Százan léptek pályára 2015. november 14-én Nyárlőrincen, a lábtoll-labdázók utánpótlás szezonzáró versenyén. A résztvevők a csapatverseny után a páros versenyszámokban is megmérkőztek. Nyolc első, nyolc második és hét harmadik helyezéssel az Újszászi VVSE szerepelt a legeredményesebben. Egyénileg – három-három első helyezéssel Molnár Gergő, Vachal Krisztina és Molnár Dániel teljesítménye emelkedett ki.
Fotó: Fehér János
Eredmények
Serdülők
Fiú csapat (7): 1. Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József (Újszászi VVSE), 2. Juhász Patrik, Németh Márk, Tamás Patrik, Varga Károly (Újszászi VVSE), döntő: 11-7, 9-11, 11-7, 3. Simon Márk, Szabó Gergő, Túri Máté (Pusztaszer PISZE SE)
Fiú páros (11): 1. Molnár Gergő, Suki József (Újszászi VVSE), 2. Kökény Zoltán, Tamás Patrik (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 9-11, 11-8, 3. Juhász Patrik, Németh Márk (Újszászi VVSE) és Kovács Marcell, Tolnai Gergely (Nagykanizsa ZSE)
Leány csapat (3): 1. Czétényi Klaudia, Balogh Noémi, Ézsiás Fanni, Kovács Brigitta, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Barna Bianka, Cserép Bernadett, Szrapkó Sára (Cserszegtomaji SK), döntő: 11-6, 11-7, 3. Ledneczki Rebeka, Molnár Dóra, Simon Vanessza (Dunaújváros Gárdonyi DSE)
Leány páros (6): 1. Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE) 2. Balogh Noémi, Kovács Brigitta (Újszászi VVSE), döntő: 11-6, 11-5, 3. Barna Bianka, Cserép Bernadett (Cserszegtomaji SK) és Szrapkó Sára, Tukszár Zsófia (Nagykanizsa ZSE)
Vegyes páros (15): 1. Molnár Gergő, Vachal Krisztina (Újszászi VVSE), 2. Suki József, Balogh Noémi (Újszászi VVSE), döntő: 11-7,11-6, 3. Kökény Zoltán, Ézsiás Fanni (Újszászi VVSE) és Kovács Marcell, Tukszár Zsófia (Nagykanizsa ZSE)
Gyermekek
Fiú csapat (13): 1. Dániel Márk, Kovács Márton, Kökény Martin, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Fark Vencel, Merics Ferenc, Román Zsolt, Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntő: 6-11, 11-6, 11-6, 3. Balogh Dávid, Fodor László, Galambos László, Rab Alex (Újszászi VVSE). További újszászi eredmények: 4. Kenyeres Krisztián, Mihályi Richárd, Regényi Dániel, 9. Bereczki Róbert, Farkas Péter, Pócsi Róbert, Sebők Roland, 10. Dombai Ádám, Farkas Marcell, Köböl Richárd, 11. Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás
Fiú páros (22): 1. Kovács Márton, Molnár Dániel (Újszászi VVSE), 2. Dániel Márk, Kökény Martin (Újszászi VVSE), döntő: 11-4, 11-9, 3. Fark Vencel, Merics Ferenc (Cserszegtomaji SK) és Kenyeres Krisztián, Mihályi Richárd (Újszászi VVSE)
Leány csapat (7): 1. Büki Napsugár, Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Ézsiás Zsófia, Diós Letícia, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), döntő: 13-11, 7-11, 10-12, 3. Bakó Lili, Konka Tímea, Móra Mercédesz, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), 6. Hudák Viktória, Konka Tímea, Sándor Bernadett
Leány páros (12): 1. Horváth Orsolya, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE), 2. Diós Letícia, Ézsiás Zsófia (Újszászi VVSE), döntő:11-13, 11-8, 11-8, 3. Gyalog Csenge, Horváth Dorina (Cserszegtomaji SK) és Kovács Enikő, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE)
Vegyes páros (20): 1. Molnár Dániel, Kovács Enikő (Újszászi VVSE), 2. Kovács Márton, Szaszkó Dorka (Újszászi VVSE), döntő: 11-9, 11-7, 3. Dániel Márk, Diós Letícia (Újszászi VVSE) és Szabó Gergő, Németh Barbara (Pusztaszer PISZE SE)
Egyesület | arany | ezüst | bronz | összesen |
Újszászi VVSE | 8 | 8 | 7 | 23 |
Pusztaszer PISZE SE | 2 | - | 2 | 4 |
Z+D Cserszegtomaji SK | - | 2 | 3 | 5 |
Nagykanizsa ZSE | - | - | 2 | 2 |
Z+D Cserszegtomaji SK + Nagykanizsa ZSE | - | - | 1 | 1 |
Dunaújváros Gárdonyi DSE | - | - | 1 | 1 |
{slide=Eredménytáblázat}
Serdülők | ||
Fiú csapat (7) | ||
1. | Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Suki József | Újszászi VVSE |
2. | Juhász Patrik, Németh Márk, Tamás Patrik, Varga Károly | Újszászi VVSE |
3. | Simon Márk, Szabó Gergő, Túri Máté | Pusztaszer PISZE SE |
4. | Kovács Marcell, Tolnai Gergely, Sziva Botond, Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
5. | Csabai Gábor, Kátai Máté, Obsuszt Máté | Szolnok Kodály DSE |
6. | Molnár Botond, Süli Balázs, Széles László | Cserszegtomaji SK |
7. | Magyari Norbert, Tasi Csaba, Varga Dávid | Nyárlőrinc |
Fiú páros (11) | ||
1. | Molnár Gergő, Suki József | Újszászi VVSE |
2. | Kökény Zoltán, Tamás Patrik | Újszászi VVSE |
3. | Juhász Patrik, Németh Márk | Újszászi VVSE |
4. | Kovács Marcell, Tolnai Gergely | Nagykanizsa ZSE |
5. | Simon Márk, Szabó Gergő | Pusztaszer PISZE SE |
6. | Magyari Norbert, Tóth Tamás | Nyárlőrinc |
7. | Sziva Botond, Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
8. | Obsuszt Máté, Varga Károly | Szolnok Kodály DSE, Újszászi VVSE |
9. | Tasi Csaba, Varga Dávid | Nyárlőrinc |
10. | Süli Balázs, Széles László | Cserszegtomaji SK |
11. | Csabai Gábor, Kátai Máté | Szolnok Kodály DSE |
Leány csapat (3) | ||
1. | Czétényi Klaudia, Balogh Noémi, Ézsiás Fanni, Kovács Brigitta, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Barna Bianka, Cserép Bernadett, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
3. | Ledneczki Rebeka, Molnár Dóra, Simon Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány páros (6) | ||
1. | Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Balogh Noémi, Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
3. | Barna Bianka, Cserép Bernadett | Cserszegtomaji SK |
4. | Szrapkó Sára, Tukszár Zsófia | Cserszegtomaji SK,Nagykanizsa ZSE |
5. | Czétényi Klaudia, Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
6. | Molnár Dóra, Ledneczki Réka | Dunaújváros Gárdonyi |
Vegyes páros (15) | ||
1. | Molnár Gergő, Vachal Krisztina | Újszászi VVSE |
2. | Suki József, Balogh Noémi | Újszászi VVSE |
3. | Kökény Zoltán, Ézsiás Fanni | Újszászi VVSE |
4. | Kovács Marcell, Tukszár Zsófia | Nagykanizsa ZSE |
5. | Süli Balázs, Cserép Bernadett | Cserszegtomaji SK |
6. | Süli Balázs, Szrapkó Sára | Cserszegtomaji SK |
7. | Varga Károly, Czétényi Klaudia | Újszászi VVSE |
8. | Simon Márk, Büki Napsugár | Pusztaszer PISZE SE |
9. | Tokodi Dániel, Ledneczki Réka | Dunaújváros Gárdonyi |
10. | Zuniga Ádám, Molnár Dóra | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Varga Dávid, Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
12. | Rupa Roland, Simon Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
13. | Tasi Csaba, Molnár Izabella | Nyárlőrinc |
14. | Széles László, Barna Bianka | Cserszegtomaji SK |
15. | Németh Márk, Kovács Brigitta | Újszászi VVSE |
Gyermekek | ||
Fiú csapat (13) | ||
1. | Dániel Márk, Kovács Márton, Kökény Martin, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Fark Vencel, Merics Ferenc, Román Zsolt, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
3. | Balogh Dávid, Fodor László, Galambos László, Rab Alex | Újszászi VVSE |
4. | Kenyeres Krisztián, Mihályi Richárd, Regényi Dániel | Újszászi VVSE |
5. | Bakos Dávid, Nagy Milán, Szakács Olivér | Szolnok Kodály DSE |
6. | Hatvanyi József, Molnár Izabella, Tóth Tamás | Nyárlőrinc |
7. | Bíró Gergely, Tokodi Dániel, Zuniga Ádám | Dunaújváros Gárdonyi |
8. | Bozár J. Rajmond, Kiss Alex, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
9. | Bereczki Róbert, Farkas Péter, Pócsi Róbert, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
10. | Dombai Ádám, Farkas Marcell, Köböl Richárd | Újszászi VVSE |
11. | Oláh Péter, Zachar Norbert, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
12. | Kántor Milán, Maróti Dominik, Rivasz Attila | Szolnok Kodály DSE |
