Nikolaos Ntaioglou párosban világbajnoki hatodik helyezett görög versenyző last minute nevezésével 9 ország versenyzői várják a 16. Nyílt Magyar Nemzetközi Lábtoll-labda Bajnokság augusztus 13-i kezdését. A verseny első két napján a benevezett 50 férfi és 24 női hármasban közel 250 versenyző lép majd pályára. Népes csapatot nevezett a házigazda Újszászi VVSE. A 19 férfi és a 12 női csapatban közel száz versenyző – köztük a címvédő a Boros Péter, Bogár László, Kézér Zsolt, Nózsi Péter összeállítású férfi és a Szabó Nóra Varga Rita, Vágó Henriett összeállítású Kapás Ágnest nélkülöző női csapat – indul a versenyen.
Fotó: Fehér János és Fehér Judit
Férfiak
Anglia 2 csapat
1. Marcus Peart, Billy Robson, David Winter
2. Graeme Dodds, Kyle Holt, Josef Rowell
Ausztria 2 csapat
3. Eva Trunner, Johannes Gross, Michael Holzapfel
4. Martin Holzapfel, Kaizer Ákos, Maximilian Koch
Franciaország 2 férfi csapat
5. Alexandre Mariottini, Francois Grignard, Mathieu Dubost
6. Jurgen Formentel, Jeremy Beuvin, Ayman Moussa, Pierre-Alain Duffait
Lengyelország 2 férfi csapat
7. Dawid Kądzielawa, Mateusz Miazga, Krystian Michałek
8. Patryk Siwy, Piotr Garus, Paweł Wojtaszek
Németország 7 férfi csapat
9. TV Lipperode: Sven Henneböle, Philipp Münzner, Tobias Tochtrop
10. Flying Feet Haspe 1: Maximilian Duchene, Philip Kühne, Torben Nass
11. Flying Feet Haspe 2: Nils Berndt, Max Bornemann, Daniel Pflug
12. Flying Feet Haspe 3: Ilya Kapustyan, Niklas Meissner, Jan Hendrik Ullrich
13. Flying Feet Haspe 4: Andreas Bornemann, Michael Duchene, Daniel Nass, Wolfgang Nass
14. FFC Hagen 1: Sven Walter, David Zentarra, Michael Kowallik
15. FFC Hagen 2: Christopher Zentarra, Olaf Völzmann, Uwe Walter
Szerbia 2 csapat
16. Kis Torma András, Sinkovics Edvin, Szarapka Rudolf, Takács Kornél
17. Gajda István, Nagy István, Tóth Tibor, Török Zsolt
Szlovákia 2 csapat
18. Kondás Ádám, Sebastian Költő, Szimko Balázs
19. Feke Gábor, Szűcs Gábor, Tomori Tamás, Vasko Péter
Magyarország 31 csapat
Borjád SE 1 csapat
20. Himmer János, Kleics Dávid, Nyisztor Zoltán, Pop Valentin, Wágner Gábor
Cserszegtomaj SK 1 csapat
21. Farsang András, Farsang Imre, Németh Balázs, Szántó László
Nagykanizsa ZSE 3 csapat
22. Arany Bálint, Huszár Emil, Takács Endre
23. Farkas Balázs, Lukács Benedek, Lukács Márton
24. Baranyai Benett, Budavölgyi Bálint, Kovács Patrick, Kunics Bence
Pusztaszer PISZE SE 3 csapat
25. Dékány Dávid, Horváth Bence, Kálmán Ferenc
26. Gyapjas Adrienn, Bárkányi Márk, Fehér Zsolt, Terecskei Róbert
27. Pigler Tamás, Tóth Zoltán, Vágó Tibor
Tápióbicske Földváry DSK 2 csapat
28. Árva Tamás, Mészáros Róbert, Molnár József, Ságodi Zoltán
29. Győri Gyula, Lőrincz Tamás, Nagy Máté, Tóth Márk
