Az Újszászi VVSE gyermek és serdülő versenyzői szerepeltek a legjobban az április elsején Nyárlőrincen a csapat és egyéni versenyszámokban rendezett tavaszi lábtoll-labda utánpótlás versenyen, ahol öt arany, négy ezüst és hét bronzéremmel gyarapították éremgyűjteményüket. Az újszászi csapatból mindkét korosztályban a fiúk voltak az eredményesebbek. Kökény Márton és Molnár Dániel két-két első helyezést ért el. A Molnár Dániel – Kovács Márton (mindkettő Újszászi VVSE) és a Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE) – Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) serdülő egyéni döntőkben felnőtt szintű látványos játékot láthattak az érdeklődők. Szaszkó Dorka megszerezte a tőle régóta várt egyéni győzelmet. Már a felnőtt mezőnyben is sikeres pusztaszeri lányokat legyőzve végzett az első helyen.

 

Google Photos

Fotó: Fehér János

 

Lábtoll-labda az Aktív Rádióban:

 

Eredmények

Gyermekek

Fiú csapat (6): 1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Balogh Patrik, Francsics Gergő, Makaró Patrik, Táborosi Trisztán (Szederkény), döntő: 14-12, 11-4, 3. Balogh Dávid, Gudics Bálint, Sebők Roland (Újszászi VVSE). További újszászi eredmények: 5. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert, 6. Kulcsár Zalán, Oláh Lola, Zsigmond Tamás

Fiú egyéni (20): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Rab Alexander (Újszászi VVSE), döntő: 11-5, 11-1, 3. Balogh Dávid (Újszászi VVSE) és Fark Vencel (Cserszegtomaji SK), 6. Sebők Roland, 7. Fodor László

Leány csapat (5): 1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 2. Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-3,11-5, 3. Börzöli Nikoletta, Hammer Judit, Tóth Réka (Szederkény), 4. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka, 5. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola

Leány egyéni (20): 1. Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Lázár Petra (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-7, 11-3, 3. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Oláh Lola (Újszászi VVSE), 6. Suki Bianka

Serdülők

Fiú csapat (6): 1. Dániel Márk, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk (Újszászi VVSE), döntő: 11-9,9-11, 11-6, 3. Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt (Cserszegtomaji SK), 5. Farkas Levente, Kanalas Márió, Tóth Szabolcs

Fiú egyéni (16): 1. Molnár Dániel, 2. Kovács Márton, döntő: 14-12, 11-3, 3. Kenyeres Krisztián és Tóth Szabolcs (mind Újszászi VVSE), 5. Galambos László, 6. Kanalas Márió, 7. Farkas Levente, 8. Dániel Márk

Leány csapat (5): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Lázár Jázmin, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 11-4, 3. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Sándor Bernadett, Tóth Kitti (Újszászi VVSE)

Leány egyéni (13): 1. Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-7, 6-11, 11-6, 3. Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE) és Diós Letícia (Újszászi VVSE), 6. Ézsiás Zsófia, 7. Konka Tímea, 8. Bakó Lili

 

Éremtáblázat
Egyesület arany ezüst bronz összesen
Újszászi VVSE 5 4 7 16
Cserszegtomaji SK 2 2 3 7
Pusztaszer PISZE SE 1 1 1 3
Szederkény - 1 1 2

 

