Szeptember 21-én megkezdődött az őszi versenyévad a lábtoll-labda utánpótlás számára. Az első erőpróba a Gyermek és Serdülő Újszász Kupa volt, ahol mind a hét versenyszámban megmérkőztek a versenyzők. A hosszú és fárasztó tornán tizenegy első, kilenc második, tizennégy harmadik helyezéssel az Újszászi VVSE nagy létszámú utánpótlás csapata szerepelt a legjobban. Aranyesővel kezdődött az ősz. A tizennégy megnyerhető aranyéremből tizenegy az újszásziaké lett. Kupát az összesített eredmények alapján a korcsoportok legjobbjai kaptak. A gyermek korcsoport legjobb fiú versenyzője három első és egy harmadik helyezéssel Kovács Márton (Újszászi VVSE) lett. A lányoknál két első, egy második és egy harmadik helyezéssel Turza Beatrix (Újszászi VVSE) volt a legjobb. A serdülők mezőnyében Kanalas Renátó (Újszászi VVSE) – három első és egy második helyezéssel – és Lőrincz Bettina (Tápióbicske) – egy első, két második és egy tizedik helyezéssel – végzett az élen.
Különdíjat kaptak a legfiatalabb játékosok: Kökény Martin 2004 (Újszászi VVSE), és a 2003-as születésű lányok: Diós Letícia (Újszászi VVSE), Földvári Sára (Pusztaszer PISZE SE) és Szigedi Barbara (Tápióbicske).
Fotó: Fehér János
Eredmények
Gyermek korcsoport
Fiú hármas (8): 1. Kovács Márton, Molnár Gergő, Juhász Patrik (Újszászi VVSE), 2. Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergő (Pusztaszer PISZE SE), döntő:11-5, 12-10, 3. Becskereki László, Kökény Zoltán, Németh Márk, Suki József (Újszászi VVSE, 5. Czipó Péter, Farkas Levente, Kökény Martin, 8. Mága Roland, Mihályi Richárd, Vidák Krisztián.
Fiú páros (11): 1. Becskereki László, Suki József (Újszászi VVSE), 2. Molnár Gergő, Varga Károly (Újszász VVSE), döntő: 11-6, 11-8, 3. Juhász Patrik, Kovács Márton (Újszászi VVSE) és Tolnai Gergely, Tolnai Mihály (Nagykanizsa ZSE).
Fiú egyéni (26): 1. Kovács Márton, 2. Suki József, döntő: 11-8, 11-13, 11-6, 3. Becskereki László és Molnár Gergő (mind Újszászi VVSE).
Leány hármas (4): 1. Ézsiás Fanni, Turza Beatrix, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Bolyós Liliána, Barta Karolina, Kovács Evelin (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-8, 3. Babos Klaudia, Földvári Sára, Szeri Boglárka (Pusztaszer PISZE SE), 5. Diós Letícia, Kovács Enikő, Honti Lívia, Prokkain Krisztina.
Leány páros (7): 1. Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Bolyós Liliána, Turza Beatrix (Újszászi VVSE), döntő: 11-13, 11-9, 15-13, Barta Karolina, Kovács Evelin (Újszászi VVSE) és Babos Klaudia, Szeri Boglárka (Pusztaszer PISZE SE).
Leány egyéni (17): 1. Turza Beatrix (Újszászi VVSE), 2. Tukszár Zsófia (Nagykanizsa ZSE), döntő:11-9, 13-15, 11-8, 3. Szigedi Hanna (Tápióbicske) és Ézsiás Zsófia (Újszászi VVSE).
Vegyes páros (13): 1. Kovács Márton, Diós Letícia, 2. Suki József, Kovács Evelin, döntő: 13-11,11-13, 11-4, 3. Molnár Gergő, Turza Beatrix és Becskereki László, Ézsiás Fanni (mind Újszászi VVSE).
