Remekül kezdtek az Újszászi VVSE lábtoll-labdázói 2018. február 10-én Dunaújvárosban, a gyermek, serdülő és ifjúsági idénynyitón. A 12 versenyszámból 9-ben újszászi győzelem született. Az aranyak mellé még öt ezüst és kilenc bronzérem is az újszásziak gyűjteményébe került. A korcsoport változások miatt jelentősen változott a mezőny összetétele. Voltak, akiknek ez lehetőséget adott az előrelépésre, voltak akik, a magasabb korcsoportban most a sor végére kerültek. Kökény Martinnak, aki az elmúlt évben a legjobb gyermek versenyzőnek bizonyult nem okozott gondot a korcsoport váltás. A első serdülő versenyén ott folytatta, ahol az előző évben abbahagyta. Két győzelemmel mutatkozott be a serdülők között. A múlt év legjobb serdülő játékosa, Kovács Márton is bátran játszott az ifik között. Egy bronzérmet elcsípett az idősebbek elől. Kökény Martin és Kovács Márton Dunaújvárosban vették át az elmúlt évi kiváló teljesítményükért járó serleget. A jó kezdéshez, a kilenc aranyhoz Rab Alexander, Kökény Martin, Diós Letícia és Vachal Krisztina két-két aranyéremmel járult hozzá. A kilencedik győzelem a nagy rivális nagykanizsaiakat legyőző Kanalas Renátó, Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József összeállítású ifi csapat érdeme.
Pirosban az újszászi csapat
A verseny megnyitóján
Fehér János és Kohán Árpádné
Kökény Martin 2017 legjobb gyermek fiú játékosa
Fehér János és Kökény Martin
Kovács Márton 2017 legjobb serdülő fiú játékosa
2017 legjobb gyermek és serdülő versenyzői: Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), Kökény Martin (Újszászi VVSE), Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE) és Kovács Márton (Újszászi VVSE)
Gyermek leány mérkőzés
Újszászi győzelem a gyermek fiúk harmadik helyért lejátszott mérkőzésén
Az eredményhirdetésre várva
Gyermek fiú csapat: 1. Újszászi VVSE (Rab Alexander, Béki Norbert, Oláh Krisztián), 3. Újszászi VVSE (Breszkó Klaudia, Kulcsár Zalán, Konka Dániel)
Gyermek leány csapat: 2. Újszászi VVSE (Kolmanics Bianka, Suki Bianka, Breszkó Viktória)
Serdülő fiú csapat: 1. Újszászi VVSE (Galambos László, Kökény Martin, Kenyeres Krisztián)
Serdülő leány csapat: 1. Újszászi VVSE (Rab Viktória, Bakó Lili, Diós Letícia)
Ifjúsági leány csapat: 2. Újszászi VVSE (Szaszkó Dorka, Kovács Brigitta, Lakatos Daniella, Kovács Enikő), 1. Újszászi VVSE (Farkas Lilla, Vachal Krisztina, Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia)
A verseny felülnézetből
Ifjúsági fiú csapat: 1. Újszászi VVSE (Molnár Gergő, Suki József, Kanalas Renátó, Kökény Zoltán)
Gyermek leány egyéni: 2. Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 1. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 3. Suki Bianka (Újszászi VVSE) és Berezvai Barbara (Cserszegtomaji SK)
Gyermek fiú egyéni: 2. Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi), 1. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 3. Béki Norbert és Oláh Krisztián (mindkettő Újszászi VVSE)
Kovács Márton (Újszászi VVSE)
Serdülő leány egyéni: 2. Lázár Petra (Cserszegtomaji SK), 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 3. Bakó Lili (Újszászi VVSE) és Rénes Boglárkas (Cserszagtomaji SK)
Serdülő fiú egyéni: 2. Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 3. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK) és Galambos László (Újszászi VVSE)
Ifjúsági leány egyéni: 2. Farkas Lilla (Újszászi VVSE), 1. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 3. Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE) és Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE)
Ifjúsági fiú egyéni: 2. Kanalas Renátó (Újszászi VVSE), 1. Horváth Gergő (Nagykanizsa ZSE), 3. Suki József és Kovács Márton (mindkettő Újszászi VVSE)
Fotó: Fehér János és Tánczos Krisztina
Lábtoll-labda az Aktív Rádióban:
|
Szloboda Imre közel 2000 fényképet készített a dunaújvárosi gyermek, serdülő és ifjúsági lábtoll-labda idénynyitón. Minden résztvevő megtalálhatja magát a képeken:
https://mega.nz/#F!Kg4RyRZR!4iPNMbnNns680wW1kQzyhQ
https://mega.nz/#F!zkwlBboK!GGoGsnSM679aRrtbYSCG4Q
https://mega.nz/#F!zlpkTYga!ceaCR8iO1Ths8dBWZLGuZA
https://mega.nz/#F!fkI10AYQ!-7Thv5hWXlrZIStyzatS8Q
Gyermekek
Fiú csapat (7): 1. Béki Norbert, Oláh Krisztián, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Gódány Bálint, Kattári Dávid, Major István Csongor (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 11-4, 11-7, 3. Breszkó Klaudia, Konka Dániel, Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE)
Fiú egyéni (17): 1. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi), döntő: 11-4, 11-6, 3. Béki Norbert és Oláh Krisztián (mindkettő Újszászi VVSE), Kulcsár Zalán
Leány csapat (4): 1. Belovári Panna, Berezvai Barbara, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Breszkó Viktória, Kolmanics Bianka, Suki Bianka (Újszászi VVSE), döntő: 11-2, 11-3, 3. Csenki Sára, Orsós Ramóna, Szűcs Vivien (Dunaújváros Gárdonyi)
Leány egyéni (10): 1. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 2. Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-9, 9-11, 11-8, 3. Suki Bianka (Újszászi VVSE) és Berezvai Barbara (Cserszegtomaji SK). További újszászi eredmények: 5. Breszkó Klaudia, 6. Breszkó Viktória, 8. Kolmanics Bianka
Serdülők
Fiú csapat (5): 1. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Göller Máté, Koszorús Mirkó, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 11-7, 3. Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs, Tokodi Dániel (Dunaújváros Gárdonyi) 4. Czétényi Krisztián, Kiss Milán, Nagy Bálint, 5. Sebők Roland, Zachar Dániel, Zsigmond Tamás
Fiú egyéni (17): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 11-7, 3. Galambos László (Újszászi VVSE) és Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), 8. Sebők Roland
Leány csapat (4): 1. Bakó Lili, Diós Letícia, Rab Viktória (Újszászi VVSE), 2. Gyetvai Boglárka, Pataki Lili, Rénes Boglárka, Török Lili (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-4, 11-8, 3. Oláh Noémi, Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra (Dunaújváros Gárdonyi)
Leány egyéni (17): 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Lázár Petra (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-5, 11-8, 3. Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK) és Bakó Lili (Újszászi VVSE)
Ifjúságiak
Fiú csapat (6): 1. Kanalas Renátó, Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József (Újszászi VVSE), 2. Horváth Gergő, Kovács Marcell, Tolnai Gergely (Nagykanizsa ZSE), döntő: 15-12, 15-12, 3. Kiss Bettina, Németh Barbara, Németh Mátyás, Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), 4. Farkas Levente, Kanalas Márió, Kovács Márton, Molnár Dániel
Fiú egyéni (15): 1. Horváth Gergő (Nagykanizsa ZSE), 2. Kanalas Renátó (Újszászi VVSE), döntő: 15-3, 9-15, 15-8, 3. Suki József és Kovács Márton (mindkettő Újszászi VVSE), Molnár Gergő, 6. Molnár Dániel
Leány csapat (4): 1. Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Farkas Lilla, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Lakatos Daniella, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 15-2, 15-3, 3. Gyalog Csenge, Lázár Petra, Szrapkó Sára (Cserszegtomaji SK)
Leány egyéni (14): 1. Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Farkas Lilla (Újszászi VVSE), döntő: 15-10, 15-8, 3. Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE) és Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 5. Kovács Brigitta, 7. Ézsiás Fanni, 8. Ézsiás Zsófia
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 9 | 5 | 9 | 23 |
Cserszegtomaji SK | 2 | 4 | 4 | 10 |
Nagykanizsa ZSE | 1 | 1 | - | 2 |
Dunaújváros Gárdonyi | - | 2 | 3 | 5 |
Pusztaszer PISZE SE | - | - | 2 | 2 |
Gyermekek | ||
Fiú csapat (7) | ||
1. | Béki Norbert, Oláh Krisztián, Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Gódány Bálint, Kattári Dávid, Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Breszkó Klaudia, Konka Dániel, Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
4. | Irowa Noel, Lednecki Patrik, Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
5. | Rabi Marcell, Rédli István Márk, Zecher Józsué | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Garbacz Bertold, Novák Rikárdó, Orsós Vendel Milán | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Bokor Norbert, Nyerusai Erik, Szilágyi Krisztián | Dunaújváros Gárdonyi |
Fiú egyéni (17) | ||
1. | Rab Alexander | Újszászi VVSE |
2. | Kattári Dávid | Dunaújváros Gárdonyi |
3. | Béki Norbert | Újszászi VVSE |
4. | Oláh Krisztián | Újszászi VVSE |
5. | Garbacz Bertold | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Irowa Noel | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Kulcsár Zalán | Újszászi VVSE |
8. | Major István Csongor | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Orsós Vendel Milán | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Lednecki Patrik | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Novák Rikárdó | Dunaújváros Gárdonyi |
12. | Rabi Marcell | Dunaújváros Gárdonyi |
13. | Vadas Dominik | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Konka Dániel | Újszászi VVSE |
15. | Zecher Józsué | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Gódány Bálint | Dunaújváros Gárdonyi |
17. | Rédli István Márk | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány csapat (4) | ||
1. | Belovári Panna, Berezvai Barbara, Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
2. | Breszkó Viktória, Kolmanics Bianka, Suki Bianka | Újszászi VVSE |
3. | Csenki Sára, Orsós Ramóna, Szűcs Vivien | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Kondor Anett, Kovács Réka, Popán Bianka | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány egyéni (10) | ||
1. | Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
2. | Pál Diána | Cserszegtomaji SK |
3. | Suki Bianka | Újszászi VVSE |
4. | Berezvai Barbara | Cserszegtomaji SK |
5. | Breszkó Klaudia | Újszászi VVSE |
6. | Breszkó Viktória | Újszászi VVSE |
