2019. május 10-11-én Zánkán rendezték a II-IV. korcsoportos tanulók részére a 20. Lábtoll-labda Diákolimpia® országos döntőjét. A 14 iskola képviseletében felsorakozott 139 versenyzőt Fehér János, a Magyar Lábtoll-labda Szövetség ügyvezető elnöke köszöntötte, majd Németh Noémi, a Magyar Diáksport Szövetség képviselője megnyitotta a versenyt, amelynek érdekessége volt, hogy első alkalommal mérkőztek diákolimpiai® bajnoki címért a II. korcsoportosok. A kétnapos döntőn legeredményesebben a cserszegtomaji Szabó István Általános Iskola versenyzői szerepeltek. Mind az öt leány versenyszámot megnyerték. A III. korcsoportban négy cserszegtomaji lány állt a dobogón. A hatodik bajnoki címüket a II. korcsoportos Farkas Bence szállította. Először nyertek diákolimpiát® – mindjárt kettőt – a Baranya megyei szederkényiek. Az újszásziak a szokásosnál mérsékeltebben szerepeltek. Be kellett érniük két bajnoki címmel. A IV. korcsoportban a fiúk versenye az újszásziaké volt. A csapatversenyt könnyedén nyerte a Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander, Skultéti István összeállítású gárda. A harmadik hely is a vörösmartysoké volt Béki Norbert, Sebők Roland, Zsigmond Tamás révén. Egyéniben Kökény Martin és Rab Alexander játszott látványos döntőt. Kökény Martin a csapat arany után egyéniben is nyert. Az újszászi Varga-Nagy Bálint az ÉPFA színeiben lett harmadik. A III. korcsoportban bajnok esélyesként indult a Jónás Károly Krisztián, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence összeállítású csapat. A selejtezőkben szépen és jól játszottak, de a döntőt elizgulták, elkapkodták. A második helyen végeztek. Kulcsár Zalán az egyéniben is kapkodott. Harmadik hely lett a vége.
Hajnali buszozás
Minden oké!
Az Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola versenyzői
A verseny megnyitója
150-en a megnyitón
Megkezdődött a verseny
IV. korcsoport csapatdöntő: Újszász Vörösmarty (piros) - Tápióbicske Földváry
Az újszásziak nyerték a döntőt. Pirosban a bajnokcsapat: Skultéti István, Rab Alexander, Fodor László és Kökény Martin
III. korcsoport leány csapat: 2. Dunaújváros Gárdonyi, 1. Cserszegtomaj Szabó István, 3. Újszász Vörösmarty
III. korcsoport fiú csapat: 2. Újszász Vörösmarty, 1. Szederkény, 3. Nagykanizsa Péterfy
IV. korcsoport fiú csapat: 2. Tápióbicske Földváry, 1. Újszász Vörösmarty, 3. Újszász Vörösmarty
IV. korcsoport egyéni döntő: Kökény Martin - Rab Alexander
II. korcsoport leány egyéni: 2. Kondor Anett (Dunaújváros Gárdonyi), 1. Berezvai Barbara (Cserszegtomaj Szabó István), 3. Nagy Noémi (Újszász Vörösmarty) és Horváth Ramóna (Pusztaszer Szent Miklós)
II. korcsoport fiú egyéni: 6. Kanalas Renátó, 7. Csobai Attila
III. korcsoport leány egyéni: 6. Hajdú Fanni
III. korcsoport fiú egyéni: 3. Kulcsár Zalán
IV. korcsoport fiú egyéni: 2. Rab Alexander, 1. Kökény Martin, 3. Varga-Nagy Bálint, 8. Sebők Roland
Fagyizás
A Balaton-parton
Kanalas Renátó
A kikötőben
Csobai Attila a szökőkútban
Oláh Lola
A Dottón
Séta Balatonfüreden
Bobozás
Bajnoki csúszás: Fodor László és Rab Alexander
Skultéti István és Sebők Roland
Kökény Martin és Kanalas Renátó
Csobai Levente és Konka Dániel
Balatoni táj
Útban hazafelé
Fotó: Fehér János és Tóth Gábor
Cikkajánló: Nyolc diákolimpiai címet nyertek a szolnoki iskolák
Harmadik helyen végzett a harmadik korcsoportos lányok Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Hajdú Fanni, Oláh Lola összeállítású csapata.
A legkisebbek, a II. korcsoportosok között Nagy Noémi bronzérmet nyert. A fiúk között Kanalas Renátó 6., Csobai Attila 7. helyezést ért el. Kis szerencsével mindketten érmesek lehettek volna.
Eredmények
II. korcsoport
Fiú egyéni (22): 1. Farkas Bence (Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj), 2. Rédli István Márk (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola), döntő: 11-9, 11-9, 3. Zudor Milán Csaba és Rabi Marcell (mindkettő Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola), 6. Kanalas Renátó, 7. Csobai Attila
Leány egyéni (15): 1. Berezvai Barbara (Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj), 2. Kondor Anett (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola), döntő: 11-1, 11-2, 3. Nagy Noémi (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola) és Horváth Ramóna (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer)
III. korcsoport
Fiú csapat (13): 1. Suhajda Ádám, Trubics Gorán Varga Balázs, Zsdrályevics Niko (Szederkényi Általános Iskola), 2. Jónás Károly Krisztián, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola), döntő: 15-11, 15-13, 3. Pirbus Domonkos, Pölcz Máté, Takács Péter (Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános iskola Péterfy Sándor Tagintézménye Nagykanizsa), 7. Csobai Attila, Csobai Levente, Kanalas Renátó, Sándor Kristóf
Fiú egyéni (30): 1. Zsdrályevics Niko (Szederkényi Általános Iskola), 2. Kattári Dávid (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola), döntő: 11-6, 11-7, 3. Pirbus Domokos (Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános iskola Péterfy Sándor Tagintézménye Nagykanizsa) és Kulcsár Zalán (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola)
Leány csapat (8): 1. Bálint Anna, Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Pál Diána (Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj), 2. Kondor Anett, Kattári Dóra, Csenki Sára (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola), döntő: 15-4, 15-6, 3. Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Hajdú Fanni, Oláh Lola (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola)
Leány egyéni (21): 1. Gumhert Noémi, 2. Belovári Panna, döntő: 5-11, 11-8, 11-8, 3. Pál Diána és Bálint Anna (mind a négy Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj), Hajdú Fanni
IV. korcsoport
Fiú csapat (7): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander, Skultéti István (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola), 2. Gődér Máté, Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Szécsi Béla (Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola), döntő: 15-10, 15-10, 3. Béki Norbert, Sebők Roland, Zsigmond Tamás (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola)
Fiú egyéni (28): 1. Kökény Martin (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola), 2. Rab Alexander (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola), döntő: 16-14, 15-9, 3. Varga-Nagy Bálint (Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) és Mezei Gábor (Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola), 8. Sebők Roland
Leány csapat (7): 1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Molnár Enikő (Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj), 2. Börzöli Nikolett, Lendvai Dalma, Szabó Fruzsina, Tóth Bettina, Tóth Réka (Szederkényi Általános Iskola), döntő:15-10, 15-12, 3. Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Horváth Ramóna (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer), 4. Breszkó Viktória, Kolmanics Bianka, Suki Bianka (Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola), 7. Kiss Julianna, Nagy Noémi, Szabó Szilvia, Szurmai Noémi
Leány egyéni (21): 1. Horváth Lili (Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj), 2. Kiss Bettina (Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Kistelek), döntő: 11-2, 7-11, 11-7, 3. Buki Napsugár (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer) és Lázár Petra (Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj)
Az iskola neve | arany | ezüst | bronz | összesen |
Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj | 6 | 1 | 3 | 10 |
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | 2 | 2 | 4 | 8 |
Szederkényi Általános Iskola | 2 | 1 | - | 3 |
Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola | - | 4 | 2 | 6 |
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola | 1 | 1 | 2 | |
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Kistelek | 1 | - | 1 | |
Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer | - | - | 3 | 3 |
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye Nagykanizsa | - | - | 2 | 2 |
Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum | - | - | 1 | 1 |
Összesen | 10 | 10 | 16 | 36 |
II. korcsoport | ||
Fiú egyéni (22) | ||
1. | Farkas Bence | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
2. | Rédli István Márk | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
3. | Zudor Milán Csaba | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
3. | Rabi Marcell | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
5. | Boros Bálint | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
6. | Kanalas Renátó | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Csobai Attila | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Kádár Barna | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
9. | Budai Tamás Szebasztián | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
10. | Hetényi Marcell | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
11. | Hegedűs Levente | Szederkényi Általános Iskola |
12. | Rumszauer Zalán Péter | Szederkényi Általános Iskola |
13. | Miklós Péter | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
14. | Tukacs Ákos | Szederkényi Általános Iskola |
15. | Bálint András | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
16. | Korosecz Patrik | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
17 | Földvári Ákos | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
18. | Pongó Dávid János | Szederkényi Általános Iskola |
19. | Bakó Attila Bence | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
20. | Tóth Szabolcs Mátyás | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
21 | Kiss Milán | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
22. | Monse Botond | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
Leány egyéni (15) | ||
1. | Berezvai Barbara | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
2. | Kondor Anett | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
