2016. november 12-én csapat és páros versenyszámokban rendezték Nyárlőrincen az utánpótlás korú lábtoll-labdázók szezonzáró versenyét, a Tini Kupát, amelyen nyolc arany, két ezüst és hat bronzéremmel az Újszászi VVSE versenyzői szerepeltek a legeredményesebben. Az újszásziak a gyermek korcsoportban a cserszegtomajiakkal és pusztaszeriekkel döntőztek, és mind az öt versenyszámot megnyerték. A serdülőknél szorosabb volt az eredmény. Az öt Újszász – Pusztaszer döntőből hármat az újszásziak, kettőt a pusztaszeriek nyertek. Egyénileg a gyermek korcsoportú Diós Letícia és Kökény Martin teljesítménye emelkedett ki, akik a csapat és a páros győzelmeik után közösen nyerték a vegyes párost, és így mindketten három-három győzelemmel fejezték be a tornát.

 

Google Photos

Fotó: Fehér János

 

Eredmények

Serdülők

Fiú csapat (4): 1. Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Babos Roland, Bitó Balázs, Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 12-14, 11-7, 11-8, 3. Gyalog Csenge, Szrapkó Sára, Koszorús Sámuel, Széles László (Cserszegtomaji SK)

Fiú páros (6): 1. Babos Roland, Simon Márk (Pusztaszer PISZE SE), 2. Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 14-12, 3. Dániel Márk, Juhász Patrik (Újszászi VVSE) és Koszorús Sámuel, Széles László (Cserszegtomaji SK)

Leány csapat (7): 1. Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), döntő: 4-11, 11-6, 11-5, 3. Babos Klaudia, Buki Napsugár, Festő Jázmin, Szeri Boglárka (Pusztaszer PISZE SE), további újszászi eredmények: 4. Ézsiás Zsófia, Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett

Leány páros (9): 1. Kovács Brigitta, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-7, 11-13, 12-10, 3. Babos Klaudia, Szeri Boglárka (Pusztaszer PISZE SE) és Gyalog Csenge, Szrapkó Sára (Cserszegtomaji SK), 5. Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő, 6. Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett

Vegyes páros (13): 1. Molnár Dániel, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Simon Márk, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-7, 11-7, 3. Babos Roland, Macsicska Noémi (Pusztaszer PISZE SE) és Kovács Márton, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), 6. Juhász Patrik, Kovács Brigitta, 7. Dániel Márk, Ézsiás Zsófia

Gyermekek

Fiú csapat (10): 1. Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Sándor Barnabás, Román Zsolt (Cserszegtomaji SK), döntő:11-3, 11-5, 3. Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Pikó Tibor (Tápióbicske ST), 4. Bereczki Róbert, Fodor László, Galambos László, Tóth Szabolcs, 7. Farkas Marcell, Farkas Péter, Gudics Richárd, 8. Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás, 9. Balogh Dávid, Gudics Bálint, Lakatos Márk, Sebők Roland, 10. Oláh Krisztián, Kulcsár Zalán, Makula Lajos

Fiú páros (17): 1. Kökény Martin, Kenyeres Krisztián (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-8, 11-6, 3. Balogh Dávid, Rab Alexander (Újszászi VVSE) és Bitó Balázs, Macsicska Noémi (Pusztaszer PISZE SE), 7. Lakatos Márk, Tóth Szabolcs, 8. Oláh Péter, Zachar Norbert

Leány csapat (5): 1. Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz (Újszászi VVSE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 11-4, 3. Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK), 5. Bubori Hajnalka, Suki Bianka, Tapodi Karina

Leány páros (9): 1. Bakó Lili, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-8, 11-7, 3. Lázár Petra, Pál Diána (Cserszegtomaji SK) és Konka Tímea, Móra Mercédesz (Újszászi VVSE)

Vegyes páros (13): 1. Kökény Martin, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Bitó Balázs, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), döntő: 11-5, 12-10, 3. Galambos László, Móra Mercédesz és Rab Alexander, Bakó Lili (mindkettő Újszászi VVSE), 5. Fodor László, Suki Bianka

 

