I. forduló | 2010. november 21. | |
15 óra | Szunnyogók – Nyeretlen nyertesek | 8-4 |
16 óra | Barátok – Hajduk | 4-10 |
17 óra | Loksi – Real Spedíció | 9-22 |
18 óra | Ordasok – Piac Kft. | 3-6 |
II. forduló | 2010. december 5. (vasárnap) | |
15 óra | Nyeretlen nyertesek – Szunnyogók | 8-5 |
16 óra | Ordasok – Real Spedíció | 6-20 |
17 óra | Barátok – Piac Kft. | 1-7 |
18 óra | Loksi – Hajduk | 3-6 |
III. forduló | 2010. december 12. | |
15 óra | Szunnyogók – Nyeretlen nyertesek | 10-5 |
16 óra | Barátok – Ordasok | 11-3 |
17 óra | Loksi – Piac Kft. | 4-13 |
18 óra | Hajduk – Real Spedíció | 5-7 |
IV. forduló | 2010. december 19. | |
15 óra | Nyeretlen nyertesek – Szunnyogók | 1-12 |
16 óra | Loksi – Ordasok | 10-4 |
17 óra | Hajduk – Piac Kft. | 6-6 |
18 óra | Barátok – Real Spedíció | 4-7 |
V. forduló | 2011. január 9. | |
15 óra | Szunnyogók – Nyeretlen nyertesek | 10-6 |
16 óra | Ordasok – Hajdúk | 6-5 |
17 óra | Barátok – Loksi | 4-11 |
18 óra | Real Spedíció – Piac Kft. | 4-5 |
VI. forduló | 2011. január 16. | |
15 óra | Szunnyogók – Nyeretlen nyertesek | 10-6 |
16 óra | Ordasok – Piac Kft. | 5-15 |
17 óra | Loksi – Real Spedíció | 4-10 |
18 óra | Barátok – Hajduk | 6-8 |
VII. forduló | 2011. január 23. | |
15 óra | Nyeretlen nyertesek – Szunnyogók | 4-7 |
16 óra | Ordasok – Real Spedíció | 6-18 |
17 óra | Loksi – Hajduk | 4-5 |
18 óra | Barátok – Piac Kft. | 3-10 |
VIII. forduló | 2011. január 30. | |
15 óra | Szunnyogók – Nyeretlen nyertesek | 10-5 |
16 óra | Barátok – Ordasok | 6-8 |
17 óra | Loksi – Piac Kft. | 6-14 |
18 óra | Hajduk – Real Spedíció | 6-10 |
IX. forduló | 2011. február 6. | |
15 óra | Nyeretlen nyertesek – Szunnyogók | 9-3 |
16 óra | Loksi – Ordasok | 3-3 |
17 óra | Barátok – Real Spedíció | 2-7 |
18 óra | Hajduk – Piac Kft. | 1-4 |
X. forduló | 2011. február 13. | |
15 óra | Szunnyogók – Nyeretlen nyertesek | 11-6 |
16 óra | Ordasok – Hajdúk | 1-7 |
17 óra | Barátok – Loksi | 7-4 |
18 óra | Real Spedíció – Piac Kft. | 5-3 |
VIII. Szenior Újszász Kupa 2011. február 27. 9 óra |