A lábtoll-labdázók 2018. október 6-án Újszászon rendezett 23. Serdülő Országos bajnokságán a fiúknál az újszásziak – Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin –, a lányoknál a pusztaszeriek – Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Horváth Orsolya, Kiss Bettina – nyerték a csapatversenyt. A bajnokcsapatok tagjai egyéniben is jeleskedtek. Kökény Martin és Horváth Orsolya egyéniben is bajnok lett, a csapattagok pedig érmesként álltak a dobogón. A fiú egyéniben nagy fölényben voltak az újszásziak. A legjobb nyolc között hét hazai volt.
Dunaújváros Gárdonyi DSE
Az Orbán Tibor vezette Szederkény csapata
Tápióbicske ST csapata
Pusztaszer PISZE SE
Az Újszászi VVSE csapata
A 23. Serdülő Országos bajnokság megnyitója
Fehér János köszöntötte a résztvevőket
Vágó Tibor (Pusztaszer), Orbán Tibor (Szederkény), Farkas Lilla versenytitkár és Fehér János
Újszász - Dunaújváros mérkőzés
Az Újszászi VVSE leány csapata
Fiú csapat: 2. Tápióbicske ST, 1. Újszászi VVSE, 3. Újszászi VVSE
Leány csapat: 2. Újszászi VVSE, 1. Pusztaszer PISZE SE, 3. Szederkény
A Dunaújváros Gárdonyi DSE negyedik helyezett fiú csapata
Diós Letícia (Újszászi VVSE)
Kökény Martin (Újszászi VVSE)
Galambos László (Újszászi VVSE)
Fiú egyéni: 2. Galambos László, 1. Kökény Martin, 3. Kenyeres Krisztián és Rab Alexander (mind Újszászi VVSE)
Leány egyéni: 2. Diós Letícia (Újszászi VVSE) 1. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 3. Bakó Lili (Újszászi VVSE) és Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE)
Fotó: Fehér János és Tánczos Krisztina
Lábtoll-labda az Aktív Rádióban:
|
Eredmények:
Fiú csapat (10): 1. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Brekli Levente, Mezei Gábor, Pikó Tibor (Tápióbicske ST), döntő: 13-15, 15-8, 15-12, 3. Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, Virág Attila (Újszászi VVSE). További újszászi eredmények: 5. Sebők Roland, Vidák Armand, Zsigmond Tamás, 6. Galambos Levente, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence, 8. Ágotai Ede, Csobai Levente, Jónás Károly
Fiú egyéni (34): 1. Kökény Martin, 2. Galambos László, döntő: 11-4, 6-11, 11-6, 3. Rab Alexander és Kenyeres Krisztián (mind Újszászi VVSE), 6. Sebők Roland, 7. Varga-Nagy Bálint, 8. Czétényi Krisztián
Leány csapat (6): 1. Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Horváth Orsolya, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 2. Bakó Lili, Diós Letícia, Hajdú Fanni, Konka Tímea (Újszászi VVSE), döntő: 15-13, 11-8, 3. Börzöli Nikolett, Lendvai Dalma, Tóth Réka (Szederkény), 6. 6. Kolmanics Bianka, Lázár Zsuzsanna, Suki Bianka
Leány egyéni (21): 1. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 2. Diós Letícia (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-8, 3. Bakó Lili (Újszászi VVSE) és Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), 8. Suki Bianka
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 2 | 3 | 4 | 9 |
Pusztaszer PISZE SE | 2 | - | 1 | 3 |
Tápióbicske ST | - | 1 | - | 1 |
Szederkény | - | – | 1 | 1 |
Fiú csapat (10) | ||
1. | Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Brekli Levente, Mezei Gábor, Pikó Tibor | Tápióbicske ST |
3. | Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, Virág Attila | Újszászi VVSE |
4. | Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5 | Sebők Roland, Vidák Armand, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
6. | Galambos Levente, Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
7. | Orsós Alex, Suhajda Bálint, Zsdrájevics Niko | Szederkény |
8. | Ágotai Ede, Csobai Levente, Jónás Károly | Újszászi VVSE |
9. | Kattári Dávid, Major István Csongor, Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Irowa Noel, Lednecki Patrik Balázs, Rédli István Márk, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Fiú egyéni (34) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Galambos László | Újszászi VVSE |
3. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
4. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
5. | Brekli Levente | Tápióbicske ST |
6. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
7. | Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
8. | Czétényi Krisztián | Újszászi VVSE |
9. | Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Zsdrájevics Niko | Szederkény |
11. | Mezei Gábor | Tápióbicske ST |
12. | Irowa Noel | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
13. | Pottondi Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
14. | Bozár János Rajmond | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
15. | Virág Attila | Újszászi VVSE |
16. | Pikó Tibor | Tápióbicske ST |
17. | Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
18. | Konka Dániel | Újszászi VVSE |
19. | Lednecki Patrik Balázs | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
20. | Ágotai Ede | Újszászi VVSE |
21. | Vidák Armand | Újszászi VVSE |
22. | Rédli István Márk | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
23. | Kattári Dávid | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
24. | Suhajda Bálint | Szederkény |
25. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
26. | Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
27. | Galambos Levente | Újszászi VVSE |
28. | Orsós Alex | Szederkény |
29. | Csobai Levente | Újszászi VVSE |
30. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
31. | Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
32. | Jónás Károly | Újszászi VVSE |
33. | Balogh Márton | Pusztaszer PISZE SE |
34. | Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
Leány csapat (6) | ||
1. | Buki Napsugár, Hegedűs Petra, Horváth Orsolya, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Bakó Lili, Diós Letícia, Hajdú Fanni, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
3. | Börzöli Nikolett, Lendvai Dalma, Tóth Réka | Szederkény |
4. | Csenki Doroti, Farkas Zsanett Ibolya, Pottondi Judit, Sin Viktória, Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5. | Anschau Evelin, Fónai Panka, Szabó Fruzsina Fanni | Szederkény |
6. | Kolmanics Bianka, Lázár Zsuzsanna, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (21) | ||
1. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
3. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
4. | Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Börzöli Nikolett | Szederkény |
7. | Szöllősi Vanessza Réka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
8. | Suki Bianka | Újszászi VVSE |
9. | Tóth Réka | Szederkény |
10. | Lendvai Dalma | Szederkény |
11. | Anschau Evelin | Szederkény |
12. | Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
13. | Szabó Fruzsina Fanni | Szederkény |
14. | Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
15. | Hegedűs Petra | Pusztaszer PISZE SE |
16. | Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
17. | Farkas Zsanett Ibolya | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
18. | Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
19. | Fónai Panka | Szederkény |
20. | Lázár Zsuzsanna | Újszászi VVSE |
21. | Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |