2018. február 7-én a III. korcsoportos, míg február 14-én a IV. korcsoportos ifjú labdarúgóké volt a főszerep az Újszászi Városi Tornacsarnokban. A Bozsik program megmérettetésen Szászberek, Szolnok, Zagyvarékas és a házigazda Újszász csapata vett részt, ahol körmérkőzéses formában bonyolították le a tornát. Az újszásziak kiválóan szerepeltek ezen a körzeti felmérésen, hisz mindkét korcsoport versenyét a hazai labdarúgócsapatok nyerték. A kisebb újszászi csapatnál öt góljával Béki Norbert volt a korcsoport gólkirálya, míg a nagyobbaknál, a második számú csapatnál Virág Attila hét találattal jeleskedett. De meg kell még említeni a nagyobbaknál az első számú csapat Kanálos Péter játékosát, aki hat gólt szerzett.

Szolnok – Újszász Zöld 0-7
Gólszerzők: Kanálos Péter 3, Fodor László, Konka Tamás, Kökény Martin, Sándor Adrián
Zagyvarékas – Újszász Piros 5-0
Szászberek – Újszász Zöld 1-5
Gólszerzők: Konka Tamás 2, Fodor László, Kökény Martin, Sándor Adrián
Szolnok – Zagyvarékas: 1-6
Újszász Piros – Újszász Zöld 1-2
Gólszerzők: Kökény Martin 2, illetve Virág Attila
Szászberek – Zagyvarékas 1-6
Szolnok – Újszász Piros 0-5