Szeptember 4-én hat egyesület – Cserszegtomaj SK, Királyhelmec, Nagykanizsa ZSE, Pusztaszer, Szepetnek SE, Újszászi VVSE – 58 versenyzője nevezett a hét versenyszámos, késő estig tartó gyermek és serdülő Újszász Kupára. A nagy létszámot felvonultató házigazda Újszászi VVSE versenyzői hat arany, kilenc ezüst és tizennégy bronzérmet nyertek. Öt aranyérmével nagyon eredményesen szerepelt a kis létszámú nagykanizsai Zemplén SE. Első alkalommal neveztek magyarországi utánpótlás versenyre a felvidéki királyhelmeciek. Újszászi partnerekkel két aranyérmet nyertek. Sebastian Költő a serdülő fiú párosban Molnár Kristóffal, a gyermek leány párosban Bagos Viktória Nagy Gabriellával végzett az első helyen.
A legtöbb pontot gyűjtő játékosok nyerték az Újszász Kupát. A gyermek korcsoportban a nagykanizsai Kunics Réka és Kunics Bence voltak a legeredményesebbek. Mindketten három első és egy második helyezést szereztek. A serdülőknél Kovács Patrick (Nagykanizsa ZSE) és Gulyás Adrienn (Újszászi VVSE) bizonyultak a legjobbnak. Ők három-három arany és egy-egy ezüstéremmel gazdagították éremgyűjteményüket.
Fotó: Fehér János és Soltész Fatime
Eredmények:
Gyermek korcsoport
- Fiú hármas: 1. Ágotai Olivér, Baláti Márton, Kökény Zsolt, 2. Csépány Erik, Barta Martin, Farkas Balázs, 3. Bábosik Ádám, Faragó Róbert, Remecz Attila, Piti Dávid, 4. Becskereki László, Kanálos II. Róbert, Zsákai Milán, 5. Gulyás Viktor, Nagy Péter, Szacskó Levente.
- Fiú páros: 1. Ágotai Olivér, Baláti Márton, 3. Bábosik Ádám, Bérczes Róbert, 4. Csépány Erik, Barta Martin, 5. Piti Dávid, Remecz Attila, 6. Kanálos II. Róbert, Kökény Zsolt, 7. Nagy Péter, Zsákai Martin, 8. Becskereki László, Faragó Róbert.
- Fiú egyéni: 2. Baláti Márton, 3. Ágotai Olivér és Csépány Erik, 6. Farkas Balázs, 7. Bérczes Róbert, 8. Bábosik Ádám.
- Leány hármas: 1. Nagy Gabriella, Szacskó Ágota, Tűri Alexandra, 2. Csák Vivien, Farkas Lilla, Hornyák Erzsébet, Mucza Szilvia, 3. Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Kovács Csenge, Nagy Ildikó.
- Leány páros: 1. Bagos Viktória, Nagy Gabriella, 2. Szacskó Ágota, Tűri Alexandra, 3. Csák Vivien, Hornyák Erzsébet, 4. Farkas Lilla, Mucza Szilvia, 5. Dóka Lili, Magyarósi Réka, 6. Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, 7. Kiss Csenge, Nagy Ildikó.
- Leány egyéni: 3. Szacskó Ágota és Tűri Alexandra, 5. Csák Vivien, 6. Mucza Szilvia, 8. Ézsiás Zsófia.
- Vegyes páros: 2. Ágotai Olivér, Szacskó Ágota, 3. Baláti Márton, Tűri Alexandra és Barta Martin, Nagy Gabriella, 5. Piti Dávid, Nagy Ildikó, 6. Bérczes Róbert, Hornyák Erzsébet, 7. Farkas Lilla, Csépány Erik, 8. Farkas Balázs, Mucza Szilvia.
Serdülők
- Fiú hármas: 2. Farkas Martin, Kanálos Gábor, Kanálos Júlió, Molnár Kristóf, 4. Bérczes Róbert, Kanálos Róbert, Raffael Csaba.