13. | Jakab Sándor, Nagy Ákos Bence, Orosz Dorina | Szolnok Kodály DSE |
Fiú páros (22) | ||
1. | Kovács Márton, Molnár Dániel | Újszászi VVSE |
2. | Dániel Márk, Kökény Martin | Újszászi VVSE |
3. | Fark Vencel, Merics Ferenc | Cserszegtomaji SK |
4. | Kenyeres Krisztián, Mihályi Richárd | Újszászi VVSE |
5. | Bakos Dávid, Szakács Olivér | Szolnok Kodály DSE |
6. | Galambos László, Regényi Dániel | Újszászi VVSE |
7. | Fodor László, Galambos László | Újszászi VVSE |
8. | Hatvanyi József, Tóth Tamás | Nyárlőrinc |
9. | Román Zsolt, Sándor Barnabás | Cserszegtomaji SK |
10. | Balogh Dávid, Rab Alex | Újszászi VVSE |
11. | Dombai Ádám, Sebők Roland | Újszászi VVSE |
12. | Farkas Marcell, Köböl Richárd | Újszászi VVSE |
13. | Bozár J. Rajmond, Rupa Roland | Dunaújváros Gárdonyi |
14. | Tokodi Dániel, Zuniga Ádám | Dunaújváros Gárdonyi |
15. | Oláh Péter, Zachar Norbert | Újszászi VVSE |
16. | Bereczki Róbert, Farkas Péter | Újszászi VVSE |
17. | Molnár Botond, Román Zsolt | Cserszegtomaji SK |
18. | Bíró Gergely, Kiss Alex | Dunaújváros Gárdonyi |
19. | Pócsi Róbert, Zsigmond Tamás | Újszászi VVSE |
20. | Kántor Milán, Nagy Milán | Szolnok Kodály DSE |
21. | Jakab Sándor, Nagy Ákos Bence | Szolnok Kodály DSE |
22. | Maróti Dominik, Rivasz Attila | Szolnok Kodály DSE |
Leány csapat (7) | ||
1. | Büki Napsugár, Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Ézsiás Zsófia, Diós Letícia, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
3. | Bakó Lili, Konka Tímea, Móra Mercédesz, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
4. | Belovári Panna, Gyalog Csenge, Horváth Dorina, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
5. | Barta Alexandra, Bálint Antónia, Golovics Aliz, Molnár Izabella | Dunaújváros Gárdonyi |
6. | Hudák Viktória, Konka Tímea, Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
7. | Oláh Noémi, Szöllősi Vanessza, Tarczal Kira | Dunaújváros Gárdonyi |
Leány páros (12) | ||
1. | Horváth Orsolya, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
2. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
3. | Gyalog Csenge, Horváth Dorina | Cserszegtomaji SK |
4. | Kovács Enikő, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
5. | Bakó Lili, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
6. | Barta Alexandra, Molnár Izabella | Nyárlőrinc |
7. | Belovári Panna, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
8. | Hudák Viktória, Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
9. | Bálint Antónia, Golovics Aliz | Nyárlőrinc |
10. | Büki Napsugár, Macsicska Noémi | Pusztaszer PISZE SE |
11. | Szöllősi Vanessza, Tarczal Kira | Dunaújváros Gárdonyi |
12 | Oláh Noémi, Simon Vanessza | Dunaújváros Gárdonyi |
Vegyes páros (20) | ||
1. | Molnár Dániel, Kovács Enikő | Újszászi VVSE |
2. | Kovács Márton, Szaszkó Dorka | Újszászi VVSE |
3. | Dániel Márk, Diós Letícia | Újszászi VVSE |
4. | Szabó Gergő, Németh Barbara | Pusztaszer PISZE SE |
5. | Regényi Dániel, Móra Mercédesz | Újszászi VVSE |
6. | Fark Vencel, Horváth Dorina | Cserszegtomaji SK |
7. | Merics Ferenc, Gyalog Csenge | Cserszegtomaji SK |
8. | Kökény Martin, Ézsiás Zsófia | Újszászi VVSE |
9. | Balogh Dávid, Hudák Viktória | Újszászi VVSE |
10. | Rupa Roland, Tarczal Kira | Dunaújváros Gárdonyi |
11. | Tóth Tamás, Bálint Antónia | Nyárlőrinc |
12. | Hatvanyi József, Barta Alexandra | Nyárlőrinc |
13. | Dombai Ádám, Konka Tímea | Újszászi VVSE |
14. | Kenyeres Krisztián, Bakó Lili | Újszászi VVSE |
15. | Túri Máté, Horváth Orsolya | Pusztaszer PISZE SE |
16. | Sándor Barnabás, Belovári Panna | Cserszegtomaji SK |
17. | Rab Alex, Sándor Bernadett | Újszászi VVSE |
18. | Tokodi Dániel, Szöllősi Vanesssza | Dunaújváros Gárdonyi |
19. | Molnár Botond, Horváth Lili | Cserszegtomaji SK |
20. | Bozár J. Rajmond, Oláh Noémi | Dunaújváros Gárdonyi |
{/slide}