3. | Nagy Noémi | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Horváth Ramóna | Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pusztaszer |
5. | Répás Nadin Blanka | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
6. | Csóka Noémi | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
7. | Orbán Lili | Szederkényi Általános Iskola |
8. | Marczi Maja | Szederkényi Általános Iskola |
9. | Pintér Réka Virág | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
10. | Marosi Zsófia | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
11. | Szalai Blanka | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
12. | Bana Zoé | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
13. | Szegedi Hanna Gréta | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
14. | Bebesi Emília | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
15. | Balázs Rebeka | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
III. korcsoport | ||
Fiú csapat (13) | ||
1. | Suhajda Ádám, Trubics Gorán Varga Balázs, Zsdrályevics Niko | Szederkényi Általános Iskola |
2. | Jónás Károly Krisztián, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Pirbus Domonkos, Pölcz Máté, Takács Péter | Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános iskola Péterfy Sándor Tagintézménye Nagykanizsa |
4. | Farkas Bence, Román Sándor, Tóth Olivér | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
5. | Kovács Krisztián, Lednecki Patrik Balázs, Nagy Dániel, Sziver Patrik Péter | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
6. | Bálint Ádám, Kovács Dominik, Islai Ferenc, Vajda Botond. | Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
7. | Csobai Attila, Csobai Levente, Kanalas Renátó, Sándor Kristóf | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
8. | Irowa Noel, Rabi Marcell, Rédli István Márk | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
9. | Kovács Krisztofer, Reinprecht Bálint, Tóth Botond, Vörös Dominik | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
10. | Bakó Bence, Földvári Ákos, Miklós Péter, Monse Botond |
Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
11. | Boros Bálint, Budai Tamás Szebasztián, Kádár Barna, Zudor Milán Csaba | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
12. | Kiss Milán, Korosecz Patrik, Tóth Szabolcs Mátyás | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
13. | Hegedűs Levente, Pongó Dávid, Rumszauer Zalán Péter, Tukacs Ákos | Szederkényi Általános Iskola |
Fiú egyéni (30) | ||
1. | Zsdrályevics Niko | Szederkényi Általános Iskola |
2 | Kattári Dávid | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
3. | Pirbus Domokos | Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános iskola Péterfy Sándor Tagintézménye Nagykanizsa |
3. | Kulcsár Zalán | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Kovács Krisztián | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
6. | Pölcz Máté | Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános iskola Péterfy Sándor Tagintézménye |
7. | Irowa Noel | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
8. | Román Sándor | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
9. | Vörös Dominik | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
10. | Vajda Botond | Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
11. | Csobai Levente | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
12. | Sándor Kristóf | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
13. | Jónás Károly Krisztián | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
14. | Konka Dániel | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
15. | Trubics Gorán | Szederkényi Általános Iskola |
16. | Lednecki Patrik Balázs | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
17. | Bálint Ádám Dávid | Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
18. | Suhajda Ádám | Szederkényi Általános Iskola |
19. | Reinprecht Bálint | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
20. | Kovács Dominik | Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
21. | Kovács Krisztofer | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
22. | Varga Balázs | Szederkényi Általános Iskola |
23. | Szurmai Bence | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
24. | Sziver Patrik Péter | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
25. | Takács Péter | Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános iskola Péterfy Sándor Tagintézménye |
26. | Nagy Dániel | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
27. | Tóth Olivér | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
28. | Tóth Botond | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
29. | Islai Ferenc | Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
30. | Jakab Sándor | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
Leány csapat (8) | ||
1. | Bálint Anna, Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Pál Diána | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
2. | Kondor Anett, Kattári Dóra, Csenki Sára | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
3. | Breszkó Klaudia, Bubori Hajnalka, Hajdú Fanni, Oláh Lola | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Bebesi Emília, Kovács Liliána, Németh Anna | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
5. | Balatinácz Miléna, Domokos Viktória, Klajbár Jázmin, Troszt Fanni | Szederkényi Általános Iskola |
6. | Balázs Rebeka, Csóka Noémi, Marosi Zsófia, Répás Nadin Blanka, Szalai Blanka | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
7. | Börzöli Viktória Alexandra, Marczi Maja, Orbán Lili | Szederkényi Általános Iskola |
8. | Bana Zoé, Pintér Réka Virág, Szegedi Hanna Gréta | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
Leány egyéni (21) | ||
1. | Gumhert Noémi | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
2. | Belovári Panna | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
3. | Pál Diána | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
3. | Bálint Anna | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
5. | Hegedűs Petra | Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer |
6. | Hajdú Fanni | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
7. | Troszt Fanni | Szederkényi Általános Iskola |
8. | Molnár Enikő | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