- Fiú páros: 1. Sebasztian Költő, Molnár Kristóf, 4. Kanálos Gábor, Kanálos Júlió, 5. Farkas Balázs, Farkas Martin, 6. Kanálos Róbert, Raffael Csaba.
- Fiú egyéni: 2. Kanálos Róbert, 5. Raffael Csaba, 6. Molnár Kristóf.
- Leány hármas: 1. Gulyás Adrienn, Oszlányi Mercédesz, Tóth Virág, Varga Frida, 4. Dobozi Boglárka, Dóka Lili, Zachar Henrietta.
- Leány páros: 1. Gulyás Adrienn, Oszlányi Mercédesz, 3. Tóth Virág, Varga Frida, 4. Dobozi Boglárka, Zachar Henrietta.
- Leány egyéni: 1. Gulyás Adrienn, 2. Oszlányi Mercédesz, 3. Tóth Virág, 7. Zachar Henrietta, 8. Varga Frida.
- Vegyes páros: 2. Kanálos Róbert, Gulyás Adrienn, 3. Molnár Kristóf, Oszlányi Mercédesz és Farkas Martin, Tóth Virág, 8. Kanálos Júlió, Varga Frida.
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 6 | 9 | 14 | 29 |
Nagykanizsa ZSE | 5 | 2 | - | 7 |
Királyhelmec | – | 1 | 2 | 3 |
Szepetnek SE | – | 1 | 1 | 2 |
Pusztaszer | – | - | 2 | 2 |
Cserszegtomaj SK | – | - | 1 | 1 |
Nagykanizsa ZSE + Szepetnek SE | 1 | – | - | 1 |
Újszászi VVSE + Királyhelmec | 2 | – | - | 1 |
Szepetnek + Királyhelmec | – | 1 | – | 1 |
Gyermek fiú hármas (5) | ||
1. | Ágotai Olivér, Baláti Márton, Kökény Zsolt | Újszászi VVSE |
2. | Csépány Erik, Barta Martin, Farkas Balázs | Újszászi VVSE |
3. | Bábosik Ádám, Faragó Róbert, Remecz Attila, Piti Dávid | Újszászi VVSE |
4. | Becskereki László, Kanálos II. Róbert, Zsákai Milán | Újszászi VVSE |
5. | Gulyás Viktor, Nagy Péter, Szacskó Levente | Újszászi VVSE |
Fiú páros (8) | ||
1. | Ágotai Olivér, Baláti Márton | Újszászi VVSE |
2. | Kunics Bence, Kunics Réka | Nagykanizsa ZSE |
3. | Bábosik Ádám, Bérczes Róbert | Újszászi VVSE |
4. | Csépány Erik, Barta Martin | Újszászi VVSE |
5. | Piti Dávid, Remecz Attila | Újszászi VVSE |
6. | Kanálos II. Róbert, Kökény Zsolt | Újszászi VVSE |
7. | Nagy Péter, Zsákai Martin | Újszászi VVSE |
8. | Becskereki László, Faragó Róbert | Újszászi VVSE |
Gyermek fiú egyéni (19) | ||
1. | Kunics Bence | Nagykanizsa ZSE |
2 | Baláti Márton | Újszászi VVSE |
3. | Ágotai Olivér | Újszászi VVSE |
4. | Csépány Erik | Újszászi VVSE |
5. | Losonczi Viktor | Pusztaszer |
6. | Farkas Balázs | Újszászi VVSE |
7. | Bérczes Róbert | Újszászi VVSE |
8. | Bábosik Ádám | Újszászi VVSE |
9. | Kanálos II. Róbert | Újszászi VVSE |
10. | Becskereki László | Újszászi VVSE |
11. | Zsákai Milán | Újszászi VVSE |
12. | Kökény Zsolt | Újszászi VVSE |
13. | Faragó Róbert | Újszászi VVSE |
14. | Piti Dávid | Újszászi VVSE |
15. | Barta Martin | Újszászi VVSE |
16. | Remecz Attila | Újszászi VVSE |
17. | Szacskó Levente | Újszászi VVSE |
18. | Nagy Péter | Újszászi VVSE |
