2018. szeptember 22-én rendezték Újszászon az Európai Sporthét rendezvényeként a #BeActive Gyermek és Serdülő Újszász Kupát. Az ősz első gyermek és serdülő lábtoll-labda versenyén a lelkes utánpótlás korú játékosok a két héttel korábbi felnőtt versenyhez hasonlóan, de rövidebb mérkőzéseket játszva, mind a hét versenyszámban pályára léptek. Kiválóan szerepeltek az Újszászi VVSE versenyzői. A 14 versenyszámból kilencet megnyertek. Az aranyérmek mellé még hét ezüst és kilenc bronzérmet is begyűjtöttek.
A korcsoportok legjobbjai – köztük három újszászi – nyerték az Újszász Kupát.
Gyermek fiú: Rab Alexander (Újszászi VVSE) négy első helyezéssel.
Gyermek leány: Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) két első, egy második és egy harmadik helyezéssel. Horváth Lili (Cserszegtomaji SK) azonos pontszámot ért el. Közöttük a jobb egyéni helyezés döntött.
Serdülő fiú: Kökény Martin (Újszászi VVSE) négy első helyezéssel.
Serdülő leány: Diós Letícia (Újszászi VVSE) két első és két második helyezéssel.
A legjobbak és a sorsoláson szerencsések BeActive pólót kaptak.
A pusztaszeri csapat
Pirosban az újszászi lábtoll-labdázók
A Dunaújváros Gárdonyi DSE versenyzői
A Cserszegtomaji SK lábtoll-labdázói
BeActive
Újszász - Dunaújváros gyermek mérkőzés
Pusztaszer - Újszász gyermek mérkőzés
Dunaújváros - Újszász serdülő mérkőzés
Varga-Nagy Bálint, Czétényi Krisztián - Galambos László, Kökény Martin (fehér) újszászi serdülő páros döntő
Gyermek páros helyosztó
Galambos László - Kökény Martin serdülő fiú egyéni elődöntő
Az eredményhirdetésre várva
Gyermek fiú csapat: 2. Dunaújváros Gárdonyi, 1. Újszászi VVSE, 3. Dunaújváros Gárdonyi
Gyermek fiú páros: 2. Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás (Újszászi VVSE), 1. Béki Norbert, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 3. Rabi Marcell, Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi) és Ágotai Ede, Jónás Károly (Újszászi VVSE)
Gyermek fiú egyéni: 2. Béki Norbert (Újszászi VVSE), 1. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 3. Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE) és Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi)
Gyermek leány csapat: 2. Cserszegtomaji SK, 1. Cserszegtomaji SK, 3. Újszászi VVSE
Gyermek leány páros 2. Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 1.Horváth Lili, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 3. Berezvai Barbara, Bálint Anna, (Cserszegtomaji SK) és Suki Bianka, Oláh Lola (Újszászi VVSE)
Gyermek lány egyéni: 2. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 1. Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), 3. Gumhert Noémi és Horváth Lili (Mindkettő Cserszegtomaji SK)
Serdülő fiú csapat. 2. Újszászi VVSE, 1. Újszászi VVSE, 3. Újszászi VVSE
Serdülő fiú egyéni: 2. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 3. Kenyeres Krisztián és Galambos László (mindkettő Újszászi VVSE)
Serdülő leány csapat: 2. Újszászi VVSE, 1. Pusztaszer PISZE SE, 3. Cserszegtomaji SK
Serdülő leány páros: 2. Bakó Lili, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 3. Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK) és Hegedűs Petra, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE)
Serdülő leány egyéni: 2. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 3. Lázár Petra és Rénes Boglárka (mindkettő Cserszegtomaji SK)
Bakó Lili, Galambos László - Diós Letícia, Kökény Martin serdülő vegyes páros döntő
Serdülő vegyes páros: 2. Galambos László, Bakó Lili (Újszászi VVSE), 1. Kökény Martin, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 3. Merschdorf Dániel, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) és Sándor Barnabás, Lázár Petra (hiányzik) Cserszegtomaji SK)
Az Újszász Kupa győztes serdülők: Kökény Martin és Diós Letícia (mindkettő Újszászi VVSE)
Gyermek vegyes páros: 2. Fark Vencel, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 1. Rab Alexander, Suki Bianka (Újszászi VVSE), 3. Farkas Bence, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Balogh Márton, Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE)
Az Újszász Kupa győztes gyermekek: Rab Alexander (Újszászi VVSE) és Belovári Panna (Cserszegtomaji SK)
Fotó: Fehér János és Takács Tamás
Serdülők
Fiú csapat (4): 1. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, 2. Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, Virág Attila, döntő: 11-7, 11-2, 3. Oláh Péter, Sebők Roland, Vidák Armand, Zsigmond Tamás (mind Újszászi VVSE)
Fiú páros (7): 1. Galambos László, Kökény Martin, 2. Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, döntő: 11-9, 11-3, 3. Kenyeres Krisztián, Virág Attila és Sebők Roland, Vidák Armand (mind Újszászi VVSE)
Fiú egyéni (14): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 9-11, 11-3, 11-4, 3. Galambos László és Kenyeres Krisztián (mindkettő Újszászi VVSE). További újszászi eredmények: 5. Sebők Ronad, 8. Virág Attila
Leány csapat (4): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 2. Bakó Lili, Diós Letícia, Suki Bianka (Újszászi VVSE), döntő: 11-3, 11-9, 3. Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK)
Leány páros (6): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 2. Bakó Lili, Diós Letícia (Újszászi VVSE), döntő: 11-4, 11-9, 3. Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK) és Hegedűs Petra, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE)
Leány egyéni (11): 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 9-11, 11-7, 15-13, 3. Rénes Boglárka és Lázár Petra (mindkettő Cserszegtomaji SK)
Vegyes páros (9): 1. Kökény Martin, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Galambos László, Bakó Lili (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 11-7, 3. Merschdorf Dániel, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) és Sándor Barnabás, Lázár Petra (Cserszegtomaji SK)
Gyermekek
Fiú csapat (8): 1. Béki Norbert, Kulcsár Zalán, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Irowa Noel, Rédli István Márk, Vadas Dominik, Zudor Milán Csaba (Dunaújváros Gárdonyi DSE), döntő: 11-4, 12-10, 3. Kattári Dávid, Major István Csongor, Rabi Marcell (Dunaújváros Gárdonyi DSE), 4. Konka Dániel, Oláh Barnabás, Oláh Olivér, Szurmai Bence, 6. Csobai Attila, Csobai Levente, Galambos Levente, Ürmös László, 7. Ágotai Ede, Jónás Károly, Makula Lajos, Sándor Kristóf, Sebők Bence
Fiú páros (13): 1. Béki Norbert, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás (Újszászi VVSE), döntő: 10-12, 11-6, 11-6, 3. Kattári Dávid, Rabi Marcell (Dunaújváros Gárdonyi DSE) és Ágotai Ede, Jónás Károly (Újszászi VVSE)
Fiú egyéni (28): 1. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Béki Norbert (Újszászi VVSE), döntő: 11-3, 11-6, 3. Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi DSE) és Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE), 6. Csobai Levente, 7. Konka dániel
Leány csapat (5): 1. Belovári Panna, Berezvai Barbara, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Bálint Anna, Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-4, 11-9, 3. Duda Morina, Oláh Lola, Suki Bianka (Újszászi VVSE), 5. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni
Leány páros (7): 1. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-3, 11-5, 3. Oláh Lola, Suki Bianka (Újszászi VVSE) és Bálint Anna, Berezvai Barbara (Cserszegtomaji SK)
Leány egyéni (17): 1. Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), 2. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), döntő: 6-11, 11-8, 11-3, 3. 3. Horváth Lili és Gumhert Noémi (mindkettő Cserszegtomaji SK), 6. Oláh Lola, 8. Suki Bianka
Vegyes páros (12): 1. Rab Alexander, Suki Bianka (Újszászi VVSE), 2. Fark Lőrinc, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), döntő: 10-12, 11-7, 11-4, 3. Farkas Bence, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Balogh Márton, Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE)
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 9 | 7 | 9 | 25 |
Pusztaszer PISZE SE | 3 | 1 | 3 | 7 |
Cserszegtomaji SK | 2 | 5 | 9 | 16 |
Dunaújváros Gárdonyi DSE | - | 1 | 3 | 4 |
Serdülők | ||
Fiú csapat (4) | ||
1. | Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, Virág Attila | Újszászi VVSE |
3. | Oláh Péter, Sebők Roland, Vidák Armand, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
4. | Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Fiú páros (7) | ||
1. | Galambos László, Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
3. | Kenyeres Krisztián, Virág Attila | Újszászi VVSE |
4. | Sebők Roland, Vidák Armand | Újszászi VVSE |
5. | Oláh Péter, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
6. | Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Rupa Roland, Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Fiú egyéni (14) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Galambos László | Újszászi VVSE |
4. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
5. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
6. | Bozár János Rajmond | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Varga-Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
8. | Virág Attila | Újszászi VVSE |
9. | Oláh Péter | Újszászi VVSE |
10. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
11. | Pottondi Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
12. | Czétényi Krisztián | Újszászi VVSE |
13. | Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
14. | Vidák Armand | Újszászi VVSE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Bakó Lili, Diós Letícia, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
3. | Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
4. | Pottondi Judit, Sin Viktória, Szöllősi Vanessza Réka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5. | Csenki Doroti, Farkas Zsanett Ibolya, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Leány páros (6) | ||
1. | Buki Napsugár, Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Bakó Lili, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
3. | Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
4. | Hegedűs Petra, Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Sin Viktória, Szöllősi Vanessza Réka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Farkas Zsanett Ibolya, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Csenki Doroti, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Leány egyéni (11) | ||
1. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
3. | Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
4. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
5. | Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Gyetvai Boglárka | Cserszegtomaji SK |
7. | Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
8. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
9. | Farkas Zsanett Ibolya | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
12. | Szöllősi Vanessza Réka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Vegyes páros (9) | ||
1. | Kökény Martin, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Galambos László, Bakó Lili | Újszászi VVSE |
3. | Merschdorf Dániel, Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Sándor Barnabás, Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
5. | Pottondi Szabolcs, Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Rupa Roland, Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Bozár János Rajmond, Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
8. | Rabi Marcell, Szöllősi Vanessza Réka | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
9. | Major István Csongor, Farkas Zsanett Ibolya | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
Gyermek korcsoport | ||
Fiú csapat (8) | ||
1. | Béki Norbert, Kulcsár Zalán, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Irowa Noel, Rédli István Márk, Vadas Dominik, Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
3. | Kattári Dávid, Major István Csongor, Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
4. | Konka Dániel, Oláh Barnabás, Oláh Olivér, Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
5. | Balogh Márton, Hegedűs Petra, Merschdorf Dániel | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Csobai Attila, Csobai Levente, Galambos Levente, Ürmös László | Újszászi VVSE |
7. | Ágotai Ede, Jónás Károly, Makula Lajos, Sándor Kristóf, Sebők Bence | Újszászi VVSE |
8. | Fark Lőrinc, Farkas Bence, Szemes Máté | Cserszegtomaji SK |
Fiú páros (13) | ||
1. | Béki Norbert, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás | Újszászi VVSE |
3. | Kattári Dávid, Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
4. | Ágotai Ede, Jónás Károly | Újszászi VVSE |
5. | Csobai Levente, Makula Lajos | Újszászi VVSE |
6. | Irowa Noel, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Balogh Márton, Merschdorf Dániel | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Galambos Levente, Ürmös László | Újszászi VVSE |
9. | Farkas Bence, Fark Lőrinc | Cserszegtomaji SK |
10. | Konka Dániel, Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
11. | Rédli István Márk, Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
12. | Csobai Attila, Oláh Olivér | Újszászi VVSE |
13. | Sebők Bence, Sándor Kristóf | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (28) | ||
1. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Béki Norbert | Újszászi VVSE |
3. | Kattári Dávid | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
4. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
5. | Merschdorf Dániel | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Csobai Levente | Újszászi VVSE |
7. | Konka Dániel | Újszászi VVSE |
8. | Irowa Noel | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
9. | Fark Lőrinc | Cserszegtomaji SK |
10. | Makula Lajos | Újszászi VVSE |
11. | Balogh Márton | Pusztaszer PISZE VSE |
12. | Jónás Károly | Újszászi VVSE |
13. | Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
14. | Oláh Olivér | Újszászi VVSE |
15. | Rédli István Márk | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
16. | Galambos Levente | Újszászi VVSE |
17. | Ürmös László | Újszászi VVSE |
18. | Szemes Máté | Cserszegtomaji SK |
19. | Ágotai Ede | Újszászi VVSE |
20. | Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
21. | Csobai Attila | Újszászi VVSE |
22. | Farkas Bence | Cserszegtomaji SK |
23. | Oláh Barnabás | Újszászi VVSE |
24. | Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
25. | Szurmai Bence | Újszászi VVSE |
26. | Zudor Milán Csaba | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
27. | Sándor Kristóf | Újszászi VVSE |
28. | Sebők Bence | Újszászi VVSE |
Leány csapat (5) | ||
1. | Belovári Panna, Berezvai Barbara, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Bálint Anna, Gumhert Noémi, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Duda Morina, Oláh Lola, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
4. | Kondor Anett, Takács Nikolett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
5. | Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
Leány páros (7) | ||
1. | Belovári Panna, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
2. | Gumhert Noémi, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Oláh Lola, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
4. | Bálint Anna, Berezvai Barbara | Cserszegtomaji SK |
5. | Duda Morina, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
6. | Kondor Anett, Takács Nikolett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
7. | Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
Leány egyéni (17) | ||
1. | Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE VSE |
2. | Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
3. | Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
4. | Gumhert Noémi | Cserszegtomaji SK |
5. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
6. | Oláh Lola | Újszászi VVSE |
7. | Berezvai Barbara | Cserszegtomaji SK |
8. | Suki Bianka | Újszászi VVSE |
9. | Duda Morina | Újszászi VVSE |
10. | Kondor Anett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
11. | Bubori Hajnalka | Újszászi VVSE |
12. | Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |
13. | Takács Nikolett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
14. | Bálint Anna | Cserszegtomaji SK |
15. | Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
16. | Hegedűs Petra | Pusztaszer PISZE SE |
17. | Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
Vegyes páros (12) | ||
1. | Rab Alexander, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
2. | Fark Lőrinc, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
3. | Farkas Bence, Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
4. | Balogh Márton, Buki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Rédli István Márk, Kondor Anett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
6. | Béki Norbert, Hajdú Fanni | Újszászi VVSE |
7. | Irowa Noel, Takács Nikolett | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
8. | Kulcsár Zalán, Oláh Lola | Újszászi VVSE |
9. | Kattári Dávid, Kattári Dóra | Dunaújváros Gárdonyi DSE |
10. | Ürmös László, Bubori Hajnalka | Újszászi VVSE |
11. | Szenes Máté, Berezvai Barbara | Cserszegtomaji SK |
12. | Makula Lajos, Ézsiás Lotti | Újszászi VVSE |