2017. április 24-én, 25-én és 26-án délután 14 órától 17 óráig zajlottak a Vörösmarty Lábtoll-labda Diákolimpia® küzdelmei, amelyben 69 tanuló mutatta meg tudását. A verseny legfiatalabb résztvevője az első osztályos, 2009-ben született Ézsiás Lotti volt, aki családi hagyományokat folytatva nagyon ügyesen rúgta a labdát. Csapatban első, egyéniben második helyezést ért el.

 

Google Photos

Fotó: Fehér János

 

Az iskola bajnokok:

3-4. osztályosok
Fiú csapat: Csobai Levente, Makula Lajos, Sándor Kristóf (4.a.)
Fiú egyéni: Makula Lajos (4.a)
Leány csapat: Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni, Oláh Lola  (3.a,1.a, 4.a, 4.b)
Leány egyéni (Oláh Lola (4.b)

5-6. osztályosok
Fiú csapat: Balogh Dávid, Eszes Bence, Kökény Martin (6.c)
Fiú egyéni: Kökény Martin (6.c)
Leány csapat: Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka (5.a) 
Leány egyéni: Suki Bianka (5.a)

7-8. osztályosok
Fiú csapat: Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel ((8.a)
Fiú egyéni: Molnár Dániel (8.a)
Leány csapat: Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka (8.a)
Leány egyéni: Szaszkó Dorka (8.a)

A legjobbak az április 28-i megyei döntőben folytathatják.

 

 

Vörösmarty Lábtoll-labda Diákolimpia®
2017. április 24-26.
 69 résztvevő
  3-4. osztály  
  Fiú csapat (6)  
1. Csobai Levente, Makula Lajos, Sándor Kristóf 4.a
2. Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Oláh Lola 4.b
3. Kanalas Krisztofer, Patkós Noel, Rácz Attila 4.b
4. Bubori Hajnalka, Galambos Levente, Ürmös László 3.a
5. Csobai Attila, Lakatos Levente, Oláh Levente 3.b
6.. Gyalogh Bálint, Skultéti Zsombor, Vidák Norbert 3.a
  Fiú egyéni (10)  
1. Makula Lajos 4.a
2. Kulcsár Zalán 4.b
3. Csobai Levente 4.a
4. Patkós Noel 4.b
5. Gyalogh Bálint 3.a
6. Sándor Kristóf 4.a
7. Skultéti Zsombor 3.b
8. Galambos Levente 3.a
9. Csobai Attila 3.b
10. Oláh Levente 3.b
  Leány csapat (2)  
1. Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni, Oláh Lola 3.a,1.a, 4.a, 4.b
2. Breszkó Klaudia, Kanálos Letícia, Lázár Zsuzsanna 4.a
  Leány egyéni (7)  
1. Oláh Lola 4.b
2. Ézsiás Lotti 1.a
3. Bubori Hajnalka 3.a
4. Breszkó Klaudia 4.a
5. Kanálos Letícia 4.a
6. Hajdú Fanni 4.a
7. Lázár Zsuzsanna 4.a
  5-6. osztály  
  Fiú csapat (6)  
1. Balogh Dávid, Eszes Bence, Kökény Martin 6.c
2. Fodor László, Kaló László, Rab Alexander 6.b
3. Gudics Bálint, Köböl Richárd, Sebők Roland 6.c
4. Kaló Gábor, Skultéti István, Vidák József, 6.b
5. Oláh Péter, Remecz Gábor, Zsigmond Tamás 6.a
6. Kanálos József, Oláh Krisztián, Zakar Tibor 5.b
  Fiú egyéni (18)  
1. Kökény Martin 6.c
2. Rab Alexander 6.b
3. Sebők Roland 6.c
4. Fodor László 6.c
5. Balogh Dávid 6.c
6. Oláh Krisztián 5.b
7. Kaló László 6.c
8. Köböl Richárd 6.c
9. Oláh Péter 6.a
10. Gudics Bálint 6.c
11. Vidák József 6.c
12. Skultéti István 6.c
13. Kaló Gábor 6.c
14. Zsigmond Tamás 6.a
15. Eszes Bence 6.c
16. Remecz Gábor 6.a
17.. Zakar Tibor 5.b
18. Kanalas József 5.b
  Leány csapat (2)  
1. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka 5.a
2. Balaska Leila, Havacs Vivien, Raffael Letícia 5.b
  Leány egyéni (7)  
1. Suki Bianka 5.a
2. Kolmanics Bianka 5.a
3. Balaska Leila 5.b
4. Breszkó Viktória 5.a
5. Raffael Letícia 5.b
6. Havacs Vivien 5.b
7. Nagy Barbara 5.a
  7-8. osztály  
  Fiú csapat (3)  
1. Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel 8.a
2. Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk, Regényi Dániel 7.b
3. Kanalas Márió, Suki József, Tóth Szabolcs 8.b, 8.a, 7.c
  Fiú egyéni (9)  
1. Molnár Dániel 8.a
2. Suki József 8.a
3. Kenyeres Krisztián 7.b
4. Kanalas Márió 8.b
5. Dániel Márk 8.a
6. Farkas Levente 8.a
7. Lakatos Márk 7.b
8. Tóth Szabolcs 7.c
9. Regényi Dániel 7.b
  Leány csapat (4)  
1. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka 8.a
2. Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett, Tóth Kitti 8.b
3. Bakó Lili, Konka Tímea, Rab Viktória 7.a
4. Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn 7.a
  Leány egyéni (12)  
1. Szaszkó Dorka 8.a
2. Ézsiás Zsófia 8.a
3. Diós Letícia 8.a
4. Bakó Lili 7.a
5. Tóth Kitti 8.b
6. Konka Tímea 7.a
7. Kenyeres Bernadett 8.b
8. Sándor Bernadett 8.b
9. Rab Viktória 7.a
10. Balogh Vanessza 7.a
11. Oláh Viktória 7.a
12. Vidák Adrienn 7.a

 

Újszász 2016©