Gyermek és serdülő országos verseny
Nyárlőrinc, 2017. április 1.
5 egyesület, 71 versenyző
  Gyermekek  
  Fiú csapat (6)  
1. Fodor László, Kökény Martin, Rab Alexander Újszászi VVSE
2. Balogh Patrik, Francsics Gergő, Makaró Patrik, Táborosi Trisztán Szederkény
3. Balogh Dávid, Gudics Bálint, Sebők Roland Újszászi VVSE
4. Suhajda Ádám, Trubics Gorán, Zsdralyevics Nikó Szederkény
5. Oláh Krisztián, Oláh Péter, Zachar Norbert Újszászi VVSE
6. Kulcsár Zalán, Oláh Lola, Zsigmond Tamás Újszászi VVSE
  Fiú egyéni (20)  
1. Kökény Martin Újszászi VVSE
2. Rab Alexander Újszászi VVSE
3. Balogh Dávid Újszászi VVSE
4. Fark Vencel Cserszegtomaji SK
5. Balogh Patrik Szederkény
6. Sebők Roland Újszászi VVSE
7. Fodor László Újszászi VVSE
8. Francsics Gergő Szederkény
9. Suhajda Bálint Szederkény
10. Zsdralyevics Nikó Szederkény
11. Makaró Patrik Szederkény
12. Oláh Péter Újszászi VVSE
13. Zsigmond Tamás Újszászi VVSE
14. Táborosi Trisztán Szederkény
15. Trubics Gorán Szederkény
16. Zachar Norbert Újszászi VVSE
17. Oláh Krisztián Újszászi VVSE
18. Gudics Bálint Újszászi VVSE
19. Kulcsár Zalán Újszászi VVSE
20. Suhajda Ádám Szederkény
  Leány csapat (5)  
1. Belovári Panna, Horváth Lili, Lázár Petra, Pál Diána Cserszegtomaji SK
2. Berezvai Barbara, Gumhert Noémi, Kovács Liliána Cserszegtomaji SK
3. Börzöli Nikoletta, Hammer Judit, Tóth Réka Szederkény
4. Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka Újszászi VVSE
5. Breszkó Klaudia, Breszkó Viktória, Oláh Lola Újszászi VVSE
  Leány egyéni (20)  
1. Horváth Lili Cserszegtomaji SK
2. Lázár Petra Cserszegtomaji SK
3. Belovári Panna Cserszegtomaji SK
4. Oláh Lola Újszászi VVSE
5. Pál Diána Cserszegtomaji SK
6. Suki Bianka Újszászi VVSE
7. Gumhert Noémi Cserszegtomaji SK
8. Tóth Réka Szederkény
9 Buki Napsugár Pusztaszer PISZE SE
10. Lázár Jázmin Pusztaszer PISZE SE
11. Torbán Lili Nyárlőrinc
12. Hammer Judit Szederkény
13. Breszkó Viktória Újszászi VVSE
14. Kovács Liliána Cserszegtomaji SK
15. Börzöli Nikoletta Szederkény
16. Nagy Barbara Újszászi VVSE
17. Berezvai Barbara Cserszegtomaji SK
18. Breszkó Klaudia Újszászi VVSE
19. Kolmanics Bianka Újszászi VVSE
20. Barassó Laura Nyárlőrinc
  Serdülők  
  Fiú csapat (6)  
1. Dániel Márk, Kovács Márton, Molnár Dániel Újszászi VVSE
2. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk Újszászi VVSE
3. Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Román Zsolt Cserszegtomaji SK
4. Bakos Dávid, Gudics Richárd, Hatvanyi József Szolnok Kodály DSE, Újszászi VVSE, Nyárlőrinc
5. Farkas Levente, Kanalas Márió, Tóth Szabolcs Újszászi VVSE
6. Kovács Kristóf, Lábodi Norbert, Suhajda Bálint Szederkény
  Fiú egyéni (16)  
1. Molnár Dániel Újszászi VVSE
2. Kovács Márton Újszászi VVSE
3. Kenyeres Krisztián Újszászi VVSE
4. Tóth Szabolcs Újszászi VVSE
5. Galambos László Újszászi VVSE
6. Kanalas Márió Újszászi VVSE
7. Farkas Levente Újszászi VVSE
8. Dániel Márk Újszászi VVSE
9. Kovács Kristóf Szederkény
10. Gudics Richárd Újszászi VVSE
11. Hatvanyi József Nyárlőrinc
12. Lábodi Norbert Szederkény
13. Bakos Dávid Szolnok Kodály DSE
14. Román Zsolt Cserszegtomaji SK
15. Koszorús Mirkó Cserszegtomaji SK
16. Lakatos Márk Újszászi VVSE
  Leány csapat (5)  
1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Lázár Jázmin, Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
2. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka Újszászi VVSE
3. Bakó Lili, Kenyeres Bernadett, Konka Tímea, Sándor Bernadett, Tóth Kitti Újszászi VVSE
4. Gyalog Csenge, Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka Cserszegtomaji SK
5. Barassó Laura, Faragó Kitti, Mák Réka, Torbán Lili Nyárlőrinc
  Leány egyéni (13)  
1. Szaszkó Dorka Újszászi VVSE
2. Horváth Orsolya Pusztaszer PISZE SE
3. Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
4. Diós Letícia Újszászi VVSE
5. Gyalog Csenge Cserszegtomaji SK
6. Ézsiás Zsófia Újszászi VVSE
7. Konka Tímea Újszászi VVSE
8. Bakó Lili Újszászi VVSE
9. Kenyeres Bernadett Újszászi VVSE
10. Gyetvai Boglárka Cserszegtomaji SK
11. Sándor Bernadett Újszászi VVSE
12. Tóth Kitti Újszászi VVSE
13. Rénes Boglárka Cserszegtomaji SK

 

Újszász 2016©