Az Újszászi VVSE gyermek és serdülő versenyzői szerepeltek a legjobban az április elsején Nyárlőrincen a csapat és egyéni versenyszámokban rendezett tavaszi lábtoll-labda utánpótlás versenyen, ahol öt arany, négy ezüst és hét bronzéremmel gyarapították éremgyűjteményüket. Az újszászi csapatból mindkét korosztályban a fiúk voltak az eredményesebbek. Kökény Márton és Molnár Dániel két-két első helyezést ért el. A Molnár Dániel – Kovács Márton (mindkettő Újszászi VVSE) és a Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE) – Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) serdülő egyéni döntőkben felnőtt szintű látványos játékot láthattak az érdeklődők. Szaszkó Dorka megszerezte a tőle régóta várt egyéni győzelmet. Már a felnőtt mezőnyben is sikeres pusztaszeri lányokat legyőzve végzett az első helyen.
Fotó: Fehér János
Lábtoll-labda az Aktív Rádióban:
|
Eredmények
Gyermekek
Fiú csapat (6): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Balogh Patrik, Francsics Gergő, Makaró Patrik, Táborosi Trisztán (Szederkény), döntő: 14-12, 11-4, 3. Balogh Dávid, Gudics Bálint, Sebők Roland (Újszászi VVSE). További újszászi eredmények: 5. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert, 6. Kulcsár Zalán, Oláh Lola, Zsigmond Tamás
Fiú egyéni (20): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Rab Alexander (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-1, 3. Balogh Dávid (Újszászi VVSE) és Fark Vencel (Cserszegtomaji SK), 6. Sebők Roland, 7. Fodor László
Leány csapat (5): 1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-3,11-5, 3. Börzöli Nikoletta, Hammer Judit, Tóth Réka (Szederkény), 4. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka, 5. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola
Leány egyéni (20): 1. Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Lázár Petra (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-7, 11-3, 3. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Oláh Lola (Újszászi VVSE), 6. Suki Bianka
Serdülők
Fiú csapat (6): 1. Dániel Márk, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk (Újszászi VVSE), döntő: 11-9,9-11, 11-6, 3. Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt (Cserszegtomaji SK), 5. Farkas Levente, Kanalas Márió, Tóth Szabolcs
Fiú egyéni (16): 1. Molnár Dániel, 2. Kovács Márton, döntő: 14-12, 11-3, 3. Kenyeres Krisztián és Tóth Szabolcs (mind Újszászi VVSE), 5. Galambos László, 6. Kanalas Márió, 7. Farkas Levente, 8. Dániel Márk
Leány csapat (5): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Lázár Jázmin, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 11-4, 3. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Sándor Bernadett, Tóth Kitti (Újszászi VVSE)
Leány egyéni (13): 1. Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-7, 6-11, 11-6, 3. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE) és Diós Letícia (Újszászi VVSE), 6. Ézsiás Zsófia, 7. Konka Tímea, 8. Bakó Lili
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 5 | 4 | 7 | 16 |
Cserszegtomaji SK | 2 | 2 | 3 | 7 |
Pusztaszer PISZE SE | 1 | 1 | 1 | 3 |
Szederkény | - | 1 | 1 | 2 |
Gyermekek | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Balogh Patrik, Francsics Gergő, Makaró Patrik, Táborosi Trisztán | Szederkény |
3. | Balogh Dávid, Gudics Bálint, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
4. | Suhajda Ádám, Trubics Gorán, Zsdralyevics Nikó | Szederkény |
5. | Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
6. | Kulcsár Zalán, Oláh Lola, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (20) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
3. | Balogh Dávid | Újszászi VVSE |
4. | Fark Vencel | Cserszegtomaji SK |
5. | Balogh Patrik | Szederkény |
6. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
7. | Fodor László | Újszászi VVSE |
8. | Francsics Gergő | Szederkény |
9. | Suhajda Bálint | Szederkény |
10. | Zsdralyevics Nikó | Szederkény |
11. | Makaró Patrik | Szederkény |
12. | Oláh Péter | Újszászi VVSE |
13. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
14. | Táborosi Trisztán | Szederkény |
15. | Trubics Gorán | Szederkény |
16. | Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
17. | Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
18. | Gudics Bálint | Újszászi VVSE |
19. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
20. | Suhajda Ádám | Szederkény |
Leány csapat (5) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
2. | Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána | Cserszegtomaji SK |
3. | Börzöli Nikoletta, Hammer Judit, Tóth Réka | Szederkény |
4. | Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
5. | Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (20) | ||
1. | Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
3. | Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
4. | Oláh Lola | Újszászi VVSE |
5. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
6. | Suki Bianka | Újszászi VVSE |
7. | Gumhert Noémi | Cserszegtomaji SK |
8. | Tóth Réka | Szederkény |
9 | Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
10. | Lázár Jázmin | Pusztaszer PISZE SE |
11. | Torbán Lili | Nyárlőrinc |
12. | Hammer Judit | Szederkény |
13. | Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
14. | Kovács Liliána | Cserszegtomaji SK |
15. | Börzöli Nikoletta | Szederkény |
16. | Nagy Barbara | Újszászi VVSE |
17. | Berezvai Barbara | Cserszegtomaji SK |
18. | Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
19. | Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
20. | Barassó Laura | Nyárlőrinc |
Serdülők | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Dániel Márk, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Galambos László, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk | Újszászi VVSE |
3. | Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
4. | Bakos Dávid, Gudics Richárd, Hatvanyi József | Szolnok Kodály DSE, Újszászi VVSE, Nyárlőrinc |
5. | Farkas Levente, Kanalas Márió, Tóth Szabolcs | Újszászi VVSE |
6. | Kovács Kristóf, Lábodi Norbert, Suhajda Bálint | Szederkény |
Fiú egyéni (16) | ||
1. | Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
3. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
4. | Tóth Szabolcs | Újszászi VVSE |
5. | Galambos László | Újszászi VVSE |
6. | Kanalas Márió | Újszászi VVSE |
7. | Farkas Levente | Újszászi VVSE |
8. | Dániel Márk | Újszászi VVSE |
9. | Kovács Kristóf | Szederkény |
10. | Gudics Richárd | Újszászi VVSE |
11. | Hatvanyi József | Nyárlőrinc |
12. | Lábodi Norbert | Szederkény |
13. | Bakos Dávid | Szolnok Kodály DSE |
14. | Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
15. | Koszorús Mirkó | Cserszegtomaji SK |
16. | Lakatos Márk | Újszászi VVSE |
Leány csapat (5) | ||
1. | Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Lázár Jázmin, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Sándor Bernadett, Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
4. | Gyalog Csenge, Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
5. | Barassó Laura, Faragó Kitti, Mák Réka, Torbán Lili | Nyárlőrinc |
Leány egyéni (13) | ||
1. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
2. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
5. | Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
6. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
7. | Konka Tímea | Újszászi VVSE |
8. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
9. | Kenyeres Bernadett | Újszászi VVSE |
10. | Gyetvai Boglárka | Cserszegtomaji SK |
11. | Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
12. | Tóth Kitti | Újszászi VVSE |
13. | Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |