2012. október 6. Szepetnek

Szoros küzdelmek után két újszászi, valamint egy-egy nagykanizsai és pusztaszeri bajnoki címmel fejeződött be Szepetneken, a horvát határtól tíz kilométerre lévő szép dunántúli kistelepülésen a gyermek lábtoll-labdázók (1999-ben és később születettek) országos bajnoksága. A bajnokságon jól szerepeltek az Újszászi VVSE gyermek versenyzői. Két bajnoki címet nyertek, és mellé még három ezüst és két bronzérmet is szereztek. A fiúk hármasát Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos II. Róbert, Molnár Gergő összeállításban az újszásziak nyerték. A döntőben a hazaiak bajnoki címet védő hármasát győzték le. Fiú egyéniben a bajnokcsapat két tagja Kanálos II. Róbert és Csépány Erik döntőzött. Kanálos II. Róbert nyert 12-10, 11-2-re. A harmadik helyen két szepetneki, Fülöp Krisztián és Horváth Gergő végzett. A leány hármast az erőteljesebben játszó Németh Barbara, Szabó Luca, Túri Noémi, Varga Gabriella összetételű Pusztaszer PISZE SE nyerte az újszásziak Csák Vivien, Ézsiás Fanni, Farkas Lilla, Turza Beatrix csapata előtt. A leány egyéniben Kunics Réka (Nagykanizsa ZSE) sorozatban harmadik bajnoki címét gyűjtötte be. 2. Farkas Lilla (Újszászi VVSE), 3. Túri Noémi és Szabó Luca (mindkettő Pusztaszer PISZE SE).

Képtár | Picasa

Fotó: Tóth Gábor

Eredmények:

Fiú hármas (12): Bajnok: Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos II. Róbert, Molnár Gergő (Újszászi VVSE), 2. Fülöp Krisztián, Horváth Gergő, Marton Richárd (Szepetnek SE), döntő: 15-12, 15-8, 3. Juhász Patrik, Kovács Gergő, Kovács Márton (Újszászi VVSE), 6. Becskereki László, Kökény Zoltán, Molnár Dániel, Varga Károly.

Fiú egyéni (42): Bajnok: Kanálos II. Róbert (Újszászi VVSE), 2. Csépány Erik (Újszászi VVSE), döntő: 12-10, 11-2, 3. Fülöp Krisztián és Horváth Gergő (Szepetnek SE). További újszászi eredmények: 6. Molnár Gergő, 7. Kovács Gergő, 8. Kanalas Renátó.

Leány hármas (9): Bajnok: Németh Barbara, Szabó Luca, Túri Noémi, Varga Gabriella (Pusztaszer PISZE SE), 2. Csák Vivien, Ézsiás Fanni, Farkas Lilla, Turza Beatrix (Újszászi VVSE), döntő:15-13, 15-11, 3. Ézsiás Zsófia, Kenyeres Lívia, Kerekes Boglárka, Kis Csenge (Újszászi VVSE).

Leány egyéni (33): Bajnok: Kunics Réka (Nagykanizsa Zemplén SE), 2. Farkas Lilla (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-7, 3. Túri Noémi és Szabó Luca (mindkettő Pusztaszer PISZE SE). 5. Kenyeres Lívia, 6. Ézsiás Fanni, 7. Csák Vivien, 8. Turza Beatrix.