7. | Csenki Sára | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Kolmanics Bianka | Újszászi VVSE |
9. | Kondor Anett | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Orsós Ramóna | Dunaújváros Gárdonyi |
Serdülők | ||
Fiú csapat (5) | ||
1. | Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel, Göller Máté, Koszorús Mirkó, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Bozár János Rajmond, Pottondi Szabolcs, Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Czétényi Krisztián, Kiss Milán, Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
5. | Sebők Roland, Zachar Dániel, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
Fiú egyéni (17) | ||
1. | Kökény Martin | Újszászi VVSE |
2. | Kenyeres Krisztián | Újszászi VVSE |
3. | Galambos László, | Újszászi VVSE |
4. | Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
5. | Pottondi Szabolcs | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
7. | Fark Vencel | Cserszegtomaji SK |
8. | Sebők Roland | Újszászi VVSE |
9. | Tokodi Dániel | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Czétényi Krisztián | Újszászi VVSE |
11. | Koszorús Mirkó | Cserszegtomaji SK |
12. | Kiss Milán | Újszászi VVSE |
13. | Zachar Dániel | Újszászi VVSE |
14. | Bozár János Rajmond | Dunaújváros Gárdonyi |
15. | Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
16. | Göller Máté | Cserszegtomaji SK |
17. | Nagy Bálint | Újszászi VVSE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Bakó Lili, Diós Letícia, Rab Viktória | Újszászi VVSE |
2. | Gyetvai Boglárka, Pataki Lili, Rénes Boglárka, Török Lili | Cserszegtomaji SK |
3. | Oláh Noémi, Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
4. | Csenki Doroti, Farkas Zsanett, Pottondi Judit, Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány egyéni (17) | ||
1. | Diós Letícia | Újszászi VVSE |
2. | Lázár Petra | Cserszegtomaji SK |
3. | Rénes Boglárka | Cserszegtomaji SK |
4. | Bakó Lili | Újszászi VVSE |
5. | Szöllősi Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Pottondi Judit | Dunaújváros Gárdonyi |
7. | Gyetvai Boglárka | Cserszegtomaji SK |
8. | Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Pataki Lili | Cserszegtomaji SK |
10. | Tarczal Kíra | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Sin Viktória | Dunaújváros Gárdonyi |
12. | Surnyák Anna | Dunaújváros Gárdonyi |
13. | Török Lili | Cserszegtomaji SK |
14. | Rab Viktória | Újszászi VVSE |
15. | Csenki Doroti | Dunaújváros Gárdonyi |
16. | Kiss Bettina | Pusztaszer PISZE SE |
17. | Farkas Zsanett | Dunaújváros Gárdonyi |
Ifjúságiak | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Kanalas Renátó, Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József | Újszászi VVSE |
2. | Horváth Gergő, Kovács Marcell, Tolnai Gergely | Nagykanizsa ZSE |
3. | Kiss Bettina, Németh Barbara, Németh Mátyás, Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Farkas Levente, Kanalas Márió, Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
5. | Koszorús Sámuel, Román Zsolt, Széles László | Cserszegtomaji SK |
6. | Ledneczki Rebeka, Papp Márk, Vadas Viktor | Dunaújváros Rudas |
Fiú egyéni (15) | ||
1. | Horváth Gergő | Nagykanizsa ZSE |
2. | Kanalas Renátó | Újszászi VVSE |
3. | Suki József | Újszászi VVSE |
4. | Kovács Márton | Újszászi VVSE |
5. | Molnár Gergő | Újszászi VVSE |
6. | Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
7. | Simon Márk | Pusztaszer PISZE SE |
8. | Németh Mátyás | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Vadas Viktor | Dunaújváros Rudas |
10. | Kanalas Márió | Újszászi VVSE |
11. | Koszorús Sámuel | Cserszegtomaji SK |
12. | Széles László | Cserszegtomaji SK |
13. | Papp Márk | Dunaújváros Rudas |
14. | Farkas Levente | Újszászi VVSE |
15. | Kökény Zoltán | Újszászi VVSE |
Leány csapat (4) | ||
1. | Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Farkas Lilla, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Lakatos Daniella, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Gyalog Csenge, Lázár Petra, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
4. | Mészáros Vivien, Szűrös Csenge, Tóth Viktória | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari |
Leány egyéni (14) | ||
1. | Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Farkas Lilla | Újszászi VVSE |
3. | Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
4. | Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
6. | Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
7. | Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
8. | Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
9. | Szűrös Csenge | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari |
10. | Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
11. | Lakatos Daniella | Újszászi VVSE |
12. | Ledneczki Rebeka | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari |
13. | Tóth Viktória | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari |
14. | Mészáros Vivien | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari |