Nyomtatás
Kategória: Teremfoci
Találat: 2288

Az újszászi Városi Tornacsarnok december 26-án (szombat) 8 órától várhatóan 22 óráig rendezi hagyományos karácsonyi teremfoci tornáját, a XVIII. Bejgli Kupát.

A XVIII. Bejgli Kupa győztese a Csipetcsapat: Szurmai Tibor, Varga István, Varga Krisztián, Mérész Zoltán, Farkas Gábor, Serbán József, Dóra Ákos, Sipos Zsolt. Elöl: Bablinszki Tamás és Kovács György kapusok

A csoport B csoport C csoport
Royal (Abony) Vak SE (Jánoshida) Csipetcsapat (Újszász)
AS Coma (Újszász) Keselyűk (Újszász) Csontos Bt. (Szolnok)
Széchenyi (Szolnok) Móra (Dorog) Dögpulyka (Alattyán)

17.30 B1 – C2 >>>>>>GY2 Keselyűk – Jászalsószentgyörgy 5-0
18.00 C1 – 3/2. (harmadikok közül a 2.) >>>>>>GY3 Csipetcsapat – Build & Job 6-0
18.30 A2 – B2 >>>>>>GY4 Royal – Móra 2-4
19.00 GY1–GY2 AS Coma – Keselyűk 0-2
19.30 GY3–GY4 Csipetcsapat – Móra 6-2
20.00 hetes rúgások a harmadik helyért AS Coma – Móra 3-1
20.30 döntő Csipetcsapat – Keselyűk 5-3

Játékidő: 2 x 13 perc. Játék a kispályás szabályok szerint. Becsúszás nincs. Kiállítás 2 perc, 5 perc és végleg. Minden csoportban körmérkőzés. Győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont, vereség 0 pont. Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény dönt. Ha az döntetlen, akkor a gólkülönbség, ha az is azonos, akkor a több rúgott gól dönti el a helyezéseket. Ha minden azonos hetes rúgások döntenek. A csoport első és második helyezetteknek, valamint a két legjobb harmadik a kieséses táblára jut. A1-3/1. (legjobb harmadik), B1-C2, C1-3/2. (a harmadikok közül a második), A2-B2. Ha a kieséses mérkőzés a rendes játékidőben döntetlenül végződik, akkor a továbbjutást 3 hetes rúgással, ill. hetes rúgás az első hibázásig, kell eldöntetni.

Díjazás: az első helyezet egy serleget és egy 120 centiméteres diós bejglit kap. A második és harmadik helyezett csapatok egy-egy üveg pezsgőt kapnak.