2016. november 12-én csapat és páros versenyszámokban rendezték Nyárlőrincen az utánpótlás korú lábtoll-labdázók szezonzáró versenyét, a Tini Kupát, amelyen nyolc arany, két ezüst és hat bronzéremmel az Újszászi VVSE versenyzői szerepeltek a legeredményesebben. Az újszásziak a gyermek korcsoportban a cserszegtomajiakkal és pusztaszeriekkel döntőztek, és mind az öt versenyszámot megnyerték. A serdülőknél szorosabb volt az eredmény. Az öt Újszász – Pusztaszer döntőből hármat az újszásziak, kettőt a pusztaszeriek nyertek. Egyénileg a gyermek korcsoportú Diós Letícia és Kökény Martin teljesítménye emelkedett ki, akik a csapat és a páros győzelmeik után közösen nyerték a vegyes párost, és így mindketten három-három győzelemmel fejezték be a tornát.
Fotó: Fehér János
Eredmények
Serdülők
Fiú csapat (4): 1. Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Babos Roland, Bitó Balázs, Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 12-14, 11-7, 11-8, 3. Gyalog Csenge, Szrapkó Sára, Koszorús Sámuel, Széles László (Cserszegtomaji SK)
Fiú páros (6): 1. Babos Roland, Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), 2. Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 14-12, 3. Dániel Márk, Juhász Patrik (Újszászi VVSE) és Koszorús Sámuel, Széles László (Cserszegtomaji SK)
Leány csapat (7): 1. Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), döntő: 4-11, 11-6, 11-5, 3. Babos Klaudia, Buki Napsugár, Festő Jázmin, Szeri Boglárka (Pusztaszer PISZE SE), további újszászi eredmények: 4. Ézsiás Zsófia, Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett
Leány páros (9): 1. Kovács Brigitta, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-7, 11-13, 12-10, 3. Babos Klaudia, Szeri Boglárka (Pusztaszer PISZE SE) és Gyalog Csenge, Szrapkó Sára (Cserszegtomaji SK), 5. Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, 6. Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett
Vegyes páros (13): 1. Molnár Dániel, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Simon Márk, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-7, 11-7, 3. Babos Roland, Macsicska Noémi (Pusztaszer PISZE SE) és Kovács Márton, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), 6. Juhász Patrik, Kovács Brigitta, 7. Dániel Márk, Ézsiás Zsófia
Gyermekek
Fiú csapat (10): 1. Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Sándor Barnabás, Román Zsolt (Cserszegtomaji SK), döntő:11-3, 11-5, 3. Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Pikó Tibor (Tápióbicske ST), 4. Bereczki Róbert, Fodor László, Galambos László, Tóth Szabolcs, 7. Farkas Marcell, Farkas Péter, Gudics Richárd, 8. Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás, 9. Balogh Dávid, Gudics Bálint, Lakatos Márk, Sebők Roland, 10. Oláh Krisztián, Kulcsár Zalán, Makula Lajos
Fiú páros (17): 1. Kökény Martin, Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-8, 11-6, 3. Balogh Dávid, Rab Alexander (Újszászi VVSE) és Bitó Balázs, Macsicska Noémi (Pusztaszer PISZE SE), 7. Lakatos Márk, Tóth Szabolcs, 8. Oláh Péter, Zachar Norbert
Leány csapat (5): 1. Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz (Újszászi VVSE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 11-4, 3. Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK), 5. Bubori Hajnalka, Suki Bianka, Tapodi Karina
Leány páros (9): 1. Bakó Lili, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-8, 11-7, 3. Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK) és Konka Tímea, Móra Mercédesz (Újszászi VVSE)
Vegyes páros (13): 1. Kökény Martin, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Bitó Balázs, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-5, 12-10, 3. Galambos László, Móra Mercédesz és Rab Alexander, Bakó Lili (mindkettő Újszászi VVSE), 5. Fodor László, Suki Bianka
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 8 | 2 | 6 | 16 |
Pusztaszer PISZE SE | 2 | 4 | 4 | 10 |
Cserszegtomaji SK | - | 4 | 5 | 9 |
Tápióbicske ST | - | - | 1 | 1 |
Serdülők | ||
Fiú csapat (4) | ||
1. | Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Babos Roland, Bitó Balázs, Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Gyalog Csenge, Szrapkó Sára, Koszorús Sámuel, Széles László | Cserszegtomaji SK |
4. | Hatvanyi József, Magyari Norbert, Tóth Tamás, Varga Dávid | Nyárlőrinc |
Fiú páros (6) | ||
1. | Babos Roland, Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
3. | Dániel Márk, Juhász Patrik | Újszászi VVSE |
4. | Koszorús Sámuel, Széles László | Cserszegtomaji SK |
5. | Tóth Tamás, Varga Dávid | Nyárlőrinc |
6. | Hatvanyi József, Magyari Norbert | Nyárlőrinc |
Leány csapat (7) | ||
1. | Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
3. | Babos Klaudia, Buki Napsugár, Festő Jázmin, Szeri Boglárka | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Ézsiás Zsófia, Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
5. | Bálint Antónia, Golovics Aliz, Molnár Izabella | Nyárlőrinc |
6. | Lednecki Rebeka, Oláh Noémi, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7 | Barta Alexandra, Faragó Kitti, Mák Réka | Nyárlőrinc |
Leány páros (9) | ||
1. | Kovács Brigitta, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Babos Klaudia, Szeri Boglárka | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Gyalog Csenge, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
5. | Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
6. | Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
7. | Bálint Antónia, Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
8. | Ledneczki Rebeka, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
9. | Barta Alexandra, Molnár Izabella | Nyárlőrinc |
10. | Faragó Kitti, Mák Réka | Nyárlőrinc |
Vegyes páros (13) | ||
1. | Molnár Dániel, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Simon Márk, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Babos Roland, Macsicska Noémi | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Kovács Márton, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
5. | Tóth Tamás, Bálint Antónia | Nyárlőrinc |
6. | Juhász Patrik, Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
7. | Dániel Márk, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
8. | Magyari Norbert, Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
9. | Bereczki Róbert, Kenyeres Bernadett | Újszászi VVSE |
10. | Hatvanyi József, Faragó Kitti | Nyárlőrinc |
11. | Oláh Péter, Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
12. | Zuniga Ádám, Ledneczki Rebeka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
13. | Varga Dávid, Molnár Izabella | Nyárlőrinc |
Gyermekek | ||
Fiú csapat (10) | ||
1. | Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel, Sándor Barnabás, Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
3. | Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Pikó Tibor | Tápióbicske ST |
4. | Bereczki Róbert, Fodor László, Galambos László, Tóth Szabolcs | Újszászi VVSE |
5. | Bozár J. Rajmond, Kattári Dávid, Major I. Csongor, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Gógány Bálint, Tokodi Dániel, Zuniga Ádám | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Farkas Marcell, Farkas Péter, Gudics Richárd | Újszászi VVSE |
8. | Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
9. | Balogh Dávid, Gudics Bálint, Lakatos Márk, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
10. | Oláh Krisztián, Kulcsár Zalán, Makula Lajos | Újszászi VVSE |
Fiú páros (17) | ||
1. | Kökény Martin, Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Balogh Dávid, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
4. | Bitó Balázs, Macsicska Noémi | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Mezei Gábor, Pikó Tibor | Tápióbicske ST |
6. | Bozár J. Rajmond, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Lakatos Márk, Tóth Szabolcs | Újszászi VVSE |
8. | Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
9. | Fodor László, Galambos Péter | Újszászi VVSE |
10. | Major I. Csongor, Oláh Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi DSE, Tápióbicske ST |
11. | Gudics Bálint, Gudics Richárd | Újszászi VVSE |
12. | Farkas Marcell, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
13. | Bereczki Róbert, Farkas Péter | Újszászi VVSE |
14. | Gógány Bálint, Kattári Dávid | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
15. | Tokodi Dániel, Zuniga Ádám | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
16. | Makula Lajos, Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
17. | Kulcsár Zalán, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
Leány csapat (5) | ||
1. | Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
2. | Belovári Panna, Horváth Lili, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
4. | Csenki Doroti, Sin Viktória, Szőllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5. | Bubori Hajnalka, Suki Bianka, Tapodi Karina | Újszászi VVSE, Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Leány páros (9) | ||
1. | Bakó Lili, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Belovári Panna, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
3. | Lázár Petra, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
4. | Konka Tímea, Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
5. | Sín Viktória, Szőllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Csenki Doroti, Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
8. | Buki Napsugár, Festő Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Bubori Hajnalka, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
Vegyes páros (13) | ||
1. | Kökény Martin, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Bitó Balázs, Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Galambos László, Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
4. | Rab Alexander, Bakó Lili | Újszászi VVSE |
5. | Fodor László, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
6. | Tokodi Dániel, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Gógány Bálint, Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
8. | Hatvanyi József, Barta Alexandra | Nyárlőrinc |
9. | Kattári Dávid, Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Kenyeres Krisztián, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
11. | Rupa Roland, Szőllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
12. | Bozár J. Rajmond, Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
13. | Farkas Marcell, Bubori Hajnalka | Újszászi VVSE |