanalas Renátó nyerte. A döntőben Zele Richárddal vívott nagy csatát. A asztaliteniszt 21-18-ra Zele Richárd nyerte, a tollaslabdában Kanálas Renátó 21-16-tal fordított, majd a lábtoll-labdában 21-20-ra nyert, így 60-57-es összesítéssel ő lett a bajnok. 3. Kanálos II. Róbert, 4. Kovács Gergő, 5. Seres Zsolt, 6. Bolyós József, 7. Farkas Balázs.A tízfős férfi mezőnyben a tavalyi bajnok Tóth Gábor meglepetésre nem jutott a döntőbe. Az elődöntőben Szűcs Gergely a 21-8-ra nyert asztalitenisszel és a 21-16-ra nyert tollaslabdával behozhatatlan előnyre tett szert. A lábtoll-labdázásban Tóth Gábor próbálkozott, de a 21-7-es győzelem kevés volt. A döntőben Herczeg Gábor lelépte Szűcsöt. 21-12, 21-9, 21-1, 3. Tóth Gábor, 4. Tóth Gergő, 5. Fehér János, 6. Harsányi Zoltán, 7. Pető Tibor, 8. Csák Dávid, 9. Kanálos Júlió, 10. Molnár Kristóf.

Az eddigi háromlabda versenyeken Tóth Gábor négyszer, Herczeg Gábor kétszer győzött.