9. | Balatinácz Miléna | Szederkényi Általános Iskola |
10. | Csenki Sára | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
11. | Breszkó Klaudia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
12. | Oláh Lola | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
13. | Orosz Dorina | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
14. | Kattári Dóra | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
15. | Németh Anna | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
16. | Domokos Viktória | Szederkényi Általános Iskola |
17. | Kovács Liliána | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
18. | Börzöli Viktória Alexandra | Szederkényi Általános Iskola |
19. | Klajbár Jázmin | Szederkényi Általános Iskola |
20. | Bubori Hajnalka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
21. | Szabó Szilvia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
IV. korcsoport | ||
Fiú csapat (7) | ||
1. | Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander, Skultéti István | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Gődér Máté, Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Szécsi Béla | Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola |
3. | Béki Norbert, Sebők Roland, Zsigmond Tamás | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
4. | Kattári Dávid, Major István Csongor, Rupa Roland | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
5. | Banka Adrián Tamás, Czuri Erik, Kalányos László Márk, Kocsis József | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
6. | Jakab Sándor, Kiss Martin Márk, Menyhárt Zsolt | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
7. | Csató János, Horváth Attila Krisztián, Rafael Patrik Dávid, Tarkó Tícián | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
Fiú egyéni (28) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
2. | Rab Alexander | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3. | Varga-Nagy Bálint | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
3. | Mezei Gábor | Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola |
5. | Oláh Szabolcs | Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola |
6. | Kocsis József | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
7. | Tordai Norbert | Piarista Általános Iskola, Gimnázium Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda Nagykanizsa |
8. | Sebők Roland | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
9. | Czuri Erik | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
10. | Tarkó Tícián | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
11. | Béki Norbert | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
12. | Suhajda Bálint | Szederkényi Általános Iskola |
13. | Szombathelyi Roland | Kiskanizsai Általános Iskola Nagykanizsa |
14. | Zsigmond Tamás | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
15. | Fodor László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
16. | Balogh Márton | Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer |
17. | Rupa Roland | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
18. | Csató János | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
19. | Horváth Attila | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
20. | Major István Csongor | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola |
21. | Rafael Patrik Dávid | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
22. | Szécsi Béla | Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola |
23. | Kiss Martin Márk | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
24. | Banka Adrián Tamás | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
25. | Menyhárt Zsolt | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
26. | Skultéti István | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
27. | Kalányos László Márk | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
28. | Gődér Máté | Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola |
Leány csapat (7) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Molnár Enikő | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
2. | Börzöli Nikolett, Lendvai Dalma, Szabó Fruzsina, Tóth Bettina, Tóth Réka | Szederkényi Általános Iskola |
3. | Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Horváth Ramóna | Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pusztaszer |
4. | Breszkó Viktória, Kolmanics Bianka, Suki Bianka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5. | Balázs Boglárka, Benhart Patrícia Virág, Dávid Nikolett, Kocsis Virág, Kóbor Kíra | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
6. | Kővári Evelin, Nyíri Viktória, Orosz Dorina | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
7. | Kiss Julianna, Nagy Noémi, Szabó Szilvia, Szurmai Noémi | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
Leány egyéni (21) | ||
1. | Horváth Lili | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
2. | Kiss Bettina | Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Kistelek |
3. | Buki Napsugár | Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pusztaszer |
3. | Lázár Petra | Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj |
5. | Tóth Réka | Szederkényi Általános Iskola |
6. | Börzöli Nikolett | Szederkényi Általános Iskola |
7. | Szabó Fruzsina | Szederkényi Általános Iskola |
8. | Szmerk Lara Anna | Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye Nagykanizsa |
9. | Tóth Bettina | Szederkényi Általános Iskola |
10. | Kiss Julianna | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
11. | Kocsis Virág | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
12. | Kolmanics Bianka | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
13. | Breszkó Viktória | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
14. | Lendvai Dalma | Szederkényi Általános Iskola |
15. | Horváth Réka Mónika | Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye |
16. | Balázs Boglárka | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
17. | Szurmai Noémi | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
18. | Dávid Nikolett | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
19. | Kővári Evelin | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |
20 | Kóbor Kíra | Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek |
21. | Nyíri Viktória | Szolnoki Kodály Zoltán Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola |