2017. november 11-én a Bács-Kiskun megyei Nyárlőrincen a hagyományos Tini Kupával zárták a 2017-es versenyévadot a gyermek és a serdülő lábtoll-labdázók. A 99 résztvevő korcsoportonkénti csapatversenyben és párosokban mérkőzött. Kiemelkedően szerepeltek az Újszászi VVSE versenyzői és hét arany, öt ezüst és négy bronzéremmel zárták az évet. A jók közül is a legjobbak Kovács Márton és Kökény Martin voltak, akik három-három versenyszámban álltak a dobogó legmagasabb fokán.
Fotó: Berkó Sándor
Lábtoll-labda az Aktív Rádióban:
|
Eredmények
Serdülők
Fiú csapat (5): 1. Farkas Levente, Kanalas Márió, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-8, 15-13, 3. Czétényi Krisztián, Galambos László, Kenyeres Krisztián, Nagy Bálint (Újszászi VVSE). További újszászi eredmények: 5. Bereczki Róbert, Gudics Richárd, Zsigmond Tamás
Fiú páros (8): 1. Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Galambos László, Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 11-8, 3. Fark Vencel, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK) és Farkas Levente, Kanalas Márió (Újszászi VVSE), 6. Czétényi Krisztián, Nagy Bálint, 8. Bereczki Róbert, Gudics Richárd
Leány csapat (4): 1. Hegedűs Petra, Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 12-10, 3. Gyalog Csenge, Gyetvai Boglárka, Pataki Lili, Rénes Boglárka, Török Lili (Cserszegtomaji SK), 4. Bakó Lili, Konka Tímea, Kenyeres Bernadett, Rab Viktória, Tóth Kitti
Leány páros (9): 1. Kovács Enikő, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 14-12, 11-13, 11-9, 3. Gyalog Csenge, Lázár Petra (Cserszegtomaji SK) és Diós Letícia, Ézsiás Zsófia (Újszászi VVSE), 6. Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, 7. Bakó Lili, Tóth Kitti
Vegyes páros (15): 1. Kovács Márton, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), 2. Molnár Dániel, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 12-14, 11-7, 3. Kenyeres Krisztián, Bakó Lili (Újszászi VVSE) és Balogh Márton, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 5. Gudics Richárd, Rab Viktória, 6. Galambos László, Tóth Kitti, 8. Farkas Levente, Diós Letícia
Gyermekek
Fiú csapat (10): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Balogh Patrik, Makaró Patrik, Suhajda Bálint (Szederkény), döntő: 11-6, 11-9, 3. Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs, Rupa Roland (Dunaújváros Gárdonyi), 4. Kanálos József, Oláh Krisztián, Sebők Roland, 9. Juhász Fekete Alex, Lázár Sándor, Oláh Barnabás, Zachar Dániel
Fiú páros (16): 1. Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Fodor László, Sebők Roland (Újszászi VVSE), döntő: 7-11, 11-7, 11-6, 3. Balogh Patrik, Makaró Patrik (Szederkény)
Leány csapat (9): 1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Oláh Noémi, Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 11-6, 11-5, 3. Buki Napsugár, Festő Jázmin, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 6. Kolmanics Bianka, Oláh Lola, Suki Bianka, 9. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Ézsiás Lotti
Leány páros (15): 1. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Sin Viktória, Szöllősi Vanessza (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 11-3, 11-7, 3. Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK) és Buki Napsugár, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 6. Breszkó Viktória, Oláh Lola, 7. Kolmanics Bianka, Suki Bianka
Vegyes páros (21): 1. Kökény Martin, Oláh Lola (Újszászi VVSE), 2. Rab Alexander, Kolmanics Bianka (Újszászi VVSE), döntő: 11-4, 11-9, 3. Balogh Patrik, Börzöli Nikoletta (Szederkény) és Fark Vencel, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 5. Fodor László, Suki Bianka
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 7 | 5 | 4 | 16 |
Cserszegtomaji SK | 2 | 1 | 5 | 8 |
Dunaújváros Gárdonyi | - | 2 | 2 | 4 |
Pusztaszer PISZE SE | 1 | 1 | 3 | 5 |
Szederkény | - | 1 | 2 | 3 |
Serdülők | ||
Fiú csapat (5) | ||
1. | Farkas Levente, Kanalas Márió, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Czétényi Krisztián, Galambos László, Kenyeres Krisztián, Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
4. | Kattári Dávid, Pottondi Judit, Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
5. | Bereczki Róbert, Gudics Richárd, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
Fiú páros (8) | ||
1. | Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Galambos László, Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
3. | Fark Vencel, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
4. | Farkas Levente, Kanalas Márió | Újszászi VVSE |
5. | Koszorús Mirkó, Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
6. | Czétényi Krisztián, Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
7. | Pottondi Szabolcs, Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Bereczki Róbert, Gudics Richárd | Újszászi VVSE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Hegedűs Petra, Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Gyalog Csenge, Gyetvai Boglárka, Pataki Lili, Rénes Boglárka, Török Lili | Cserszegtomaji SK |
4. | Bakó Lili, Konka Tímea, Kenyeres Bernadett, Rab Viktória, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
Leány páros (9) | ||
1. | Kovács Enikő, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
2. | Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Gyalog Csenge, Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
4. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
5. | Oláh Noémi, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Kenyeres Bernadett, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
7. | Bakó Lili, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
8. | Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
9. | Pataki Lili, Török Lili | Cserszegtomaji SK |
Vegyes páros (15) | ||
1. | Kovács Márton, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
