Három korcsoportban, négy délután zajlott a tornacsarnokban a Vörösmarty Tollaslabda Diákolimpia, amelyen 65-en vettek részt. A létszám még ennél is nagyobb lehetett volna, de az influenzajárvány miatt sok nevező távolmaradt. A bajnokok: Menkó Dorina 4.b, Fodor László 4.b, Molnár Dániel 6.a, Ézsiás Zsófia 6.a, Becskereki László 8.a, Vachal Krisztina 7.c. A korcsoportok első négy helyezettjei február 7-én a megyei döntőn bizonyíthatják tudásukat.
Fotó: Fehér János
{slide=Eredménylista}
II. korcsoport leányok (3) | ||
1. | Menkó Dorina | 4.b |
2. | Lázár Zsuzsanna | 2. |
3. | Kanalas Letícia | 2. |
II. korcsoport fiúk (20) | ||
1. | Fodor László | 4.b |
2. | Rab Alex | 4.b |
3. | Kaló Gábor | 4.b |
4. | Kaló László | 4.b |
5. | Kökény Martin | 4.c |
6. | Balogh Dávid | 4.c |
7. | Bíró Patrik | 4.b |
8. | Skultéti István | 4.b |
9. | Oláh Péter | 4.a |
10. | Lázár Sándor | 4.a |
11. | Sipos Péter | 4.c |
12. | Makula Estefán | 4.a |
13. | Zsigmond Tamás | 4.a |
14. | Makula Lajos | 2.a |
15. | Komáromi Gyula | 4.a |
16. | Kanalas József | 4.a |
17. | Sallai Péter | 5.c |
18. | Kanalas Roland | 2.a |
19. | Kanyaró Csaba | 4.a |
20. | Farkas Marcell | 4.c |
III. korcsoport fiúk (8) | ||
1. | Molnár Dániel | 6.a |
2. | Dániel Márk | 6.a |
3. | Regényi Dániel | 5.b |
4. | Galambos László | 4.c |
5. | Bereczki Róbert | 5.c |
6. | Virág Attila | 5.c |
7. | Balogh Róbert | 4.b |
8. | Farkas Péter | 5.c |
III. korcsoport leányok (14) | ||
1. | Ézsiás Zsófia | 6.a |
2. | Diós Letícia | 6.a |
3. | Kovács Enikő | 7.c |
4. | Bakó Lili | 5.a |
5. | Szaszkó Dorka | 6.a |
6. | Rab Viktória | 5.a |
7. | Oláh Viktória | 5.b |
8. | Borsos Zsófia | 6.c |
9. | Vankó Gréta | 6.c |
10. | Júrás Korina | 6.c |
11. | Varga Fanni | 6.a |
12. | Balogh Vanessza | 5.a |
13. | Dehenes Anna | 7.c |
14. | Vidák Adrienn | 5.a |
IV. korcsoport fiú (14) | ||
1. | Becskereki László | 8.a |
2. | Suki József | 7.a |
3. | Németh Márk | 7.a |
4. | Paplanos Ákos | 8.c |
5. | Vidák Ferenc | 8.a |
6. | Juhász Patrik | 7.b |
7. | Nagy Péter Zsombor | 7.b |
8. | Vidák Krisztián | 7.a |
9. | Berényi illés Zsolt | 7.b |
10. | Berki Zsolt | 8.c |
11. | Kanalas Antal | 7.b |
12. | Samu Norbert | 7.b |
13. | Pelsőczi László | 6.c |
14 | Farkas Dániel | 5.b |
IV. korcsoport leányok (8) | ||
1. | Vachal Krisztina | 7.c |
2. | Ézsiás Fanni | 8.a |
3. | Bolyós Liliána | 8.c |
4. | Kovács Brigitta | 7.c |
5. | Barta Viktória | 7.c |
6. | Tóth Csenge | 7.c |
7. | Balogh Ramóna | 7.c |
8. | Barta Karolina | 8.c |
{/slide}