2016. április 28-án Újszász adott helyet a Jász-Nagykun-Szolnok megyei 3-4. korcsoportos Lábtoll-labda Diákolimpiának®. A korábban megszokott jánoshidai és szászbereki ellenfelek most távol maradtak, csak a szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola tanulói igyekeztek felvenni a versenyt az újszászi Vörösmartysokkal. Egy ezüst és egy bronzérmet sikerült elvinniük. A többi érem Újszászon maradt. A legjobbak továbbjutottak az országos döntőbe, amelyet az újszásziak kedvenc helyszínén, Zánkán rendeznek május 10-én és 11-én.
Fotó: Fehér János
A megyei bajnokok:
III. korcsoport
Fiú csapat: Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander
Fiú egyéni: Kökény Martin
Leány csapat: Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz
Leány egyéni: Diós Letícia
IV. korcsoport
Fiú csapat: Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel
Fiú egyéni: Kovács Márton
Leány csapat: Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina
Leány egyéni: Vachal Krisztina
III. korcsoport | ||
Fiú csapat (10) | ||
1. | Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Bakos Dávid, Rivasz Attila, Szakács Olivér | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
3. | Balogh Dávid, Dombai Ádám, Farkas Marcell, Köböl Richárd | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Bereczki Róbert, Farkas Péter, Sebők Roland | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Bíró Patrik, Lakatos Márk, Pócsi Róbert | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Bogdán Krisztián, Makula Lajos, Nagy Dániel, Tóth Roland | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Kanalas Krisztofer, Konka Dávid, Oláh Lola, Szurmai Bence | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Gál Bence, Nagy Ákos Bence, Orosz Dorina | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
9. | Kulcsár Zalán, Patkó Zsolt, Rácz Attila | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Győrfi László, Oláh Krisztián, Viola Zoltán, Zakar Tibor | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Fiú egyéni (22) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Kenyeres Krisztián | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Galambos László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Balogh Dávid | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Lakatos Márk | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Szakács Olivér | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
7. | Bakos Dávid | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
8. | Rab Alexander | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Bíró Patrik | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Pócsi Róbert | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
11. | Farkas Péter | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
12. | Dombai Ádám | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
13. | Köböl Richárd | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
14. | Sebők Roland | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
15. | Bereczki Róbert | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
16. | Farkas Marcell | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
17. | Kozma András | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
18. | Bakos Gergő | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
19. | Kántor Milán | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
20. | Gál Bence | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
21. | Rivasz Attila | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
22. | Nagy Ákos Bence | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
Leány csapat (3) | ||
1. | Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Balaska Leila, Breszkó Viktória, Suki Bianka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Nédó Éva, Nagy Ramóna, Raffael Letícia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leány egyéni (8) | ||
1. | Diós Letícia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Bakó Lili | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános iskola |
3. | Móra Mercédesz | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Konka Tímea | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Nagy Karina | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
6. | Oláh Lola | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Orosz Dorina | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
8. | Czigány Viktória | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
IV. korcsoport | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Czipó Péter, Galambos László, Mihályi Richárd, Regényi Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Bartalos Péter, Kántor Milán, Kozma András | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
4. | Gudics Richárd, Győrfi Péter, Kanalas Antal | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Bakos Gergő, Ferencz Imre, Germuska Sándor, Nagy Milán | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
6. | Bodnár Ákos, Deák Roland, Nagy Dániel | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
Fiú egyéni (17) | ||
1. | Kovács Márton | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Molnár Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Daniel Márk | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Czipó Péter | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Gudics Richárd | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Mihályi Richárd | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Bodnár Ákos | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
8. | Juhász Patrik | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Kanalas Antal | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
10. | Bartalos Péter | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
11. | Nagy Milán | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
12. | Germuska Sándor | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
13. | Deák Roland | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
14. | Győrfi Péter | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
15. | Regényi Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
16. | Ferencz Imre | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
17. | Nagy Dániel | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
Leány csapat (4) | ||
1. | Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Ézsiás Zsófia, Czigány Viktória, Szaszkó Dorka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Móra Mercédesz, Sándor Bernadett, Tóth Kitti | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Nagy Karina, Tugyi Petra, Vizsnyai Mariann | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
Leány egyéni (9) | ||
1. | Vachal Krisztina | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Kovács Enikő | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Szaszkó Dorka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Ézsiás Zsófia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Sándor Bernadett | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
6. | Tóth Kitti | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Kovács Brigitta | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Tugyi Petra | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |
9. | Vizsnyai Mariann | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola |