Március 14-én a 18. Újszász Kupával befejeződött a 2012/2013. évi teremfoci szezon. A bajnokság csapatai közül előzetesen hat csapat nevezett, és így a tervek szerint két hármas csoportban kezdődött volna a torna. Az Orange a kezdés előtt húsz perccel lemondta a részvételt. Ezért új sorsolás készült. Az öt csapat 2x12 perces játékidővel körmérkőzést játszott. A bajnok Keselyűk kupagyőzelemre tört. Első mérkőzésén 6-4-re verte a bajnokság meglepetés csapatát, az Olajbörzét, majd a No Fear elleni  4-1-es győzelem után meglepően könnyen nyert 3-1-re a bajnokság ezüstérmese, a reklamálásban erős szolnokiakkal megerősített Legendák ellen is. Az Aprítógépgyár elleni 4-2-es örömjáték a bajnokság mellé a kupagyőzelmet is jelentette. Az utolsó fordulóban az Olajbörze 9-0-ra kiütötte a Legendákat, és elvette tőlük a második helyet. Negyedik a No Fear 3-2-es legyőzésével az Aprítógépgyár.

Végeredmény
1. Keselyűk 4 4 17-8 12
2. Olajbörze 4 3 1 20-10 9
3. Legendák 4 2 2 12-20 6
4. Aprítógépgyár 4 1 3 8-12 3
5. No Fear 4 4 12–19 0

A kupa fordulói között zajlott le a 19. Városi Teremlabdarúgó Bajnokság eredményhirdetése. Az első három helyezett érmet, valamennyi csapat serleget kapott.

1. Keselyűk (Konka Olivér, Kaló Gábor, Nagy Sándor, Rézsó Tamás, Konka Tamás, Major László, Lévai Norbert, Csábi László, Banka Alex, Szűcs József, Viola Kálmán, Szarvák Norbert. Csapattámogató: Szabó János), 2. Legendák, 3. Real Spedíció, 4. Orange, 5. Olajbörze, 6. Never back down, 7. Aprítógépgyár, 8. Street Figther.

Különdíjat kaptak a legjobb góllövők: 1. Dóra Ákos (Orange) 37 gól, 2. Farkas Gábor (Legendák) 33 gól, 3. Bezzeg László (Real Spedíció) 29 gól és Szilvási Ferenc (Real Spedíció) 29 gól, a legjobb kapusok: Konka Olivér (Keselyűk) és Szaszkó Csaba (Legendák, valamint a legfiatalabb játékos, a 15 éves Nagy Patrik (Legendák) és a legidősebb játékos, az 51 éves Bezzeg László (Real Spedíció).