Három korcsoportban 67-en indultak a Tollaslabda Diákolimpia® iskolai fordulójában. A korcsoportok legjobbjai továbbjutottak a megyei döntőbe, amelyet február 11-én Újszászon rendeznek.

Eredmények:

3-4. osztályos fiúk: 1. Makula Lajos 4.a, 2. Oláh Barnabás 4.b, 3. Komáromi Martin 4.b és Szentpéteri Tamás 3.a.

3-4.osztályos leányok: 1. Sallai Panna 4.a, 2. Oláh Lola 4.b, 3. Pomázi Boróka 3.a és Novák Veronika 4.a.

5-6. osztályos fiúk: 1. Kökény Martin 6.c, 2. Fodor László 6.b, 3. Rab Alexander 6.b és Kaló László 6.b

5-6. osztályos leányok: 1. Vincze Vivien 6.a, 2. Havacs Vivien 5.b, 3. Galambos Leila 6.a és Rafael Letícia 5.b

7-8. osztályos fiúk: 1. Molnár Dániel 8.a, 2. Dániel Márk 8.a, 3. Kanalas Márió 8.b és Kanálos Péter 7.a

7-8. osztályos leányok: 1. Szaszkó Dorka 8.a, 2. Diós Letícia 8.a, 3. Ézsiás Zsófia 8.a és Bakó Lili 7.a

V. korcsoport fiúk: 1. Suki József 8.a

 

Google Photos

Fotó: Fehér János

 

Vörösmarty Tollaslabda Diákolimpia®
Újszász, 2017. január 16., 18., 23.
67 induló
  Név Születési év Osztály
  3-4. osztályosok    
  Fiúk (18)    
1. Makula Lajos 2005 4.a
2. Oláh Barnabás 2006 4.b
3. Komáromi Martin 2006 4.b
4. Szentpéteri Tamás 2007 3.a
5. Szurmai Bence 2006 4.b
6. Eszes Dávid 2006 4.b
7. Oláh Levente 2007 3.a
8. Konka Dániel 2007 4.b
9. Kanálos Krisztofer 2006 4.b
10. Kanalas Roland 2006 4.a
11. Jónás Károly 2006 4.a
12. Skultéti Zsombor 2007 3.a
13. Kulcsár Zalán 2006 4.b
14. Gyalog Bálint 2007 3.a
15. Ürmös László 2007 3.a
16. Rácz Attila 2006 4.b
17. Csobai Attila 2008 3.a
18. Galambos Levente 2007 3.a
  Leányok (8)    
1. Sallai Panna 2007 4.a
2. Oláh Lola 2006 4.b
3. Pomázi Boróka 2008 3.a
4. Novák Veronika 2006 4.a
5. Kanálos Letícia 2007 4.a
6. Hajdú Fanni 2006 4.a
7. Breszkó Klaudia 2006 4.a
8. Lázár Zsuzsanna 2005 4.a
  5-6. osztályosos    
  Fiúk (19)    
1. Kökény Martin 2004 6.c
2. Fodor László 2004 6.b
3. Rab Alexander 2005 6.b
4. Kaló László 2004 6.b
5. Kaló Gábor 2004 6.b
6. Dombai Ádám 2004 6.c
7. Oláh Péter 2004 6.a
8. Lakatos Martin 2005 6.c
9. Eszes Bence 2004 6.c
10. Komáromi Gyula 2005 6.a
11. Viola Zoltán 2005 5.a
12. Farkas Marcell 2004 6.c
13. Tóth Roland 2006 5.a
14. Oláh Krisztián 2005 5.b
15. Kanalas Róbert 2005 5.a
16. Lázár Sándor 2004 5.b
17. Kanálos József 2004 5.a
18. Barta Gábor 2005 5.b
19. Zakar Tibor 2005 5.b
  Leányok (6)    
1. Vincze Vivien 2004 6.a
2. Havacs Vivien 2006 5.b
3. Galambos Leila 2005 6.a
4. Rafael Letícia 2005 5.b
5. Varga Cintia 2004 6.a
6. Nédó Éva 2006 5.b
  7-8. osztályosok    
  Fiúk (6)    
1. Molnár Dániel 2002 8.a
2. Dániel Márk 2002 8.a
3. Kanalas Márió 2002 8.b
4. Kanálos Péter 2003 7.a
5. Gudics Richárd 2002 8.c
6. Zachar Dániel 2003 7.b
  Fiúk (1)    
1. Suki József 2000 8.a
  Leányok (9)    
1. Szaszkó Dorka 2002 8.a
2. Diós Letícia 2003 8.a
3. Ézsiás Zsófia 2002 8.a
4. Bakó Lili 2003 7.a
5. Rab Viktória 2003 7.a
6. Oláh Viktória 2003 7.b
7. Rafael Letícia 2002 7.c
8. Barta Angelika 2004 7.c
9. Rigó Mercédesz 2002 7.c

 

Újszász 2016©