Éremtáblázat
Egyesület arany ezüst bronz összesen
Újszászi VVSE 8 2 6 16
Pusztaszer PISZE SE 2 4 4 10
Cserszegtomaji SK - 4 5 9
Tápióbicske ST - - 1 1

 

Tini Kupa
Nyárlőrinc, 2016. november 12.
5 egyesület, 86 versenyző
  Serdülők  
  Fiú csapat (4)  
1. Dániel Márk, Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Dániel Újszászi VVSE
2. Babos Roland, Bitó Balázs, Simon Márk Pusztaszer PISZE SE
3. Gyalog Csenge, Szrapkó Sára, Koszorús Sámuel, Széles László Cserszegtomaji SK
4. Hatvanyi József, Magyari Norbert, Tóth Tamás, Varga Dávid Nyárlőrinc
  Fiú páros (6)  
1. Babos Roland, Simon Márk Pusztaszer PISZE SE
2. Kovács Márton, Molnár Dániel Újszászi VVSE
3. Dániel Márk, Juhász Patrik Újszászi VVSE
4. Koszorús Sámuel, Széles László Cserszegtomaji SK
5. Tóth Tamás, Varga Dávid Nyárlőrinc
6. Hatvanyi József, Magyari Norbert Nyárlőrinc
  Leány csapat (7)  
1. Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
2. Kovács Brigitta, Kovács Enikő, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
3. Babos Klaudia, Buki Napsugár, Festő Jázmin, Szeri Boglárka Pusztaszer PISZE SE
4. Ézsiás Zsófia, Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett Újszászi VVSE
5. Bálint Antónia, Golovics Aliz, Molnár Izabella Nyárlőrinc
6. Lednecki Rebeka, Oláh Noémi, Pottondi Judit Dunaújváros Gárdonyi DSE
7 Barta Alexandra, Faragó Kitti, Mák Réka Nyárlőrinc
  Leány páros (9)  
1. Kovács Brigitta, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2. Horváth Orsolya, Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
3. Babos Klaudia, Szeri Boglárka Pusztaszer PISZE SE
4. Gyalog Csenge, Szrapkó Sára Cserszegtomaji SK
5. Ézsiás Zsófia, Kovács Enikő Újszászi VVSE
6. Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett Újszászi VVSE
7. Bálint Antónia, Golovics Aliz Nyárlőrinc
8. Ledneczki Rebeka, Pottondi Judit Dunaújváros Gárdonyi DSE
9. Barta Alexandra, Molnár Izabella Nyárlőrinc
10. Faragó Kitti, Mák Réka Nyárlőrinc
  Vegyes páros (13)  
1. Molnár Dániel, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2. Simon Márk, Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
3. Babos Roland, Macsicska Noémi Pusztaszer PISZE SE
4. Kovács Márton, Kovács Enikő Újszászi VVSE
5. Tóth Tamás, Bálint Antónia Nyárlőrinc
6. Juhász Patrik, Kovács Brigitta Újszászi VVSE
7. Dániel Márk, Ézsiás Zsófia Újszászi VVSE
8. Magyari Norbert, Golovics Aliz Nyárlőrinc
9. Bereczki Róbert, Kenyeres Bernadett Újszászi VVSE
10. Hatvanyi József, Faragó Kitti Nyárlőrinc
11. Oláh Péter, Sándor Bernadett Újszászi VVSE
12. Zuniga Ádám, Ledneczki Rebeka Dunaújváros Gárdonyi DSE
13. Varga Dávid, Molnár Izabella Nyárlőrinc
  Gyermekek  
  Fiú csapat (10)  
1. Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander Újszászi VVSE
2. Fark Vencel, Sándor Barnabás, Román Zsolt Cserszegtomaji SK
3. Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Pikó Tibor Tápióbicske ST
4. Bereczki Róbert, Fodor László, Galambos László, Tóth Szabolcs Újszászi VVSE
