Beszámoló az Újszászi VVSE OTP BANK Bozsik-programban szereplő
U-7, U-9, U-11 és U-13 utánpótlás csapatairól

Csapataink a Szolnok Tiszaligeti Alközponthoz tartoznak. Ide tartoznak még a Szanda Foci Suli, a Szolnoki MÁV UFC (A-B-C-D) és a Zagyvarékas KSE csapatai.

 

Bozsik csapatok

Fotó:Péter Gábor

 

U-7 korosztály
Az Újszászi VVSE-t ötfős csapat képviselte ebben a korosztályban. Fesztivál kertében ügyességi feladatok és sok játék szerepelt programjukban.
Játékosok: Matus Márk, Mérész Milán, Nagy Ákos, Szentpéteri Dávid, Szűcs Dominik

U-9 korosztály
A csapat létszáma 5 fő. Ők már meghatározott pályán, meghatározott létszámmal, meghatározott játékidővel játszanak. A pálya mérete 40x20 méter, a kapu mérete 3x2 méter, játékidő 15 perc/mérkőzés, 4+1 fős csapatok mérkőznek. Egy tornán 60 percet játszhatnak.
Játékosok: Győr Dorián, Fekete Gábor, Mészáros Márk, Szabó Máté, Szentpéteri Tamás

U-11 korosztály
Csapatunk létszáma 13 fő. Szintén meghatározott méretű pályán, meghatározott létszámmal és játékidővel játszanak. A pálya mérete 55x35 méter, a kapu mérete 5x2 méter, nagypályás szabályok szerint 20 perces mérkőzéseket játszanak 6+1 fős csapatokban. Maximum 80 percet játszhatnak.
Játékosok: Péter G. Imre, Rézsó Marcell, Rézsó Bence, Bogdán Simon, Jánosik Ádám, Tóth Roland, Oláh Lola, Oláh Levente, Pomázi Róbert, Kanálos Krisztofer, Szabó Dávid, Györe Márk, Rácz Attila, Farkas Lilla

U-13 korosztály
Csapatunk létszáma 11 fő. 65x45 méteres pályán, 5x2 méteres kapuval 8+1 fős csapatokban 20 perces mérkőzéseket játszanak maximum 100 percben nagypályás szabályok szerint.
Játékosok: Kaló Gábor, Kaló László, Viola Zoltán, Kövesdi Sebestyén, Kiss Balázs, Nagy Bálint, Nagy Róbert, Glonczi István, Nagy Dániel, Antal Bulcsú, Kanalas Róbert

Az utánpótlásedzők szokásos szezonzáróján Kun Mihály alközpontvezető értékelte az egyesületünkben folyó munkát. A programban részt vevő mind a négy csapatunkról elismerően beszélt. Megdicsérte az U-7 csapatunk játékosait ügyességükért, fegyelmezettségükért és a feladatok ismeretéért. Megdicsérte a nagyobbakat, az U-9, U-11 és U-13-as csapatainkat is. Dicsérte hozzáállásukat, viselkedésüket és játéktudásukat. Kiemelte, hogy az elmúlt szezonhoz viszonyítva nagyon sokat fejlődtek. Ezt én is megerősítem. A csapatok tagjai sokat dolgoztak azért, hogy elismerően beszéljenek rólunk. Heti két-három alkalommal egy-egy órás edzéseken tudunk dolgozni. Ami külön dicsérendő, az U-13-as csapatom adja az U-14-es korosztályt is, akik több mérkőzést megnyerve külön megyei tornákon szerepeltek eredményesen.

Úgy gondolom, úgy érzem, utánpótlás csapataink méltóképen képviselték az egyesületünket. Büszke vagyok a gyerekekre. Nagyon szép évet zártunk.

Köszönöm segítőm, Almási László odaadó munkáját.

Hajrá Újszász!

Antal Elemér
edző

 

Újszász 2016©