Április 18-án a jánoshidai Petőfi Sándor Általános Iskola sportcsarnokában rendezték a lábtoll-labdázók III-IV. korcsoportos Jász-Nagykun-Szolnok megyei diákolimpiáját, amelyen három iskola – a házigazda jánoshidai Petőfi Sándor Általános Iskola, az újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, és Pest megyéből vendégként Bakos Dániel vezetésével a tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola – 94 versenyzője lépett pályára. A gyerekek nagy lelkesedéssel küzdöttek a bajnoki címekért, az érmekért és az országos döntőbe jutásért. A nagy létszámú újszászi csapat szinte minden érmes helyezést elhódított. A Vörösmartysok között kiemelkedő teljesítményt nyújtott a csapatban és az egyéniben is aranyérmes Farkas Balázs, Becskereki Nikolett és Hornyák Erzsébet.
A mezőny legfiatalabb, 2002-es születésű játékosai: Kovács Nelli Dóra, Patai Krisztofer (Petőfi Sándor Általános Iskola Jánoshida), Ézsiás Zsófia, Molnár Dániel, Rab Sándor (Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász) különdíjat kaptak.
Folytatás május 10-11-én Zánkán az országos döntőben.
Fotó: Fehér János
III. korcsoport | ||
Fiú hármas (13) | ||
1. | Csépány Erik, Barta Martin, Farkas Balázs | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Becskereki László, Molnár Gergő, Zele Richárd | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Faragó Róbert, Kanálos Róbert II., Remecz Attila | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
4. | Bakó Zsolt, Kökény Zoltán, Móra István | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
5. | Kovács Krisztián, Kökény László, Peták Gergő, Szabó Miklós | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
6. | Bugyi József, Farkas István, Fehér Ádám | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
7. | Gergi Róbert, Kovács Gergő, Tálas Gergő | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
8. | Czibak Benjámin, Czibak Márk, Fehér Arnold, Szlivka Erik | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
9. | Gulyás Viktor, Varga Krisztián Károly, Vidák Ferenc | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
10. | Kovács Nelli, Lakatos Patrik, Patai Krisztofer | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
11. | Bolyós József, Molnár Dániel, Seres Zsolt | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
12. | Mága Roland, Rab Sándor, Suki József, Suki Róbert | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
13. | Varga Csaba, Vaszilkó Rinaldó, Vonnák Virginia | Földváry Ált. Iskola |
Fiú egyéni (40) | ||
1. | Farkas Balázs | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Csépány Erik | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Barta Martin | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Szabó Miklós | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
5. | Remecz Attila | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
6. | Becskereki László | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
7. | Bakó Zsolt | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
8. | Kanálos II. Róbert | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
9. | Kovács Gergő | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
10. | Gergi Róbert | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
11. | Kovács Krisztián | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
12. | Zele Richárd | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
13. | Vidák Ferenc | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
14. | Peták Gergő | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
15. | Fehér Ádám | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
16. | Czibak Márk | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
Leány hármas (5) | ||
1. | Csák Vivien, Hornyák Erzsébet, Farkas Lilla | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Czétényi Klaudia, Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Turza Beatrix | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Hegedűs Emese, Jakab Alexandra, Szakál Vanessza | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
4. | Czibak Mónika, Kanalas Blandina, Kökény Vivien | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
5. | Kenyeres Lívia, Kiss Csenge, Nagy Ildikó | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
Leány egyéni (21) | ||
1. | Hornyák Erzsébet | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Csák Vivien | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Turza Beatrix | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Farkas Lilla | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
5. | Kiss Csenge | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
6. | Ézsiás Fanni | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
7. | Kovács Nelli | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
8. | Kökény Vivien | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
9. | Molnár Laura | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
10. | Hegedűs Emese | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
11. | Ézsiás Zsófia | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
12. | Vonnák Virginia | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
13. | Szakál Vanessza | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
14. | Czétényi Klaudia | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
15. | Kanalas Blandina | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
16. | Kenyeres Lívia | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
IV. korcsoport | ||
Fiú hármas (7) | ||
1. | Ágotai Olivér, Baláti Márton, Kökény Zsolt, Molnár Kristóf | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Kanálos Róbert, Kovács Aladár, Raffael Csaba, Vidák László | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Farkas Martin, Szarvák Krisztián, Szarvák Zsolt | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
4. | Bábosik Ádám, Bérczes Róbert, Zsákai Milán | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
5. | Fehér Kálmán, Kovács Mihály, Peták Tamás | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
6. | Árva Tamás, Molnár József, Mészáros Róbert | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
7. | Lőrincz Tamás, Nagy Máté, Tóth Márk | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
Fiú egyéni (23) | ||
1. | Raffael Csaba | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Kanálos Róbert | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Szarvák Krisztián | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Baláti Márton | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
5. | Ágotai Olivér | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
6. | Peták Tamás | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
7. | Bérczes Róbert | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
8. | Kovács Mihály | Petőfi Ált. Iskola Jánoshida |
9. | Kovács Aladár | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
10. | Zsákai Milán | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
11. | Molnár Kristóf | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
12. | Lőrincz Tamás | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
13. | Bábosik Ádám | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
14. | Vidák László | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
15. | Farkas Martin | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
16. | Szarvák Zsolt | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
Leány hármas (4) | ||
1. | Becskereki Nikolett, Nagy Gabriella, Tűri Alexandra | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Bottyán Rózsa, Fehér Valéria, Fülöp Áldáska, Papp Zsuzsanna | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Molnár Laura, Prokkain Bettina, Prokkain Lilla | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
4. | Czirják Noémi, Kober Vivien, Tülkös Henriett | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
Leány egyéni (10) | ||
1. | Becskereki Nikolett | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
2. | Tűri Alexandra | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Nagy Gabriella | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
3. | Fehér Valéria | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
5. | Papp Zsuzsanna | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
6. | Fülöp Áldáska | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
7. | Prokkain Lilla | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
8. | Bottyán Rózsa | Vörösmarty Ált. Iskola Újszász |
9. | Prokkain Bettina | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |
10. | Kóber Vivien | Földváry Ált. Iskola Tápióbicske |