Közel nyolcvan gyermek és serdülő versenyző részvételével Mozdulj Te is Európáért! jelszóval az Európai Sporthét rendezvényeként Újszászon rendezték a #BeActive Lábtoll-labda Újszász Kupát, amelyen a lelkes résztvevők csapatban, párosban és egyéniben mérkőztek meg egymással. A fiúknál minden versenyszámot a házigazda újszásziak nyertek, és még két vegyes páros első helyezést is begyűjtöttek. Így nyolc aranyéremmel végeztek az éremtáblázat élén. Aranyak mellett még tíz ezüst és hat bronzérem is az újszászi vitrinekbe került. A lányoknál vendég győzelmek születtek. A serdülőknél a pusztaszeriek, a gyermek korcsoportúaknál a cserszegtomajiak vittek haza három-három aranyat.
A legjobb teljesítményt nyújtók, a legtöbb ranglista pontot gyűjtők nyerték az Újszász Kupát. A gyermek korcsoportban Kökény Martin (Újszászi VVSE) négy első helyezéssel, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK) három első és egy harmadik helyezéssel, a serdülőknél Kovács Márton (Újszászi VVSE) három első és egy második helyezéssel, valamint Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE) három első és egy ötödik helyezéssel érdemelte ki a teljesítményéért a serleget. A serdülőknél nagyon szoros volt a verseny. A fiúknál Molnár Dánielnek (Újszászi VVSE) is három első és egy második helyezése volt. Az egyéni első hely döntött Kovács Márton javára. A lányoknál Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE) négy második helyezéssel ugyanannyi pontot gyűjtött, mint Németh Barbara. Közöttük is az egyéni eredmény döntött.
Fotó: Fehér János, Herczeg Gábor és Tóth Gábor
Eredmények:
Serdülők
Fiú csapat (4): 1. Farkas Levente, Kanalas Márió, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Czétényi Krisztián, Galambos László, Kenyeres Krisztián, Nagy Bálint (Újszászi VVSE), döntő: 11-8, 11-5, 3. Fark Vencel, Gyalog Csenge, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK). További újszászi eredmények: 4. Gudics Richárd, Orbán Soma, Tokodi Dániel, Tóth Szabolcs
Fiú páros (7): 1. Kovács Márton, Molnár Gergő (Újszászi VVSE), 2. Farkas Levente, Kanalas Márió (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 11-6, 3. Galambos László, Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE) és Fark Vencel, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK, 5. Gudics Richárd, Tóth Szabolcs
Fiú egyéni (13): 1. Kovács Márton (Újszászi VVSE), 2. Molnár Dániel (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 4-11, 11-8, 3. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK) és Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), 6. Galambos László, 7. Kanalas Márió, 8. Farkas Levente
Leány csapat (4): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Lázár Jázmin, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-9, 3. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Tóth Kitti (Újszászi VVSE)
Leány páros (6): 1. Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Kovács Enikő, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-7, 9-11, 11-9, 3. Bakó Lili, Tóth Kitti (Újszászi VVSE) és Diós Letícia, Ézsiás Zsófia (Újszászi VVSE), 6. Kenyeres Bernadett, Konka Tímea
Leány egyéni (13): 1. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-4, 11-3, 3. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) és Gyalog Csenge (Cserszegtomaji SK), 5. Diós Letícia, 6. Bakó Lili, 7. Ézsiás Zsófia, 8. Tóth Kitti
Vegyes páros: 1. Molnár Dániel, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), 2. Kovács Márton, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-7, 11-5, 3. Sándor Barnabás, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK) és Farkas Levente, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 7. Tóth Szabolcs, Kenyeres Bernadett
Gyermek korcsoport
Fiú csapat (9): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Bereczki Róbert, Sebők Roland, Zsigmond Tamás (Újszászi VVSE), döntő: 11-3, 14-12, 3. Bozár J. Rajmond, Pottondi Szabolcs, Rupa Roland (Dunaújváros Gárdonyi), 4. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert, 5. Kanalas József, Makula Lajos, Vidák József, 7. Béki Norbert, Jónás Károly, Lakatos Levente, 9. Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás
Fiú páros (13): 1. Kökény Martin, Sebők Roland (Újszászi VVSE), 2. Fodor László, Rab Alexander (Újszászi VVSE), döntő: 11-4, 6-11, 11-5, 3. Kattári Dávid, Pottondi Szabolcs és Bozár J. Rajmond, Rupa Roland (mindkettő Dunaújváros Gárdonyi, 5. Kanálos József, Oláh Krisztián, 6. Makula Lajos, Oláh Barnabás, 7. Oláh Péter, Zachar Norbert, 8. Jónás Károly, Lakatos Levente
Fiú egyéni (27): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Rab Alexander (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 11-6, 3. Fodor László (Újszászi VVSE) és Fark Vencel (Cserszegtomaji SK)
Leány csapat (5): 1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 15-13, 11-7, 3. Kolmanics Bianka, Oláh Lola, Suki Bianka (Újszászi VVSE, 4. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni
Leány páros (10): 1. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 12-10, 11-13, 11-8, 3. Sin Viktória, Szöllősi Vanessza (Dunaújváros Gárdonyi) és Buki Napsugár, Lázár Jázmin (Pusztaszer PISZE SE), 6. Oláh Lola, Suki Bianka, 7. Breszkó Klaudia, Ézsiás Lotti
Leány egyéni (20): 1. Horváth Lili, 2. Pál Diána, döntő: 11-9, 11-7, 3. Lázár Petra és Belovári Panna (mind Cserszegtomaji SK), 6. Oláh Lola, 7. Suki Bianka
Vegyes páros (14): 1. Kökény Martin, Oláh Lola (Újszászi VVSE), 2. Pottondi Szabolcs, Oláh Noémi (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 11-3, 11-6, 3. Bozár J. Rajmond, Szöllősi Vanessza és Kattári Dávid, Kattári Dóra (mindkettő Dunaújváros Gárdonyi, 6. Fodor László, Suki Bianka
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 8 | 10 | 6 | 24 |
Cserszegtomaji SK | 3 | 2 | 7 | 12 |
Pusztaszer PISZE SE | 3 | - | 2 | 5 |
Dunaújváros Gárdonyi | - | 2 | 5 | 7 |
Serdülők | ||
Fiú csapat (4) | ||
1. | Farkas Levente, Kanalas Márió, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Czétényi Krisztián, Galambos László, Kenyeres Krisztián, Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
3. | Fark Vencel, Gyalog Csenge Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
4. | Gudics Richárd, Orbán Soma, Tokodi Dániel, Tóth Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi, Újszászi VVSE |
Fiú páros (7) | ||
1. | Kovács Márton, Molnár Gergő | Újszászi VVSE |
2. | Farkas Levente, Kanalas Márió | Újszászi VVSE |
3. | Galambos László, Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
4. | Fark Vencel, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
5. | Gudics Richárd, Tóth Szabolcs | Újszászi VVSE |
6. | Orbán Soma, Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Czétényi Krisztián, Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (13) | ||
1. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
2. | Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
3. | Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
4. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
5. | Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Galambos László | Újszászi VVSE |
7. | Kanalas Márió | Újszászi VVSE |
8. | Farkas Levente | Újszászi VVSE |
9. | Gudics Richárd | Újszászi VVSE |
10. | Czétényi Krisztián | Újszászi VVSE |
11. | Tóth Szabolcs | Újszászi VVSE |
12. | Orbán Soma | Dunaújváros Gárdonyi |
13. | Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Lázár Jázmin, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
4. | Csenki Doroti, Oláh Noémi, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány páros (6) | ||
1. | Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Kovács Enikő, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Bakó Lili, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
4. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
5. | Csenki Doroti, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Kenyeres Bernadett, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (11) | ||
1. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
5. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
6. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
7. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
8. | Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
9. | Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Kenyeres Bernadett | Újszászi VVSE |
11. | Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
Vegyes páros (11) | ||
1. | Molnár Dániel, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
2. | Kovács Márton, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Sándor Barnabás, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
4. | Farkas Levente, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
5. | Balogh Márton, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Kenyeres Krisztián, Bakó Lili | Újszászi VVSE |
7. | Tóth Szabolcs, Kenyeres Bernadett | Újszászi VVSE |
8. | Tokodi Dániel, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Galambos László, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
10. | Kanalas Márió, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
11. | Orbán Soma, Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi |
Gyermek korcsoport | ||
Fiú csapat (9) | ||
1. | Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Bereczki Róbert, Sebők Roland, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
3. | Bozár J. Rajmond, Pottondi Szabolcs, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
5. | Kanalas József, Makula Lajos, Vidák József | Újszászi VVSE |
6. | Gódány Bálint, Kattári Dávid, Sebestyén Attila | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Béki Norbert, Jónás Károly, Lakatos Levente | Újszászi VVSE |
8. | Lednecki Patrik, Oláh Tamás, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás | Újszászi VVSE |
Fiú páros (13) | ||
1. | Kökény Martin, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
2. | Fodor László, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
