Újszász – Besenyszög 1-1 (1-1)
Újszász, 100 néző. vezette: Szalai Zoltán

Újszász: Kovács – Pomázi, Oláh, Varga, Farkas, - Szabó A., Juhász, Móczó, Balogh Z.,- Hegedűs (Földi), Balogh Zs.

Góllövő: Móczó (10. perc)

Miután Kisújszállásról sikerült pontot rabolni, mindenki győzelmet várt hazai pályán az 5 ponttal rendelkező Besenyszög ellen. Rögtön az elején vezetést szerezhettünk volna. Móczó végzett el szabadrúgást a kaputól 20 méterre, ám lövése a felső lécet találta telibe. A 10. percben viszont nem hibázott középpályásunk. A Balogh Zsolt elleni szabálytalanságért megítélt büntetőt értékesítette. A vezető gólunk után a vendégek is kezdtek ébredezni. Több veszélyes helyzetet alakítottak ki a kapunk előtt, sőt csak a játékvezető jóindulatán múlt, hogy nem ítélt ellenünk tizenegyest. A 33. percben kiegyenlített Besenyszög. Szalai szánta el magát lövésre jó 20-25 méterről, ami Kovács előtt felpattanva a kapunkban kötött ki. 1-1-el fordulhattak a csapatok. A folytatásban mindkét fél előtt adódott lehetőség, hogy eldöntse a találkozót, viszont a mérkőzéslabda a vendégeké volt. Az utolsó percben, egy beívelés után Danyi 1 méterről passzolta kapu mellé a labdát. Továbbra sem tudunk nyerni hazai környezetben. A hétvégén idegenben, a bajnokesélyes Nagyiván otthonában igen nehéz 90 perc vár ránk.

IFI: Újszász – Besenyszög 0-1

Nagyon nem megy ifjúsági csapatunknak. Ezúttal Besenyszög ellen szenvedtünk egygólos vereséget.