19. | Gulyás Viktor | Újszászi VVSE |
Gyermek leány hármas (3) | ||
1. | Nagy Gabriella, Szacskó Ágota, Tűri Alexandra | Újszászi VVSE |
2. | Csák Vivien, Farkas Lilla, Hornyák Erzsébet, Mucza Szilvia | Újszászi VVSE |
3. | Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Kovács Csenge, Nagy Ildikó | Újszászi VVSE |
Gyermek leány páros (7) | ||
1. | Bagos Viktória, Nagy Gabriella | Királyhelmec, Újszászi VVSE |
2. | Szacskó Ágota, Tűri Alexandra | Újszászi VVSE |
3. | Csák Vivien, Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
4. | Farkas Lilla, Mucza Szilvia | Újszászi VVSE |
5. | Dóka Lili, Magyarósi Réka | Újszászi VVSE |
6. | Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
7. | Kiss Csenge, Nagy Ildikó | Újszászi VVSE |
Gyermek leány egyéni (15) | ||
1. | Kunics Réka | Nagykanizsa ZSE |
2. | Bagos Viktória | Királyhelmec |
3. | Szacskó Ágota | Újszászi VVSE |
4. | Tűri Alexandra | Újszászi VVSE |
5. | Csák Vivien | Újszászi VVSE |
6. | Mucza Szilvia | Újszászi VVSE |
7. | Magyarósi Réka | Cserszegtomaj SK |
8. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
9. | Nagy Gabriella | Újszászi VVSE |
10. | Kiss Csenge | Újszászi VVSE |
11. | Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
12. | Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
13. | Dóka Lili | Újszászi VVSE |
14. | Farkas Lilla | Újszászi VVSE |
15. | Nagy Ildikó | Újszászi VVSE |
Gyermek vegyes páros (13) | ||
1.. | Kunics Bence, Kunics Réka | Nagykanizsa ZSE |
2. | Ágotai Olivér, Szacskó Ágota | Újszászi VVSE |
3. | Baláti Márton, Tűri Alexandra | Újszászi VVSE |
4. | Barta Martin, Nagy Gabriella | Újszászi VVSE |
5. | Piti Dávid, Nagy Ildikó | Újszászi VVSE |
6. | Bérczes Róbert, Hornyák Erzsébet | Újszászi VVSE |
7. | Farkas Lilla, Csépány Erik | Újszászi VVSE |
8. | Farkas Balázs, Mucza Szilvia | Újszászi VVSE |
9. | Becskereki László, Csák Vivien | Újszászi VVSE |
10. | Bábosik Ádám, Dóka Lili | Újszászi VVSE |
11. | Szacskó Levente, Kiss Csenge | Újszászi VVSE |
12. | Gulyás Viktor, Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
13. | Faragó Róbert, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
Serdülő fiú hármas (5) | ||
1. | Baranyai Benett, Kovács Patrick, Kunics Bence, Kunics Réka | Nagykanizsa ZSE |
2. | Farkas Martin, Kanálos Gábor, Kanálos Júlió, Molnár Kristóf | Újszászi VVSE |
3. | Demeter Nikolasz, Sebasztian Költő, Szimko Balázs | Királyhelmec |
4. | Bérczes Róbert, Kanálos Róbert, Raffael Csaba | Újszászi VVSE |
5. | Bárkányi Márk, Fehér Zsolt, Horváth Bence, Losonczi Viktor | Pusztaszer |
Serdülő fiú páros (9) | ||