5. Bozár J. Rajmond, Kattári Dávid, Major I. Csongor, Rupa Roland Dunaújváros Gárdonyi DSE
6. Gógány Bálint, Tokodi Dániel, Zuniga Ádám Dunaújváros Gárdonyi DSE
7. Farkas Marcell, Farkas Péter, Gudics Richárd Újszászi VVSE
8. Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás Újszászi VVSE
9. Balogh Dávid, Gudics Bálint, Lakatos Márk, Sebők Roland Újszászi VVSE
10. Oláh Krisztián, Kulcsár Zalán, Makula Lajos Újszászi VVSE
  Fiú páros (17)  
1. Kökény Martin, Kenyeres Krisztián Újszászi VVSE
2. Fark Vencel, Sándor Barnabás Cserszegtomaji SK
3. Balogh Dávid, Rab Alexander Újszászi VVSE
4. Bitó Balázs, Macsicska Noémi Pusztaszer PISZE SE
5. Mezei Gábor, Pikó Tibor Tápióbicske ST
6. Bozár J. Rajmond, Rupa Roland Dunaújváros Gárdonyi DSE
7. Lakatos Márk, Tóth Szabolcs Újszászi VVSE
8. Oláh Péter, Zachar Norbert Újszászi VVSE
9. Fodor László, Galambos Péter Újszászi VVSE
10. Major I. Csongor, Oláh Szabolcs Dunaújváros Gárdonyi DSE, Tápióbicske ST
11. Gudics Bálint, Gudics Richárd Újszászi VVSE
12. Farkas Marcell, Sebők Roland Újszászi VVSE
13. Bereczki Róbert, Farkas Péter Újszászi VVSE
14. Gógány Bálint, Kattári Dávid Dunaújváros Gárdonyi DSE
15. Tokodi Dániel, Zuniga Ádám Dunaújváros Gárdonyi DSE
16. Makula Lajos, Oláh Krisztián Újszászi VVSE
17. Kulcsár Zalán, Zsigmond Tamás Újszászi VVSE
  Leány csapat (5)  
1. Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz Újszászi VVSE
2. Belovári Panna, Horváth Lili, Pál Diána Cserszegtomaji SK
3. Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka Cserszegtomaji SK
4. Csenki Doroti, Sin Viktória, Szőllősi Vanessza Dunaújváros Gárdonyi DSE
5. Bubori Hajnalka, Suki Bianka, Tapodi Karina Újszászi VVSE, Dunaújváros Gárdonyi DSE
  Leány páros (9)  
1. Bakó Lili, Diós Letícia Újszászi VVSE
2. Belovári Panna, Horváth Lili Cserszegtomaji SK
3. Lázár Petra, Pál Diána Cserszegtomaji SK
4. Konka Tímea, Móra Mercédesz Újszászi VVSE
5. Sín Viktória, Szőllősi Vanessza Dunaújváros Gárdonyi DSE
6. Csenki Doroti, Oláh Noémi Dunaújváros Gárdonyi DSE
7. Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka Cserszegtomaji SK
8. Buki Napsugár, Festő Jázmin Pusztaszer PISZE SE
9. Bubori Hajnalka, Suki Bianka Újszászi VVSE
  Vegyes páros (13)  
1. Kökény Martin, Diós Letícia Újszászi VVSE
2. Bitó Balázs, Horváth Orsolya Pusztaszer PISZE SE
3. Galambos László, Móra Mercédesz Újszászi VVSE
4. Rab Alexander, Bakó Lili Újszászi VVSE
5. Fodor László, Suki Bianka Újszászi VVSE
6. Tokodi Dániel, Pottondi Judit Dunaújváros Gárdonyi DSE
7. Gógány Bálint, Oláh Noémi Dunaújváros Gárdonyi DSE
8. Hatvanyi József, Barta Alexandra Nyárlőrinc
9. Kattári Dávid, Csenki Doroti Dunaújváros Gárdonyi DSE
10. Kenyeres Krisztián, Konka Tímea Újszászi VVSE
11. Rupa Roland, Szőllősi Vanessza Dunaújváros Gárdonyi DSE
12. Bozár J. Rajmond, Sin Viktória Dunaújváros Gárdonyi DSE
13. Farkas Marcell, Bubori Hajnalka Újszászi VVSE

 

Újszász 2016©