75-en indultak a Tollaslabda Vörösmarty Diákolimpián. A résztvevők három délután négy korcsoportban mérkőztek az iskola bajnoki címekért és a jó helyezésekért. Az 1-4. helyezettek továbbjutottak a február 13-i megyei döntőbe, amelynek helyszíne az újszászi Városi Tornacsarnok lesz. Az iskola bajnokok: Ágotai Ede, Havacs Vivien, Kökény Martin, Bakó Lili, Vachal Krisztina, Molnár Dániel és Suki József.
Fotó: Fehér János
{slide=Eredménylista}
3-4. osztályosok | |||
Fiú egyéni (14) | |||
1. | Ágotai Ede | 2007 | 3.a |
2. | Tóth Roland | 2006 | 4.a |
3. | Csobai Levente | 2007 | 3.a |
4. | Gudics Szabolcs | 2006 | 4.b |
5 | Viola Zoltán | 2005 | 4.a |
6. | Komáromi Martin | 2006 | 3.b |
7. | Nagy Róbert | 2005 | 4.b |
8. | Zakar Tibor | 2005 | 4.b |
9. | Oláh Krisztián | 2005 | 4.b |
10. | Patkós Noel | 2004 | 3.b |
11. | Béki Norbert | 2005 | 4.b |
12. | Rácz Attila | 2006 | 3.b |
13. | Barta Gábor | 2005 | 4.b |
14. | Balogh Szabolcs | 2005 | 4.b |
Leány egyéni (9) | |||
1. | Havacs Vivien | 2006 | 4.b |
2. | Raffael Letícia | 2005 | 4.b |
3. | Oláh Lola | 2006 | 3.b |
4. | Sallai Panna | 2007 | 3.a |
5. | Kolmanics Bianka | 2005 | 4.a |
6. | Balaska Leila | 2005 | 4.a |
7. | Suki Bianka | 2006 | 4.a |
8. | Breszkó Viktória | 2005 | 4.a |
9. | Nagy Barbara | 2005 | 4.a |
5-6. osztályosok | |||
Fiú egyéni (14) | |||
1. | Kökény Martin | 2004 | 5.c |
2. | Galambos László | 2003 | 5.c |
3. | Regényi Dániel | 2002 | 6.b |
4. | Kaló László | 2004 | 5.b |
5. | Bereczki Róbert | 2003 | 6.c |
6. | Czétényi Krisztián | 2003 | 6.b |
7. | Lázár Sándor | 2004 | 5.a |
8. | Papp Attila | 2002 | 6.b |
9. | Kaló Gábor | 2004 | 5.b |
10. | Komáromi Gyula | 2005 | 5.a |
11. | Farkas Marcell | 2004 | 5.c |
12. | Erdős Ádám | 2003 | 6.c |
13. | Sallai Péter | 2004 | 6.c |
14. | Kanálos József | 2004 | 5.a |
Leány egyéni (10) | |||
1. | Bakó Lili | 2003 | 6.a |
2. | Rab Viktória | 2003 | 6.a |
3. | Oláh Viktória | 2003 | 6.b |
4. | Szecsődi Viktória | 2003 | 6.b |
5. | Vidák Adrienn | 2003 | 6.a |
6. | Balogh Vanessza | 2003 | 6.a |
7. | Barta Angelika | 2004 | 6.c |
8. | Vincze Vivien | 2004 | 5.a |
9. | Csábi Barbara | 2003 | 6.a |
10. | Raffael Alisa | 2002 | 6.c |
7-8. osztályosok | |||
Fiú egyéni (13) | |||
1. | Molnár Dániel | 2002 | 7.c |
2. | Dániel Márk | 2002 | 7.c |
3. | Juhász Patrik | 2001 | 8.b |
4. | Kovács Márton | 2002 | 8.a |
5. | Kanalas Antal | 2001 | 7.c |
6. | Gudics Richárd | 2002 | 7.c |
7. | Kanalas Márió | 2002 | 7.b |
8. | Czétényi András | 2001 | 8.b |
9. | Kis Bálint | 2002 | 7.c |
10. | Kanalas Róbert | 2001 | 8.b |
11. | Varga Levente | 2002 | 7.c |
12. | Vidák Krisztián | 2001 | 8.a |
13. | Sánta Sándor | 2003 | 7.c |
Fiú egyéni 2000-ben születettek (2) | |||
1. | Suki József | 2000 | 7.a |
2. | Németh Márk | 2000 | 8.a |
Leány egyéni (13) | |||
1. | Vachal Krisztina | 2001 | 8.c |
2. | Kovács Enikő | 2002 | 8.c |
3. | Ézsiás Zsófia | 2002 | 7.c |
4. | Diós Letícia | 2003 | 7.c |
5. | Szaszkó Dorka | 2002 | 7.a |
6. | Nagy Alexandra | 2000 | 8.b |
7. | Tóth Csenge | 2001 | 8.c |
8. | Zele Natália | 2002 | 7.a |
9. | Barta Viktória | 2001 | 8.c |
10. | Borsos Zsófia | 2002 | 7.c |
11. | Vankó Gréta | 2002 | 7.c |
12. | Suki Alexandra | 2002 | 7.c |
13. | Júrás Korina | 2002 | 7.a |
{/slide}