1. | Sebasztian Költő, Molnár Kristóf | Királyhelmec, Újszászi VVSE |
2. | Baranyai Benett, Kovács Patrick | Nagykanizsa ZSE |
3. | Fehér Zsolt, Horváth Bence | Pusztaszer |
4. | Kanálos Gábor, Kanálos Júlió | Újszászi VVSE |
5. | Farkas Balázs, Farkas Martin | Újszászi VVSE |
6. | Kanálos Róbert, Raffael Csaba | Újszászi VVSE |
7. | Bárkányi Márk, Losonczi Viktor | Pusztaszer |
8. | Demeter Nikolasz, Szimko Balázs | Királyhelmec |
9. | Molnár Richárd, Magyarósi Réka | Cserszegtomaj SK |
Serdülő fiú egyéni (15) | ||
1. | Kovács Patrick | Nagykanizsa ZSE |
2 | Kanálos Róbert | Újszászi VVSE |
3. | Sebastian Költő | Királyhelmec |
4. | Horváth Bence | Pusztaszer |
5. | Raffael Csaba | Újszászi VVSE |
6. | Molnár Kristóf | Újszászi VVSE |
7. | Szimko Balázs | Királyhelmec |
8. | Baranyai Benett | Nagykanizsa ZSE |
9. | Farkas Martin | Újszászi VVSE |
10. | Molnár Richárd | Cserszegtomaj SK |
11. | Kanálos Gábor | Újszászi VVSE |
12. | Bárkányi Márk | Pusztaszer |
13. | Demeter Nikolasz | Királyhelmec |
14. | Kanálos Júlió | Újszászi VVSE |
15. | Fehér Zsolt | Pusztaszer |
Serdülő leány hármas (4) | ||
1. | Gulyás Adrienn, Oszlányi Mercédesz, Tóth Virág, Varga Frida | Újszászi VVSE |
2. | Bagos Viktória, Morvai Noémi, Vlasics Dalma | Királyhelmec, Szepetnek SE |
3. | Jaczó Lídia, Magyarósi Réka, Udvari Boglárka | Cserszegtomaj SK |
4. | Dobozi Boglárka, Dóka Lili, Zachar Henrietta | Újszászi VVSE |
Serdülő leány páros (5) | ||
1. | Gulyás Adrienn, Oszlányi Mercédesz | Újszászi VVSE |
2. | Morvai Noémi, Vlasics Dalma | Szepetnek SE |
3. | Tóth Virág, Varga Frida | Újszászi VVSE |
4. | Dobozi Boglárka, Zachar Henrietta | Újszászi VVSE |
5. | Jaczó Lídia, Udvari Boglárka | Cserszegtomaj SK |
Serdülő leány egyéni (9) | ||
1. | Gulyás Adrienn | Újszászi VVSE |
2. | Oszlányi Mercédesz | Újszászi VVSE |
3. | Tóth Virág | Újszászi VVSE |
4. | Morvai Noémi | Szepetnek SE |
5. | Vlasics Dalma | Szepetnek SE |
6. | Udvari Boglárka | Cserszegtomaj SK |
7. | Zachar Henrietta | Újszászi VVSE |
8. | Varga Frida | Újszászi VVSE |
9. | Jaczó Lídia | Cserszegtomaj SK |
Serdülő vegyes páros (9) | ||
1. | Kovács Patrick, Vlasics Dalma | Nagykanizsa ZSE, Szepetnek SE |
2. | Kanálos Róbert, Gulyás Adrienn | Újszászi VVSE |
3.. | Molnár Kristóf, Oszlányi Mercédesz | Újszászi VVSE |
4. | Farkas Martin, Tóth Virág | Újszászi VVSE |
5. | Sebastian Költő, Bagos Viktória | Királyhelmec |
6. | Molnár Richárd, Magyarósi Réka | Cserszegtomaj SK |
7. | Baranyai Benett, Morvai Noémi | Nagykanizsa ZSE, Szepetnek SE |
8. | Kanálos Júlió, Varga Frida | Újszászi VVSE |
9. | Raffael Csaba, Zachar Henrietta | Újszászi VVSE |