2. | Molnár Dániel, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
3. | Kenyeres Krisztián, Bakó Lili | Újszászi VVSE |
4. | Balogh Márton, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Gudics Richárd, Rab Viktória | Újszászi VVSE |
6. | Galambos László, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
7. | Sándor Barnabás, Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
8. | Farkas Levente, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
9. | Koszorús Mirkó, Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
10. | Hell Patrik, Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
11. | Bereczki Róbert, Kenyeres Bernadett | Újszászi VVSE |
12. | Czétényi Krisztián, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
13. | Tokodi Dániel, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Nagy Bálint, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
15. | Román Zsolt, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
Gyermek korcsoport | ||
Fiú csapat (10) | ||
1. | Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Balogh Patrik, Makaró Patrik, Suhajda Bálint | Szederkény |
3. | Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Kanálos József, Oláh Krisztián, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
5. | Suhajda Ádám, Trubics Gorán, Zsdrájevics Niko | Szederkény |
6. | Irowa Noel, Rabi Marcell, Rédli István Márk, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Balogh Márton, Hell Patrik, Merschdorf Dániel | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Gódány Bálint, Lednecki Patrik, Major István Csongor, Oláh Tamás | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Juhász Fekete Alex, Lázár Sándor, Oláh Barnabás, Zachar Dániel | Újszászi VVSE |
10. | Mózer Ferenc, Orsola Csaba, Vicsai Gábriel | Nyárlőrinc |
Fiú páros (16) | ||
1. | Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Fodor László, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
3. | Balogh Patrik, Makaró Patrik | Szederkény |
4. | Bozár J. Rajmond, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
5. | Trubics Gorán, Zsdrájevics Niko | Szederkény |
6. | Kattári Dávid, Mózer Ferenc | Dunaújváros Gárdonyi, Nyárlőrinc |
7. | Hell Patrik, Merschdorf Dániel | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Suhajda Ádám, Suhajda Bálint | Szederkény |
9. | Oláh Tamás, Rédli István Márk | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Irowa Noel, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Kanálos József, Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
12. | Lázár Sándor, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
13. | Lednecki Patrik, Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Orsola Csaba, Vicsai Gábriel | Nyárlőrinc |
15. | Gódány Bálint, Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Oláh Barnabás, Zachar Dániel | Újszászi VVSE |
Leány csapat (9) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
2. | Oláh Noémi, Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Buki Napsugár, Festő Jázmin, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Börzöli Nikoletta, Hammer Judit, Tóth Réka | Szederkény |
5. | Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána | Cserszegtomaji SK |
6. | Kolmanics Bianka, Oláh Lola, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
7. | Kattári Dóra, Surnyák Anna, Takács Nikolett | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Fónai Panka, Klajbár Jázmin, Szabó Fruzsina, Tratnyek Fruzsina, Troszt Fanni, | Szederkény |
9. | Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
Leány páros | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Sin Viktória, Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Gumhert Noémi, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
4. | Buki Napsugár, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Fónai Panka, Tratnyek Fruzsina | Szederkény |
6. | Breszkó Viktória, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
7. | Kolmanics Bianka, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
8. | Hammer Judit, Szabó Fruzsina | Szederkény |
9. | Festő Jázmin, Hegedűs Petra | Pusztaszer PISZE SE |
10. | Börzöli Nikoletta, Tóth Réka | Szederkény |
11. | Klajbár Jázmin, Troszt Fanni | Szederkény |
12. | Breszkó Klaudia, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
13. | Berezvai Barbara, Kovács Liliána | Cserszegtomaji SK |
14. | Takács Nikolett, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
15. | Kattári Dóra, Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
Vegyes páros | ||
1. | Kökény Martin, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
2. | Rab Alexander, Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
3. | Balogh Patrik, Börzöli Nikoletta | Szederkény |
4. | Fark Vencel, Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
5. | Fodor László, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
6. | Rupa Roland, Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Kattári Dávid, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Bozár János Rajmond, Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Oláh Krisztián, Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
10. | Pottondi Szabolcs, Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Suhajda Bálint, Hammer Judit | Szederkény |
12. | Dzsdrájevics Niko, Troszt Fanni | Szederkény |
13. | Major István Csongor, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Makaró Patrik, Tóth Réka | Szederkény |
15. | Merschdorf Dániel, Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
16. | Sebők Roland, Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
17. | Trubics Gorán, Fónai Panka | Szederkény |
18. | Rabi Marcell, Takács Nikolett | Dunaújváros Gárdonyi |
19. | Zsigmond Tamás, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
20. | Lednecki Patrik, Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
21. | Suhajda Ádám, Tratnyek Fruzsina | Szederkény |