2017. április 28-án Újszász volt a helyszíne a Jász-Nagykun-Szolnok megyei III-IV. korcsoportos Lábtoll-labda Diákolimpiának®. Az Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola nagy létszámú csapatot indított. Versenyzőik között volt sok újonc is, akiknek ez volt az első megyei versenye. Népes csapattal érkezett a szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, amelynek tanulói igyekeztek felvenni a versenyt az újszászi Vörösmartysokkal. Egy bronzérmet sikerült elvinniük. Egy-egy versenyzőt indított a szolnoki Verseghy Gimnázium és a Baross Gábor Szakközépiskola. Kovács Márton (Verseghy) ezüst, Kovács Enikő (Baross) aranyéremmel zárta a versenyt.  A többi érem Újszászon maradt. Kökény Martin és Molnár Dániel nyakába csapat és egyéni aranyérem is került. A legjobbak továbbjutottak az országos döntőbe, amelyet az újszászi gyerekek kedvenc helyszínén, Zánkán rendeznek május 18-án és 19-én.

 

Google Photos

Fotó: Fehér János, Szurmai Tibor és Tóth Gábor

 

 

Eredmények

III. korcsoport

Fiú csapat (10): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander, 2. Balogh Dávid, Eszes Bence, Gudics Bálint, Sebők Roland, döntő. 12-10, 11-3, 3. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert, 4. Kaló Gábor, Kaló László, Remecz Gábor, Skultéti István, 5. Makula Lajos, Oláh Barnabás, Sándor Kristóf, 6. Kanálos József, Kulcsár Zalán, Konka Dániel, Zsigmond Tamás, 9. Kanalas Krisztofer, Patkós Noel, Rácz Attila, 10. Galambos Levente, Lakatos Levente, Ürmös László

Fiú egyéni (35): 1. Kökény Martin, 2. Rab Alexander, döntő: 8-11, 13-11, 11-6, 3. Fodor László és Sebők Roland

Leány csapat (4): 1. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola, 2. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka, döntő: 7-11, 11-9, 11-6, 3. Balaska Leila, Havacs Vivien, Raffael Letícia, 4. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni

Leány egyéni (12): 1. Suki Bianka, 2. Oláh Lola, döntő: 11-9, 11-13, 11-7, 3. Kolmanics Bianka és Raffael Letícia

IV. korcsoport

Fiú csapat (5): 1. Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel, 2. Gudics Richárd, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk, Regényi Dániel, döntő: 12-10, 11-8, 3. Bakos Dávid, Menyhért Zsolt, Szakács Olivér (Szolnok Kodály)

Fiú egyéni (17): 1. Molnár Dániel, 2. Kovács Márton (Verseghy), döntő: 11-8, 11-4, 3. Kanalas Márió és Kenyeres Krisztián

Leány csapat (3): 1. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka, 2. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Rab Viktória, Tóth Kitti, döntő: 11-9, 11-5, 3. Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn, Vidák Martina

Leány egyéni (12): 1. Kovács Enikő (Baross), 2. Szaszkó Dorka, döntő: 7-11, 11-7, 13-11, 3. Ézsiás Zsófia és Diós Letícia

 

Jász-Nagykun-Szolnok megyei Lábtoll-labda Diákolimpia®
Újszász, 2017. április 28.
4 iskola, 78 versenyző
  III. korcsoport  
  Fiú csapat (10)  
1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Balogh Dávid, Eszes Bence, Gudics Bálint, Sebők Roland Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
4. Kaló Gábor, Kaló László, Remecz Gábor, Skultéti István Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Makula Lajos, Oláh Barnabás, Sándor Kristóf Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Kanálos József, Kulcsár Zalán, Konka Dániel, Zsigmond Tamás Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Kiss Martin, Raffael József, Tarkó Ticián Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
8. Gál Bence, Jakab Sándor, Lakatos Gyula, Völgyi József Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
9. Kanalas Krisztofer, Patkós Noel, Rácz Attila Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
10. Galambos Levente, Lakatos Levente, Ürmös László Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Fiú egyéni (35)  
1. Kökény Martin Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Rab Alexander Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Fodor László Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Sebők Roland Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Oláh Péter Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Kaló László Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Balogh Dávid Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8. Zachar Norbert Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
9. Remecz Gábor Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
10. Gál Bence Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
11. Kulcsár Zalán Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
12. Kaló Gábor Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
13. Gudics Bálint Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
14. Eszes Bence Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
15. Tarkó Tamás Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
16. Oláh Krisztián Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
17. Kiss Martin Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
18. Patkós Noel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
19. Kanálos József Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
20. Kanalas Krisztofer Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
21. Raffael Dániel Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
22. Lakatos Gyula Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
23. Menyhért Zsolt Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
24. Rácz Attila Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
25. Sándor Kristóf Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
26. Lakatos Levente Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
27. Zsigmond Tamás Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
28. Völgyi József Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
29. Konka Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
30. Makula Lajos Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
31. Skultéti István Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
32. Oláh Barnabás Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
33. Galambos Levente Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
34. Jakab Sándor Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
35. Ürmös László Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Leány csapat (4)  
1. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Balaska Leila, Havacs Vivien, Raffael Letícia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
4. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Leány egyéni (12)  
1. Suki Bianka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Oláh Lola Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Kolmanics Bianka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Raffael Letícia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Nagy Barbara Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Balaska Leila Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Ézsiás Lotti Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8. Breszkó Viktória Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
9. Bubori Hajnalka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
10. Havacs Vivien Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
11. Hajdú Fanni Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
12. Breszkó Klaudia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  IV. korcsoport  
  Fiú csapat (5)  
1. Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Gudics Richárd, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk, Regényi Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Bakos Dávid, Menyhért Zsolt, Szakács Olivér Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
4. Bartalos Péter, Kántor Milán, Kozma András Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
5. Deák Roland, Ferencz Imre, Nagy Milán, Vizsnyai Mariann Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
  Fiú egyéni (17)  
1. Molnár Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Kovács Márton Verseghy Ferenc Gimnázium
3. Kanalas Márió Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Kenyeres Krisztián Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Regényi Dániel Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Lakatos Márk Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Dániel Márk Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8. Farkas Levente Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
9. Kozma András Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
10. Ferencz Imre Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
11. Kántor Milán Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
12. Nagy Milán Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
13. Szakács Olivér Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
14. Bakos Dávid Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
15. Bartalos Péter Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
16. Gudics Richárd Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
17. Deák Roland Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
  Leány csapat (3)  
1. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
2. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Rab Viktória, Tóth Kitti Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn, Vidák Martina Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Leány egyéni (12)  
1. Kovács Enikő Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Szakképző Iskolája
2. Szaszkó Dorka Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Ézsiás Zsófia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
3. Diós Letícia Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5. Tóth Kitti Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
6. Kenyeres Bernadett Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
7. Konka Tímea Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8. Bakó Lili Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
9. Vidák Martina Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
10. Vidák Adrienn Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
11. Vizsnyai Mariann Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
12. Balogh Vanessza Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

 

Újszász 2016©