3. | Kattári Dávid, Pottondi Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Bozár J. Rajmond, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
5. | Kanálos József, Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
6. | Makula Lajos, Oláh Barnabás | Újszászi VVSE |
7. | Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
8. | Jónás Károly, Lakatos Levente, | Újszászi VVSE |
9. | Bereczki Róbert, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
10. | Béki Norbert, Vidák József | Újszászi VVSE |
11. | Lednecki Patrik, Oláh Tamás, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
12. | Konka Dániel, Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
13. | Gódány Bálint, Sebestyén Attila | Dunaújváros Gárdonyi |
Fiú egyéni (29) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
3. | Fodor László | Újszászi VVSE |
4. | Fark Vencel | Cserszegtomaji SK |
5. | Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Bozár J. Rajmond | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
8. | Bereczki Róbert | Újszászi VVSE |
9. | Konka Dániel | Újszászi VVSE |
10. | Sebestyén Attila | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Lakatos Levente | Újszászi VVSE |
12. | Oláh Barnabás | Újszászi VVSE |
13. | Pottondi Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
15. | Kattári Dávid | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Balogh Márton | Pusztaszer PISZE SE |
17. | Jakab Károly | Újszászi VVSE |
18. | Makula Lajos | Újszászi VVSE |
19. | Béki Norbert | Újszászi VVSE |
20. | Kanálos József | Újszászi VVSE |
21. | Vidák József | Újszászi VVSE |
22. | Oláh Tamás | Dunaújváros Gárdonyi |
23. | Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
24. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
25. | Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
26. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
27. | Gódány Bálint | Dunaújváros Gárdonyi |
28. | Oláh Péter | Újszászi VVSE |
29. | Ledneczki Patrik | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány csapat (5) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
2. | Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Kolmanics Bianka, Oláh Lola, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
4. | Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
5. | Csenki Sára, Kattári Dóra, Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány páros (10) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Lázár Petra, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Sin Viktória, Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Buki Napsugár, Lázár Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Oláh Noémi, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Oláh Lola, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
7. | Breszkó Klaudia, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
8. | Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
9. | Kolmanics Bianka, Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
10. | Csenki Sára, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány egyéni (20) | ||
1. | Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
4. | Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
5. | Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Oláh Lola | Újszászi VVSE |
7. | Suki Bianka | Újszászi VVSE |
8. | Sín Viktória | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
11. | Tarczal Kira | Dunaújváros Gárdonyi |
12. | Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
13. | Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Csenki Sára | Dunaújváros Gárdonyi |
15. | Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Lázár Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
17. | Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
18. | Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi |
19. | Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
20. | Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
Vegyes páros (14) | ||
1. | Kökény Martin, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
2. | Pottondi Szabolcs, Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Bozár J. Rajmond, Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Kattári Dávid, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi |
5. | Sebestyén Attila, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Fodor László, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
7. | Rupa Roland, Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Oláh Péter, Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
9. | Rab Alexander, Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
10. | Béki Norbert, Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
11. | Makula Lajos, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
12. | Zsigmond Tamás, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
13. | Gódány Bálint, Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Lednecki Patrik, Csenki Sára | Dunaújváros Gárdonyi |