Szepetnek SE 2 csapat
30. Hegedüs Szilárd, Horváth László, Molnár Tamás, Pati Tamás
31. Horváth Gergő, Fülöp Krisztián, Laskiné Spingár Éva, Pati Milán
Újszászi VVSE 19 csapat
32. Baláti Zoltán, Kecskés László, Szurmai Tibor
33. Ágotai Olivér, Nagy Jenő Olivér, Szacskó József, Zsigmond Tamás
34. Bogár László, Boros Péter, Kézér Zsolt, Nózsi Péter
35. Barta Ferenc, Herczeg Gábor, Szűcs Gergely, Tóth Gábor
36. Becskereki Sándor, Kurdi Gábor, Tóth Gergő, Tóth Roland
37. Duka Olivér, Kanálos Róbert, Raffael Csaba
38. Harsányi Zoltán, Joó Richárd, Köböl Áron
39. Fehér János, ifj. Fehér János, Nikosz Ntaioglou, Ráski Lajos
40. Bakó János, Konka Gábor, Konka Péter, Sipos Péter
41. Hartyányi Dániel, Juhász István, Pintácsi László
42. Ifj. Ágotai Olivér, Baláti Márton, Molnár Kristóf
43. Lakatos Attila, Stefan Blank, Simon János
44. Csépány Erik, Farkas Balázs, Farkas Martin
45. Bábosik Ferenc, Pető Tibor, Tóth István
46. Kanálos Júlió, Kanálos Ferenc, Kanálos József
47. Bakó Zsolt, Szarvák Zsolt, Zsákai Milán
48. Faragó Róbert, Kovács Gergő, Vidák Ferenc
49. Barta Martin, Kanálos II, Róbert, Remecz Attila
50. Bábosik Ádám, Bérczes Róbert, Menkó Attila
Nők
Németország 2 csapat
1. Sarah Walter, Katharina Schütz, Sarah Rüth (FFC Hagen)
2. Betül Günay, Maria Zachou,
Lengyelország 2 csapat
3. Lidia Kądzielawa, Patrycja Bukowska, Sylwia Miazga
4. Kinga Michałek, Zuzanna Cielak, Marta Wojtaszek
Szerbia
Királyhalom 2 csapat
5. Galai Tamara, Fuszkó Timea, Galai Bianca
6. Piri Edina, Vásárhelyi Anna,
Szlovákia
Királyhelmec 2 csapat
7. Bagos Viktória, Kunics Réka (Nagykanizsa), Papp Kinga
8. Feke Anita, Jurcsák Viktória, Muszka Beatrica
Magyarország
Borjád SE 1 csapat
9. Darnai Adrienn, Frakas Martina, Heinek Amáta
Tápióbicske Földváry DSK 2 csapat
10. Molnár Laura, Prokkain Bettina, Prokkain Lilla
11. Kóber Vivien, Lőrincz Tina, Mészáros Adrienn, Tülkös Henriett
Újszászi VVSE 12 csapat
12. Barta Petra, Kurdi Krisztina, Tóth Virág, Varga Frida
13. Eperjessy Zsófia, Gazdag Viktória, Harsányi Judit
14. Bata Krisztina, Gulyás Adrienn, Kaszonyi Viktória
15. Fehér Judit, Nagy Zoltánné, Szabó Henriett
16. Szabó Nóra, Varga Rita, Vágó Henriett
17. Ágoston Rebeka, Ézsiás Kitti, Joó Anett, Makai Gréta
18. Bíró Beáta, Busi Olga, Szőke Viktória
19. Becskereki Nikolett, Dobozi Boglárka, Tűri Alexandra
20. Oszlányi Mercédesz, Pál Dorina (Cserszegtomaj), Szacskó Ágota, Udvari Boglárka (Cserszegtomaj)
21. Csák Vivien, Fehér Valéria, Hornyák Erzsébet, Fülöp Áldáska
22. Farkas Lilla, Kenyeres Lívia, Mucza Szilvia
23. Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Turza Beáta
Jánoshida SE 1 csapat
24. Menyhárt Anna, Menyhárt Zsófia, Sülyi Judit, Gazsi Márta