Serdülők
Fiú hármas (5): 1. Bolyós József, Farkas Balázs, Kovács Gergő, Zele Richárd (Újszászi VVSE), 2. Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos Róbert (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 11-5, 3. Balogh Eszter, Bencsik Martin, Tukszár Zsófia (Nagykanizsa ZSE, 4. Faragó Róbert, Seres Zsolt, Varga Károly.
Fú páros (8): 1. Csépány Erik, Kanalas Renátó (Újszászi VVSE), 2. Farkas Balázs, Kanálos Róbert (Újszászi VVSE), döntő: 11-7, 11-13, 12-10, 3. Bencsik Martin, Pongrácz Milán (Nagykanizsa ZSE) és Kovács Gergő, Zele Richárd (Újszászi VVSE).
Fiú egyéni (13): 1. Kanalas Renátó (Újszászi VVSE), 2. Farkas Balázs (Újszászi VVSE), döntő: 11-7, 11-5, 3. Bencsik Martin (Nagykanizsa ZSE) és Kanálos Róbert (Újszászi VVSE).
Leány hármas (4): 1. Szabó Luca, Túri Adrienn, Túri Noémi, Varga Gabriella (Pusztaszer PISZE SE), 2. Szigedi Barbara, Szigedi Hanna, Lőrincz Bettina (Tápióbicske), döntő: 11-9, 11-3, 3. Csák Vivien, Farkas Lilla, Hornyák Erzsébet, Kenyeres Lívia (Újszászi VVSE, 4. Kis Csenge, Molnár Bianka, Váradi Krisztina.
Leány páros (7): 1. Lőrincz Bettina, Szigedi Hanna (Tápióbicske), 2. Túri Adrienn, Túri Némi (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-5, 13-11, 3. Szabó Luca, Varga Gabriella (Pusztaszer PISZE SE) és Balogh Eszter, Tukszár Zsófia (Nagykanizsa ZSE).
Leány egyéni (12): 1. Túri Noémi (Pusztaszer PISZE SE), 2. Lőrincz Bettina (Tápióbicske), döntő: 11-8, 11-7, 3. Túri Adrienn (Pusztaszer PISZE SE) és Balogh Eszter (Nagykanizsa ZSE).
Vegyes páros: 1. Kanalas Renátó, Molnár Bianka, 2. Kanálos Róbert, Csák Vivien, döntő: 11-13, 11-6, 11-7, 3. Csépány Erik, Farkas Lilla és Farkas Balázs, Hornyák Erzsébet (mind Újszászi VVSE)
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 11 | 9 | 14 | 34 |
Pusztaszer PISZE SE | 2 | 2 | 4 | 8 |
Tápióbicske | 1 | 2 | 1 | 4 |
Nagykanizsa ZSE | - | 1 | 5 | 6 |
Gyermek korcsoport | ||
Fiú hármas (8) | ||
1. | Kovács Márton, Molnár Gergő, Juhász Patrik | Újszászi VVSE |
2. | Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Becskereki László, Kökény Zoltán, Németh Márk, Suki József | Újszászi VVSE |
4. | Pongrácz Milán, Tolnai Gergely, Tolnai Mihály | Nagykanizsa ZSE |
5. | Czipó Péter, Farkas Levente, Kökény Martin | Újszászi VVSE |
6. | Farkas István, Fehér Ádám, Kökény Miklós | Jánoshida SE |
7. | Bugyi József, Fehér Ádám, Kökény Rajmund | Jánoshida SE |
8. | Mága Roland, Mihályi Richárd, Vidák Krisztián | Újszászi VVSE |
Fiú páros (11) | ||
1. | Becskereki László, Suki József | Újszászi VVSE |
2. | Molnár Gergő, Varga Károly | Újszászi VVSE |
3. | Juhász Patrik, Kovács Márton | Újszászi VVSE |
4. | Tolnai Gergely, Tolnai Mihály | Nagykanizsa ZSE |
5. | Kökény Zoltán, Németh Márk | Újszászi VVSE |
6. | Farkas István, Fehér Ádám | Jánoshida SE |
7. | Mága Roland, Vidák Krisztián | Újszászi VVSE |
8. | Babos Roland, Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Czipó Péter, Farkas Levente | Újszászi VVSE |
10. | Kökény Martin, Mihályi Richárd | Újszászi VVSE |
11. | Kökény Miklós, Kökény Rajmund | Jánoshida SE |
Fiú egyéni (26) | ||
1. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
2. | Suki József | Újszászi VVSE |
3. | Becskereki László | Újszászi VVSE |
4. | Molnár Gergő | Újszászi VVSE |
5. | Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Kökény Zoltán | Újszászi VVSE |
7. | Tolnai Mihály | Nagykanizsa ZSE |
8. | Babos Roland | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Farkas Levente | Újszászi VVSE |
10. | Farkas István | Jánoshida SE |
11. | Kökény Rajmund | Jánoshida SE |
12. | Juhász Patrik | Újszászi VVSE |
13. | Mága Roland | Újszászi VVSE |
14. | Tolnai Gergely | Nagykanizsa ZSE |
15. | Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
16. | Németh Márk | Újszászi VVSE |
Leány hármas (4) | ||
1. | Ézsiás Fanni, Turza Beatrix, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Bolyós Liliána, Barta Karolina, Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
3. | Babos Klaudia, Földvári Sára, Szeri Boglárka | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Diós Letícia, Kovács Enikő, Honti Lívia, Prokkain Krisztina | Újszászi VVSE, Tápióbicske |
Leány páros (7) | ||
1. | Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Bolyós Liliána, Turza Beatrix | Újszászi VVSE |
3. | Barta Karolina, Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
4. | Babos Klaudia, Szeri Boglárka | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Földvári Sára, Prokkain Krisztina | Pusztaszer PISZE SE, Tápióbicske |
6. | Honti Lívia, Szigedi Barbara | Tápióbicske |
7. | Diós Letícia, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (17) | ||
1. | Turza Beatrix | Újszászi VVSE |
2. | Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
3. | Szigedi Hanna | Tápióbicske |
4. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
5. | Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
6. | Barta Karolina | Újszászi VVSE |
7. | Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
8. | Prokkain Krisztina | Tápióbicske |
9. | Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
10. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
11. | Szeri Boglárka | Pusztaszer PISZE SE |
12. | Babos Klaudia | Pusztaszer PISZE SE |
13. | Bolyós Liliána | Újszászi VVSE |
14. | Honti Lívia | Tápióbicske |
15 | Földvári Sára | Pusztaszer PISZE SE |
16. | Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
Vegyes páros (13) | ||
1. | Kovács Márton, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Suki József, Kovács Evelin | Újszászi VVSE |
3. | Molnár Gergő, Turza Beatrix | Újszászi VVSE |
4. | Becskereki László, Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
5. | Simon Márk, Szeri Boglárka | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Babos Roland, Babos Klaudia | Pusztaszer PISZE SE |
7. | Juhász Patrik, Barta Karolina | Újszászi VVSE |
8. | Tolnai Gergely, Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
9. | Farkas István, Prokkain Krisztina | Jánoshida SE, Tápióbicske |
10. | Kökény Zoltán, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
11. | Varga Károly, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
12. | FehérÁdám, Szigedi Hanna | Jánoshida SE, Tápióbicske |
13. | Bugyi József, Honti Lívia | Jánoshida SE, Tápióbicske |
Serdülők | ||
Fiú hármas (5) | ||
1. | Bolyós József, Farkas Balázs, Kovács Gergő, Zele Richárd | Újszászi VVSE |
2. | Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos Róbert | Újszászi VVSE |
3. | Balogh Eszter, Bencsik Martin, Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
4. | Faragó Róbert, Seres Zsolt, Varga Károly | Újszászi VVSE |
5. | Bugyi József, Kökény György, Kökény László | Jánoshida SE |
Fiú páros (8) | ||
1. | Csépány Erik, Kanalas Renátó | Újszászi VVSE |
2. | Farkas Balázs, Kanálos Róbert | Újszászi VVSE |
3. | Bencsik Martin, Pongrácz Milán | Nagykanizsa ZSE |
4. | Kovács Gergő, Zele Richárd | Újszászi VVSE |
5. | Bugyi József, Kökény György | Jánoshida SE |
6. | Bolyós József, Seres Zsolt | Újszászi VVSE |
7. | Faragó Róbert, Mága Roland | Újszászi VVSE |
8. | Kökény László, Kovács Krisztián | Jánoshida SE |
Fiú egyéni (13) | ||
1. | Kanalas Renátó | Újszászi VVSE |
2. | Farkas Balázs | Újszászi VVSE |
3. | Bencsik Martin | Nagykanizsa ZSE |
4. | Kanálos Róbert | Újszászi VVSE |
5. | Bolyós József | Újszászi VVSE |
6. | Kovács Gergő | Újszászi VVSE |
7. | Csépány Erik | Újszászi VVSE |
8. | Zele Richárd | Újszászi VVSE |
9. | Faragó Róbert | Újszászi VVSE |
10. | Kökény György | Jánoshida SE |
11. | Kökény László | Jánoshida SE |
12. | Seres Zsolt | Újszászi VVSE |
13. | Kovács Krisztián | Jánoshida SE |
Leány hármas (4) | ||
1. | Szabó Luca, Túri Adrienn, Túri Noémi, Varga Gabriella | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Szigedi Barbara, Szigedi Hanna, Lőrincz Bettina | Tápióbicske |
3. | Csák Vivien, Farkas Lilla, Hornyák Erzsébet, Kenyeres Lívia | Újszászi VVSE |
4. | Kis Csenge, Molnár Bianka, Váradi Krisztina | Újszászi VVSE |
Leány páros (7) | ||
1. | Lőrincz Bettina, Szigedi Hanna | Tápióbicske |
2. | Túri Adrienn., Túri Némi | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Szabó Luca, Varga Gabriella | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Balogh Eszter, Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
5. | Csák Vivien, Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
6. | Molnár Bianka, Váradi Krisztina | Újszászi VVSE |
7. | Farkas Lilla, Kenyeres Lívia | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (12) | ||
1. | Túri Noémi | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Lőrincz Bettina | Tápióbicske |
3. | Túri Adrienn | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Balogh Eszter | Nagykanizsa ZSE |
5. | Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
6. | Csák Vivien | Újszászi VVSE |
7. | Szabó Luca | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Farkas Lilla | Újszászi VVSE |
9. | Kenyeres Lívia | Újszászi VVSE |
10. | Molnár Bianka | Újszászi VVSE |
11. | Váradi Krisztina | Újszászi VVSE |
12. | Varga Gabriella | Pusztaszer PISZE SE |
Vegyes páros (11) | ||
1. | Kanalas Renátó, Molnár Bianka | Újszászi VVSE |
2. | Kanálos Róbert, Csák Vivien | Újszászi VVSE |
3. | Csépány Erik, Farkas Lilla | Újszászi VVSE |
4. | Farkas Balázs, Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
5. | Kovács Gergő, Bolyós Liliána | Újszászi VVSE |
6. | Bencsik Martin, Balogh Eszter | Nagykanizsa ZSE |
7. | Szabó Gábor, Szabó Luca | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Bolyós József, Kenyeres Lívia | Újszászi VVSE |
9. | Zele Richárd, Váradi Krisztina | Újszászi VVSE |
10. | Kökény László, Lőrincz Bettina | Jánoshida SE, Tápióbicske |
11. | Kovács Krisztián, Szigedi Hanna | Jánoshida SE, Tápióbicske |